İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Digitürk

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#21 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 12:16 ÖS

Konuştum bu sabah Arda.. Evdeki maç yayını kapalı olmak kaydıyla beinconnect ile maçları bedavaya izleyebilirsiniz dedi, önceden buna da +10lira veriyorduk... 99-TL'ye tüm spor kanalları + hd + belgesel + çocuk oldu.. 5 lira eksiğine sadece şampiyonlar paketim vardı öncesinde.. good-deal.. 

Yalnız önceden ligler off olduğunda 2 ay spor paketın parasını almıyodu şimdi yapamıyolarmış...

Dean...

#22 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.813 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 12:17 ÖS

Cok sagolasin gercekten kotu degil çalışan biri için ama overall da ulkedeki kosullara gore cok yuksek yani babasi emekli annesi ev hanımı kendisi öğrenci bir çocuğa ,gence sadece maçları kahvede seyredebilirsin demek bir yerde İşin bu kısmına üzülüyorum
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#23 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.818 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 03:57 ÖS

Valla doğru tabi ama ben zaten heyecan veren, izlenesi maçları mecbur kalmadıkça evde seyretmiyorum. ya bir restoran ortamına gidiyorum ya da evi o ortama çeviriyoruz (misafirim oluyor veya ben misafir gidiyorum)...

Şimdi şu paketin 25 lirasını diğer şeyler olarak düşünürsek; spora 75TL vermiş oluyoruz. STSL + EPL + LaLiga + TBL + Euroleague + SerieA da var yanlış hatırlamıyorsam... Sadece EPL'nin TR yayın haklarını Saran Medya yıllık 50Milyon € ödeyip almış, Sadettin kendi söyledi.. LaLiga + diğer herşey de bir o kadar tutar etti 100M€ yani 115M$.. 590M$ da bizim lige verdiler, etti 600M$ yani 2 milyar lira... bir abone yılda 900TL ödediğine göre 2 milyon 250 bin sports abonesi olacak ki sadece ödemeleri çıksın... teknik altyapıya falan hiç girmiyorum - ki maç sırasında reklam alamıyor olma durumunu da düşününce gerçekten ucuz..

Ucuzdan öte şu fiyatlarla %100 zarar yani.. zaten herkes biliyor bu işe kâr yapmaya girmedi beinTV.. Kârı hükümetin ballı börek ihalelerinden tahsislerinden yapacaklar... işin bu tarafı sosyal sorumlulıuk.. daha doğrusu siyasi sorumluluk.. bütün platformlar bu tiplerin elinde olunca parayı da bassa kimse gidip muhalif bir TV yayımı yapamaz.. göstermiyorum der geçer herif.. geçiyor da zaten..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#24 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2017 - 04:31 ÖS

25 TL ile İngiltere Ligi, Nba, F1 ve Bundesliga izlemek gayet iyi, basketbol olmamasi kotu oldu.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#25 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2017 - 12:20 ÖÖ

Digitürkplay üyeliğiniz HD değilse bilgisayardaki görüntü idare etse de çok kaliteli olmuyor ama telefona indirdiğiniz uygulama HD ve normal yayın olmak üzere iki seçenek sunuyor...Telefon ekranını bilgisayara aktaran bir program ile çok daha kaliteli bir görüntü almanız mümkün oluyor...2 yıldır pek fazla maç seyretmiyorum... Kardeşimin Digiturkplay üyeliği ile denemiştim, Wondershare MirrorGo programı çok iyiydi... Her programdan aynı verimi de alamıyorsunuz...Ben de Lg'nin bu iş için kendi özel programı vardı, senkron sorunu oldu mesela...

''Galatasaray'ýn olduðu yerde her zaman umut vardýr" (Hagi)

#26 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.813 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2017 - 02:03 ÖS

Yalnız önceden ligler off olduğunda 2 ay spor paketın parasını almıyodu şimdi yapamıyolarmış...

Eylul'e kadar ayda 25 tl diyor ama. 

http://www.digiturk....lari-kampanyasi

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#27 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 09:34 ÖÖ

Yorumcu olarak Ömer çatkıç'ı izleyecez bu sene...Ulan bu kadar vizyonsuzluk olurmu arkadaş :)

Dean...

#28 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 10:17 ÖÖ

Maraton bitmiş, Güntekin Onay-Önder Özen ile seviye atlamışlar resmen.

TFF 1.LİGi de almışlar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#29 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.552 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 11:06 ÖÖ

Maraton bitmiş, Güntekin Onay-Önder Özen ile seviye atlamışlar resmen.

TFF 1.LİGi de almışlar.

Bir de metin Tekin koysunlar yıllar sonra oturur izlerim.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#30 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 11:21 ÖÖ

Metin var ama bonusu Rüştüyle. :)

Değişmeyen tek şey GSli diyebileceğimiz yorumcu yok gene.

#31 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.552 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 11:46 ÖÖ

Metin var ama bonusu Rüştüyle. :)

Değişmeyen tek şey GSli diyebileceğimiz yorumcu yok gene.

Kim olacaktı ki? Piyasada eli yüzü düzgün galatasaraylı yorumcu kaldı mı?

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#32 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 12:17 ÖS

Kanat Atkaya olabilirdi mesela. Ergun Penbe var, Ahmet Akçan var.

Fatih Altaylı da güzel sövüyor pazartesileri Bloomberg'te Dursun Özbek'e bu arada. :)

#33 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.971 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 12:48 ÖS

Hıncal ve Erman program yapsınlar. Yüzyılın geri dönüşü olur. Kale arkasıydı sanırım programin adı. Tuvalet kağıdıyla top çıktı çıkmadının anlatılmasıyla efsaneler arasına girmişti :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#34 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.902 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 12:53 ÖS

Gökhan Zan benim beğendiğim adamlardan biri.

#35 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.971 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 12:54 ÖS

Takımdan ayrı yorumculuk yapar Gökhan Zan. Fitness salonundan telefonla bağlanır programlara

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#36 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.552 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 01:06 ÖS

Kanat Atkayayı severim ama işin romantizmi fazla  onda.TV de o eküriye almazlar.Ergün olabilirdi.Ama onunda silik bir konuşma dili var.

#37 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 01:13 ÖS

Kim olacaktı ki? Piyasada eli yüzü düzgün Galatasaraylı yorumcu kaldı mı?

Beinsport yetkililerinin yerinde olsam Ümit Aktan'ı transfer ederdim. Bu sayede kendisine hem maç anlattırır ,hem program sundurur , hem de kendisinden yorumcu olarak istifade ederdim.

#38 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 01:25 ÖS

Rüştü yerine heykel koy olurdu. Konuşmayı bilmiyor bir kere, cümlenin başını unutup alakasız bitiriyor. :)

#39 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.030 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 04:12 ÖS

Valla ben şimdilik aylık 99 kağıt vermem.

Digitürk ten zaten hazzetmiyorum  , geçen seneye göre güya paket ilave edip fiyatı şişirmişler..

D smart spor paketi fazlasıyla yetiyor bana.

Fenerin bjk nın maçı desen şu ortamda mümkün değil zamanımı harcamam.

Üstelik GS dönmüş kuzey afrika karmasına , ne halt edeceği belirsiz.

Şimdilik 30 tl ye maç satın alıp bir yoklayacağım , görürsem bir ışık bakarız , yoksa digitürk e yağmurlu havada su yok..

#40 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.913 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ağustos 2017 - 07:54 ÖS

Kim olacaktı ki? Piyasada eli yüzü düzgün galatasaraylı yorumcu kaldı mı?

Necati Ates de olabilir.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye