İçeriğe git

Resim
- - - - -

Moto Gp

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2017 - 10:57 ÖÖ

Bu sezon sardım bunada. Güzel yarışlar güzel pilotlar var. Özellikle doktora rakip olan herkes nedense pek bir sempatik geliyor bana. Bir nevi Rossi abimizi fenerbahçe gibi görüyorum onda olsa gerek.Marquez, Vinales, Lorenzo, Dani PEDROSA ve tabiki benim adamım Jarco.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#2 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2017 - 11:37 ÖÖ

:)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#3 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.687 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 11:07 ÖÖ

Hiçbir yerde bulamadığım bir video var... MotoGP istanbul 2005 yılı olması lazım. son tur öncesindeki uzun düzlüğün sonundaki fren noktasına 5 motor yanyana girmişlerdi şikana doğru.. 1. de olabilirsin 5. de.. Bence motoGP markasının yüzü olması gereken bir andı ama yok amk hiçbir yerde yok.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 06:44 ÖS

Siralama turlarina bakacak olursak yarin nefis bi yaris olacak.oyleki hirstan marquez reis tam 4 kez dustu

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye