İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

#10 Younes Belhanda

• Please log in to reply
1643 replies to this topic

#1341 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.144 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2018 - 10:12 ÖÖ

benzia ve belhanda farklı tipde oyuncular benzia biraz daha  fiziğe dayalı defansif yönü etkili olabiliecek bir oyuncu. Belhanda pasmerkezi karakterli bir oyuncu. benzia yı da bu fener ile  izleyip bu çöp falan demek yanlış. oyuncu takımı iyi ise kendini gösterebilir.

benzianın çöp filan olduğuna kesinlikle katılmıyorum. belhanda son 7-8 haftadır bir şeyi keşfetti; "çok ince işler yapamasamda son mücadelemi gösterirsem tribün daha mutlu oluyor"

olumsuz mutsuz tavırları kenara koyup mücadele edince tribün de ısındı..ancak sıkça yaptığı rakip ile didişip kart+ ceza sorunundan da kurtulduğun ispat eder ise taraftar daha huzur bulacak. şu an her an patlayabilir tedirginliği veriyor hala.

• Giga bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#1342 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.031 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2018 - 03:32 ÖS

Benzia dar alanda çok daha iyi top saklıyor bana göre. 
Sırtı dönük paniklemiyor, özgüveni yüksek.

Bizim maçta epey alt etti bizimkileri bir ara. (Hatta Belo'yu yere yapıştırdıydı )

Bir kaç topu bizimkilerin götünden döndü sadece... Oyundan neden alındı anlamadım. Leş penaltı vs vs derken 2-2 (ve az kalsın kötüsü! ) olunca "Benzia çıktı, şaha kalktık" palavrası dolandırıp durdular...

Aslında iki takım da istikrarlı bir ahenk oturtamadığı için kimin tavan potansiyeli nedir anlaşılamıyor umum tarafından...

Saç sakal şeyimde değil de Instagram apaçisi falan oluşu tehlikeli... Yoksa erinmem, 1 sene de biz kiralayak bakam derim. ( :D )

Belhanda ise...

Benim gözümde hala (er ya da geç) kanatlara atılması gereken bir arkadaş... 

Şu N'Diaye'nin bol fake'li fake-slalomunun ( :D ) çeyreğini yapıp ara topu bırakamadı 1,5 senede...  Araya trailer olarak iyi geliyor bir tek... Faslı Robert Horry... :D

(Kanat meselesine misal) ; İlk yarı sağdan yine minimal yardırdı... Şahane bir istop ve içeri yerden kesiş.. 

Maalesef 2 tane 10 numaramız olmadığı için kimse yoktu kestiği noktada...  
(Eren malum... Kaleciyle yanak yanağıydı kesin orada.. )

2. devre ilk maçta krizler içerisinde kıvranan Ankara'ya karşı oynuyoruz...
Orada da tahlil sağlıklı olmayabilir. 
Sonraki 2 deplasman ıskıntı!

Not: yav aceleyle kızılderili türkçesi olmuş amg, edit yağmuruyla düzelttim eşsiz eserimi (...)

#1343 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2018 - 05:18 ÖS

Bu Sivas maçından daha iyi maçları vardı bu sezon . Misal , Alanyaspor maçı . Fakat birileri Belhanda Baharı'nın pimini çekmiş gibi . O yüzden mesela kale karşıdayken şut çekeceği yerde çekmeyip topu arkadaşına lüzumsuzca aktarması göze batmıyor . Şu maç özelinde söyleceğim şey maçın sonuna kadar kondüsyon olarak ayakta kalmasıydı . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#1344 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.042 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 03:32 ÖS

SON DAKİKA- Belhanda’dan Galatasaray yönetimine: “Ayrılmak istiyorum.” (Fanatik)

#1345 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.031 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 04:09 ÖS

Bugünkü Es-Es maçında sakatlanıp çıkmış... 

Donatello de kar etmedi bu takıma...  :s  Alayı çürük. 

#1346 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 05:29 ÖS

SON DAKİKA- Belhanda’dan Galatasaray yönetimine: “Ayrılmak istiyorum.” (Fanatik)5a8067f5e5409af680cb1bbe9abb98fc.jpg
  • InSoMNiAsTaN bunu beğendi
What can I do sometimes..

#1347 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.187 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 08:55 ÖS

Ben sevdim bu fikri. Str olsun gitsin inşallah.

#1348 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2019 - 01:42 ÖS

Younes Belhanda, sarı-kırmızılı takımın Antalya kampında NTV'nin sorularını yanıtladı.
Galatasaray'ın şampiyonluk şansını yüzde 80 olarak değerlendiren Faslı futbolcu, skora az katkı verdiği gerekçesiyle kendisine gelen eleştirilere de "10 numara değilim, artık bunu kafalarına sokmaları gerek" sözleriyle yanıt verdi.
BEN 8 NUMARAYIM
Skora az katkı yaptığı yönündeki eleştirileri de yanıtlayan Belhanda, "Öncelikle bu oynadığım mevkiye bağlı. Basın mensupları da görevlerini iyi yapmalı. Aynı mevkide oynamadığımı bilmeleri gerek. Her defasında maç başında beni 10 numara mevkiine koymamalılar. Oysa 10 numara değilim. Badou ve ben aynı pozisyonda oynuyoruz. Benim eski pozisyonumda oynayan futbolcular da daha fazla gol atmıyor.
İkimiz aynı pozisyonu paylaşıyoruz. İkimiz de birer 8 numarayız. Artık bunu kafalarına sokmaları gerek. Çünkü her defasında beni 10 numara yapıyorlar. Sanki gerçek 10 numaraymışım gibi. Ama 10 numara oynamıyorum. 8 numara oynuyorum. Daha çok oyunu organize eden kişiyim. Golcü değilim. Benden gol atmam beklenmiyor. Bana gol atmam için para verilmiyor. Oyunu kurmam ve yaratıcılık sergilemem isteniyor." sözleriyle de basını eleştirdi. 

#1349 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.031 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2019 - 01:46 ÖS

8'de aldığını yana/geriye atıyorsun be mübarek. Napayım ben öyle 8'i ?  Çakma 6 o.

Eser miktarda çıkış yaptığında da ekran başında taşikardi oluyoruz. :S   ( Kaptırma ihtimalin min %50 )

Kanatsın sen kanat. Sağ ya da sol. Seç birini. 

Bak Penbe misali güzel feyk atabiliyorsun, geç oralara...

#1350 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2019 - 02:10 ÖS

10 numara para alıyorsun ama Belhanda efendi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1351 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.274 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2019 - 06:42 ÖS

Son maclardaki gibi oyna bize uyar, yoksa ne oynadigini anlamak icin 1,5 yil daha bekleyecek hal kalmadi.

#1352 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.031 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2019 - 09:39 ÖS

Ortalık yangın yeri...

Aslı astarı var mı bilinmez...

Arap Yarımadasi komple Belhanda'nın peşinde !   :D 

Tamam gitsin de yerine kimi alabileceksek... 

#1353 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.274 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2019 - 09:53 ÖS

Hagi nin oglan gelsin hem de Turk pasaportlu.

🔴Emre Kaplan:

"Belhanda ile Al İttihad her konuda anlaşmaya vardı."

🔸Belhanda yıllık ücret: 5 M€

Bonservis

🔸Teklif: 7 M€
🔸Talep edilen: 9 M€

#1354 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2019 - 11:22 ÖS

9 a gitsin. 8 e gelmişti zaten. Bu fırsat kaçmaz. Patron çıldırdı.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#1355 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2019 - 11:22 ÖS

9 milyon bonservise anlasilmis. Hayirli olsun.

Hic isinamamistim Belhanda´ya. Zarar etmeden kurtuldugumuza sevindim. 

Bir zamanlarin mahserin dört atlisi Rodrigues-Gomis-Belhanda-Feghouli dörtlüsünden geriye sadece Feghouli kalmis oldu.

Bir yildiz politikasi daha batmis oldu böylelikle. Bir zamanlar Baros-Kewell-Keita-Lincoln dörtlüsü gibi. Tarih tekerrür ediyor.

Gomis´in ve Rodrigues´in ucuza gittiklerini düsünüyorum. Sönük Belhanda daha fazla bonservis getirdi. Futbol tuhaf birsey..

# 10 - Felipe Melo

#1356 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2019 - 11:44 ÖS

bende 1.5 sene sonunda daha yeni alışmıştım.. 9M doğru ise iyi para.. Feghouliyi 10 numaraya koyabilir arkasında artık Ndiaye Fernando Donk Akbaba ve Selcukla sezonu bitirmeye bakacaz.
What can I do sometimes..

#1357 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 07:13 ÖÖ

2 milyon Kiev'e para gidecek diyorlar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1358 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 07:38 ÖÖ

Gizli anlaşma yoksa, yok öyle bir madde.
Ha kieve muhtemelen daha taksit bitmemiştir. Erken ödeme indiriminden faydalanırız. :)

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#1359 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.362 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 08:58 ÖÖ

Belhanda çok tartışmalı bir isim. Bir türlü üzerinde konsensüs sağlanamadı. Hatta taraftarı ikiye böldü falan tamam da arkadaş Rodrigues'i sattın, Serdar Aziz'i satmaya çalışıyorsun, Eren'i gönderdin, Belhanda gidecek deniyor. Arkadaş kim oynayacak bunların yerlerine? Hadi Eren'in oynarken etkisi kısıtlıydı. Diğer 3 tanesi etki eden oyuncular. Kuvvetli kadromuz var, sadece santrafor konusunu çözmemiz gerekiyor derken bugün zayıflamış bir kadromuz ve liderle sadece 6 puan farkımız var. Cidden takviyeler gelmezse (öyle Marcao, Taşdemir gibi sonu belli olmayan takviyeler değil elbette) biz bu sezon değil ilk 3, ilk 5'e bile zor gireriz.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#1360 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ocak 2019 - 09:00 ÖÖ

Bunu da sattığımıza göre 20. hafta falan gökseli arayıp ibefekaaşe'nin şampiyonluğunu kutlayacağız demektir..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye