İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Digitürk

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#61 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.130 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2017 - 06:37 ÖS

Mevcut durum daha adildi sanki. Yani bir hafta şifreli kanaldan ( TivibuSpor) ,bir hafta açık kanaldan (TRT) maç yayınlandığı için Şampiyonlar Ligi geniş kitlelere hitap edebiliyordu. Keşke maçları şifresiz yayin yapan Beinsport Haber kanalindan yayinlasalar da herkes maçları takip edebilse... Elbette bu temennimin hayalden öteye geçebileceğini zannetmiyorum.

Diğer taraftan Şampiyonlar Ligi 'nin Beinsport tan yayinlanacak olmasi, Uefa Avrupa Ligi'nin de Digiturk platformundaki Süper Sport'tan yayınlanacak olmasi Digiturk'e üye sayısında ciddi artışa neden olacaktir.

Zira mevcut durumda bile oldukça zengin bir içeriğe sahip bir platform. TFF Super Lig, TFF 1.Lig, İspanya, İngiltere, Fransa ve Brezilya Ligi'ne ilave olarak Basketbol ve Tenis maçlarini da yayinliyorlar. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nin de yayin haklarinin elde edilmesi ile birlikte bu alanda ciddi bir tekel durumuna gelmiş olacaklar.

#62 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Kasım 2017 - 03:40 ÖS

Futbolda acayip paralar dönüyor. 80lerde 90larda kaldı o beleşe maç izleme dönemleri. İzlemek isteyen paşa paşa parasını ödeyecek.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#63 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.940 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 05:23 ÖS

evde paşa çayı eşliğinde cam gibi ekranda, iğrenç türk spikerler olmadan bedava izliyorum abi tüm maçları, 80, 90larda bu imkan yoktu, doğru diyosun :)
galatasaray ulan..

#64 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.434 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2017 - 06:05 ÖS

Tudor sayesinde Hirvat spikerlerle izliyorum ben de.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#65 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2017 - 01:44 ÖÖ

evde paşa çayı eşliğinde cam gibi ekranda, iğrenç türk spikerler olmadan bedava izliyorum abi tüm maçları, 80, 90larda bu imkan yoktu, doğru diyosun :)

Net üzerinden olanları diyorsan çok geç geliyor görüntü. 20-30 saniye gecikmeli yayını sevmiyorum. Başka bişeyden mi bahsediyon yoksa, paylaş hele.
24bpk.png

#66 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.940 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2017 - 11:44 ÖS

acestream'de geriden gelme olmuyor bildiğim kadarıyla. digitürkten daha net ekranda izleniyor bir de, her türlü döver.
galatasaray ulan..

#67 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Aralık 2017 - 12:35 ÖÖ

acestream'de geriden gelme olmuyor bildiğim kadarıyla. digitürkten daha net ekranda izleniyor bir de, her türlü döver.

Link varsa atsana özelden :)
24bpk.png

#68 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.324 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 02:28 ÖS

Kasım 2 ' de üyeliğimin süresi doluyor . Kim kaç lira veriyor ? Özel fiyat alan var mı ? Yolu yöntemi nasıldır ?  Elimde kombine olduğu için güncel fiyat olan 149 tl vermek istemiyor canım . Acaba sporları iptal edip sadece deplasman maçlarını alsam bana kaça patlar bu iş ? 

• yakup bayrak bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#69 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.434 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 03:04 ÖS

Sadece deplasman maçları gibi bir paket var mı?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#70 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.130 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 03:17 ÖS

Kasım 2 ' de üyeliğimin süresi doluyor . Kim kaç lira veriyor ? Özel fiyat alan var mı ? Yolu yöntemi nasıldır ?  Elimde kombine olduğu için güncel fiyat olan 149 tl vermek istemiyor canım . Acaba sporları iptal edip sadece deplasman maçlarını alsam bana kaça patlar bu iş ? 

Beinsport ''Sporun Yıldızları Paketi'' + 6 ay Film ve Dizi paketi hediye edildi. Aylık Fiyat : 86 TL

Süper Lig,TFF 1.Lig,İspanya Ligi,İtalya Ligi,Fransa Ligi,İngiltere Ligi,Şampiyonlar Ligi,Uefa Avrupa Ligi, Tenis,Basketbol Avrupa Kupası maçları hepsi var. Yani sporla ilgili hiçbir kısıtlama yok! Eskiden olduğu gibi,5 büyük takım ya da sadece Galatasaray'ın maçları gibi kısıtlı paketler yok. Paket FULL ve tek tip oluyor. 

• almeyda bunu beğendi

#71 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 03:50 ÖS

86 süper fiyat bence.

#72 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.434 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 03:54 ÖS

ip.tv bağlatın gitsin.

#73 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.324 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 04:08 ÖS

Sadece deplasman maçları gibi bir paket var mı?

Öyle bir paket yok . Ama diyorum ki en ucuz giriş paketini alıp deplasman maçlarını tek tek alsam daha uygun olur mu diye merak ediyorum . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#74 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.434 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 04:14 ÖS

En ucuz paket 27 tl.

S Sport (NBA-F1-Tenis-Premier Lig) ve TFF 1.lig maçları var içinde.

Bir maç için 50-60 TL isteseler ayda 150 tl verirsiniz.

Tek tek maç almak pahalıya gelir bence, tüm paketi alın gitsin.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye