İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

#10 Younes Belhanda

• Please log in to reply
1086 replies to this topic

#1081 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 7.931 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2018 - 11:16 ÖS

Biri paylaşmış, heyecan verici.... 

http://www.hitc.com/...t=HITCnewcastle

Okumasam da kesinlikle katılıyorum.  :D

Newcastle'ın ihtiyacı var....

#1082 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.446 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 07:49 ÖÖ

Olmaz gitmemeli, çökeriz, mahvoluruz giderse.

Şut pası, çözümlemeli trigonal paslarımızın sayısı azalır aman diyeyim.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#1083 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.505 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:04 ÖÖ

Dün akşam takımın iyilerindendi bence. 10 numara gibi oynamaya uğraştı en azından. Bizdeki pozisyonuna her ne kadar anlaşamasakta Önder Abiyle, yapması gereken iş bu.

Ceza sahasına girmek girişimde bulunmak arkadaşlarını yönlendirmek. Bir de pas verebilse 18 milyon falan olurmuş mazallah.. 

#1084 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 5.874 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:59 ÖÖ

Belhanda iyi oynadi dün. Karsidaki rakip Portekiz, her biri Avrupa´nin üst düzey takimlarinda oynuyor. Bu seviyede iyi bir is cikartti. Atiyordu da nerdeyse.

# 10 - Felipe Melo

#1085 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.984 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:46 ÖÖ

Boklamadan önce o seviyede bizim milli takımın olmadığını da bir kenara yazmak lazım... Saudia - Panama - Zırtingenia - Tahiti vs falan leş ötesi takımlar tabi ama bu kötü haliyle FAS da dahil Rusya'daki CAF takımlarının tümü üzerimize biner iner tekrar biner... Dün oynanan Portekiz maçı da ilk haftanın İran maçı da CL seviyesinde takımların maçıydı (hadi İran'ın CL seviyesini rosenborg - helsinborg-berg miydi lan yoksa- olarak düşünelim ama taş gibi defans yapan takımdı yani).. Belhanda da o seviye için gayet yeterli oynadı; içeri girdi, her topa kafa vurdu, sıfırlara indi her iki taraftan koridor oynadı vs... Bizdeki rolünden daha ofansifti ve oralarda da iş yapabileceğini gösterdi...

İçinde bulunduğumuz kriz, sadece bize olan bir kriz.. Avrupa'da € kuru uçmadı, adamlar için 1€ always 1€.. Öyle 2009-11 arasındaki aç köpek durumu da yok; bütün avrupada işler tıkırında, en cimri ülkelerde bile topçulara daha rahat saçılıyor milyon eurolar..

E böyle bir durumda "ben bunu verip daha iyisini almak istiyorum" dediğin zaman alacağın cevap "sen istiyor dujj, verecek 5 milyon € daha" olacaktır doğal olarak; üstelik bu yavşak menajerler yüzünden satıcı olduğunda malın piç olurken alıcı olduğunda ederinin %40-50 fazlasını vermek zorunda kalıyorsun... AFC dışı yabancı kuralı geldi geleli Çin kulüpleri de saçmıyor eskisi gibi... Bu durumda 6/10 belhandayı verip 8/10 birini almanın para saçmaktan başka yolu yok ki FFP anlaşması gereği bizim de pamuk zengini harran ağası gibi davranma lüksüne daha bi 4 yılımız var...

Demek istediğim, yeri geçen seneki yeri mi olur öne mi kaydırılır bilmemekle birlikte; Belhanda en azından önümüzdeki sezon %99 CL'de parçalı ile oynayacak - ki ben isterim de kalmasını...   

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1086 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.505 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:58 ÖÖ

Dün akşamki Belhanda kalsın kesinlikle, ama alan kapatıyor araya giriyor uçuyor kaçıyor kısmında diğer iki orta saha elemanı saçma bir tercihmiş gibi oluyor. Öne kaymasına gerek yok zaten oynaması gerken yer o. Feg-Rodri arasındaki bölge kimin diyoruz, orası kimsenin değil biz öyle oynamıyoruz falan deniyor. Öyle oynamayan Belhanda, bunun da sebebi verilen görev değil, topla daha az buluşması bunun içinde daha geriye yaslanıp top alması. Ama bu topları ne kadar olumlu kullanıyor tartışılır. Kendisinden 8 numara yapamayacaksak Fernando'nun yanında hızlı ve çevik topa sahip olabilen birisi Belhanda'nın yükünü azaltır ve ofansa katkıda bulunmasını kolaylaştırır. Bunlara rağmen Belhanda oynamazsa o zaman darağacını kurarım :D 

#1087 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.505 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 10:08 ÖÖ

Sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını belirten Belhanda, “Transfer dönemlerinde sürekli birşey çıkabilir basında. İnşallah Galatasaray’da kalacağım. Kulübümde çok mutluyum. Geçen yıl kapasitemin yüzde 60-70’ini gösterebildim. Ama bunu kesinlikle yukarıya çekeceğim” dedi.

Galatasaray’da geçtiğimiz sezon inişli-çıkışlı bir grafik sergileyen Younes Belhanda, Dünya Kupası’nda Milliyet’in sorularını yanıtladı.Fas’ın, Portekiz’e 1-0 kaybettiği ve kupaya veda ettiği maç sonrası bir araya geldiğimiz tecrübeli oyuncu gelecek sezona yönelik iddialı açıklamalar yaptı. 

Geçen sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray’ın önemli parçalarından biri olan Belhanda, henüz kapasitesinin %60-70’ini gösterebildiğini belirtti. “Gomis gider mi?” sorumuza ise “Her futbolcu Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ister” cevabını verdi.

İşte Belhanda’nın açıklamaları...

“Gelecek yıl tabii ki Galatasaray’da devam ediyorum. Transfer dönemlerinde sürekli birşey çıkabilir basında. İnşallah Galatasaray’da kalacağım. Kulübümde çok mutluyum. Yeni bir sezon geliyor. Galatasaray’da taraftarın beklentisi her zaman çok büyük. Yeni sezonda bunu karşılamamız gerekiyor. Şampiyonlar Ligi’ne de gidiyoruz..Galatasaray’ın Avrupa’da, Şampiyonlar Ligi’nde bir hikayesi ve geçmişi var. Bunu geliştirmemiz ve devam ettirmemiz şart. Bizden beklenti bu. Galatasaray’ı Avrupa’da zirveye taşımayı amaçlıyoruz.

Bizim mantalitemiz her zaman kazanmak. Fatih Terim çok iyi ve çok yarışmacı bir teknik direktör. Başlangıçta her oyuncu için adaptasyon problemi olabilir. Bu gayet normal. Ülkeyi ve kulübü değiştiriyorsun sonuç olarak. Bence benim için bu minimum sürede oldu. Şimdi yeni sezon başlıyor ve ona adapte olmamız lazım. Umarım herşey benim ve Galatasaray için daha iyi olur.

Belki kapasitemin yüzde 60-70’ini gösterebildim. Bilemiyorum. Elimden gelenin en iyisini verdim. Gelecek sezon kesin olarak çok daha iyi olacağım. Performansımı daha da yukarılara çekeceğim. Şampiyonluk için favori de tabii ki Galatasaray. Çünkü Türkiye’nin en iyi takımıyız. Gomis bence kalacaktır. Çünkü tüm oyuncular Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ister.”  (Milliyet)

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye