İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

2017-2018 Türkiye Süper Ligi Transferleri

• Please log in to reply
392 replies to this topic

#21 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2017 - 06:11 ÖS

Elia 3 buyuklerde oynamaz ama tam ibb nin kalemi adam.. basaksehir ocin cuk oturmus bir transfer.
10 HAGI

#22 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.615 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2017 - 10:29 ÖS

Adebayor da burun kıvırırdık ama ne oynadığını bilen takımlarda iş yapar bu tarz adamlar. Avcı, takımını biliyor yaş tahtaya basmaz zannımca.

#23 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.009 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2017 - 10:44 ÖS

Fener valbuena'yı alsın abi.. Lens'in tapusunu almalarından iyidir her halûkarda...

Rakamlar doğruysa 15M€ gömüyorlar önümüzdeki 3 sezona 34-35 ve 36 yaşından gün alarak başlayacak bir adam için... Biz de Gomis için aynı işi yapacağız, 33-34-35'i yaşıyor olacak bizimki de... Eminim bjk de bastonlu bir amcanın peşindedir...

Yemin ederim tiksindim Türk futbolundaki şu hastalıktan.. Dış ticaret açığının ciddi bir oranıyız resmen ya.. Başka türlü ve başka yaşta gelmezmiş.. Gelmesin amk!  adam olur potansiyelli genç takip edersiniz bir zahmet siz de..  

• Yasin Karabulut bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#24 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 08:33 ÖÖ

Valbuena her türlü iş yapar da Gomis'i bilemiyorum ALtan.

O paraları vermek akıl işi değil, menajerler soyuyor alenen kulupleri.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#25 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 09:38 ÖÖ

Bir taraf Visca bir taraf Elia on numara olur. Yalniz adebayor bir halt oynadigi yok oraya da iyi biri lazim

#26 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.283 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 02:56 ÖS

Valbuena sağ oynar sol oynar 10 numara oynar ve çok hareketli .Fener için doğru transfer..yaratıcı ve bitirici de bir adam..BJK maçlarında çok diriydi.

Ama çok pahalı o kesin.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#27 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 03:20 ÖS

eğer lyondaki topunu oynayacağına inanıyorsanız pahalı değil, ben belki ilk sene performans verir ondan sonra yatar aşağı diye düşünüyorum...

#28 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.725 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 03:42 ÖS

Kaliteli bir oyuncu fakat Önder Abi'nin dediği gibi yatışa geçer veya maç seçer . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#29 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 03:44 ÖS

Yalnız geçen sene ilk 11 oynadığı maç sayısı çok az. Herhalde kondüsyon sorunu falan var. Hep ikinci h yarılarda girmiş yanlış bakmadıysam

10 HAGI

#30 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 04:02 ÖS

Valbuena seri bir oyuncu. Yıpratan da bir adam. Ancak oynadığı mevki/mevkiler itibariyle sahaya çıktığı maç karşılığında skora katkısı ne gol ne de asist olarak çok yüksek değil. 

Kariyer toplamında 446 maç oynamış, 56 gol atmış, 90 asist yapmış. İyi oyuncu ancak FB skora etki edecek adam istiyor. 

Daha 2 sezon önce ellerinde Diego vardı. 484 maçta, 115 gol, 114 asist yapmış adamı beğenmiyorlardı.

Çok büyük farkları olan oyuncular değiller bana göre bunlar. Her ikisi de 10 numara, ama kanat oynayabiliyorlar. All rounder adamlar. 

En nihayetinde gönlümüzden geçen başarısız bir transfer operasyonu olmasıdır. :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#31 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 09:12 ÖS

Valbuenayı burda yerler çoğu maçta. Bence çok iyi bir transfer değil. Bir kaç maç aldırır ama büyük bir etki yaratmaz gibi.

#32 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 09:31 ÖS

Fizik olarak zorlanabilir. Normalde fizihine ragmen mucadeleden kacan bir adam degil ama 33 yasinda ve TR ligi gibi hayvani bol bir ligde, takimin esas oglani olarak sezon boyu minimum 70 dk. Ortalama ile sahada kalacak. O yuku kaldiramayanilir. Yoksa gayet te iyi topcu.
10 HAGI

#33 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2017 - 09:32 ÖS

Valbuena her türlü iş yapar da Gomis'i bilemiyorum ALtan.

O paraları vermek akıl işi değil, menajerler soyuyor alenen kulupleri.

Ben de tam tersini iddia ediyorum. Gomis olusuyle 20+ atar bizim ligde.
10 HAGI

#34 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 07:32 ÖÖ

Bursaspor, Le Guen ile anlaşmış. Başarılı olur olamaz ayrı konu ama beni kendisini ispatlamamış stajyerden bozma Tudor çalıştırırken, Bursa'nın başında Le Guen'in olması şaka gibi.
  • Patriot bunu beğendi

#35 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.615 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 08:53 ÖÖ

Valbuena=Sinirleri Alınmış Volkan Şen

Aykutla kadro sabitlenirse bir ihtimal iyi gidebilir özellikle Avrupa'da elenmezlerse.

#36 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.615 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 12:21 ÖS

Yeni Malatyaspor, Ertuğrul Sağlam ile anlaşmış.

#37 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 01:14 ÖS

"Parayı bulunca önce arabayı sonra karıyı değiştirmek." diye bir lafımız vardır. Mükemmel durum tespitidir. 

Süper Lig'e çıkan kulüplerin önce hocayı, sonra da oyuncuları değiştirmesi aynı durum işte. İrfan Buz bu takımı Süper Lig'e taşıdı. Hem de öyle playoffla falan değil. Direkt lig 2.si olarak doğrudan geldiler. Sen, seni üst lige taşıyan teknik direktöre hiç bir şans vermeden, Süper Lig'in gediklisi olmuş teknik direktörlerin bokunda boncuk aramaya başlarsan çıktığın süratle geriye gidersin. 

Aynı durum oyuncular için de geçerli. Elbette PTT 1. Lig ile Süper Lig farklı standartlar. Haliyle oyuncu transferi yapılmalı. Takviye alınmak zorunda. Ancak büyük çaplı bir operasyonla, Süper Lig'in eskitilip kenara atılmış oyuncularından takım kurarsan sonun felaket olur. Çıktığın gibi geri sepetlenirsin. Elazığspor yakın zamanda bu haltı yedi. Şu an hangi ligdeler bilmiyorum.

#38 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 02:28 ÖS

Yılmaz Vural göztepe ile anlaşamamış...

Bakın bakalım göztepenin başına kim geliyor ?

Tabiki Hamza hamzaoğlu :)))

Dean...

#39 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 02:30 ÖS

Demiştim eşyanın tabiatına aykırı diye, Vural ile sezona başlanmaz. :)

Hamza orada yapabilir bak, Akhisar günlerine dönebilir.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#40 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2017 - 03:54 ÖS

Yılmaz Vural göztepe ile anlaşamamış...

Bakın bakalım göztepenin başına kim geliyor ?

Tabiki Hamza hamzaoğlu :)))

Göztepe, Okan'ı neden göndermişti bilen birisi var mı? Takımı buraya kadar Okan ve ekibi taşıdı. Sonra bir baktık Yılmaz Vural gelmiş. Sebep neydi ki?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye