İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kadın Voleybol Takımımız

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2017 - 07:33 ÖÖ

2017-18 sezonunu transferlerle başlatan ilk takımımız.

şimdilik eczacıbaşından neslihan ve kosheleva, çanakkale belediyeden buse geldi, nihan bıraktı, güldeniz gitti.

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2017 - 06:34 ÖÖ

vakıfbanktan cansuyu da aldık.

centoni, charlotte, güldeniz, ezgi, ada ve nihan gidenler...

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2018 - 08:10 ÖÖ

Kızlar feneri yendi, sevindirdiler.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2018 - 09:51 ÖÖ

geçen hafta da Vakifbanki yeniyorlardi esasında ama 21-16 'dan seti verdiler. Ben firsat buldukça izliyorum :).. Neslihan için emekli dendi ama izlemek hala keyif veriyor.. düşüşte olduğu kesin ama yine de varlığı yetiyor.
What can I do sometimes..

#5 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2018 - 08:16 ÖÖ

Bu seneki tutkum bu takım . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#6 gsforza

gsforza

banned

• Banned
  • 318 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2018 - 05:05 ÖS

Galatasaray deseki ben sponsor desteğini yeterli görmüyorum volevboy şubesini kapatıyorum!!!
Ben eminim ki çok güzel bir kadro kurcak sponsor bulunur yahu sen galatasaray'sın vakıfbank kadar kadro kuramazsan kapatın o şubeyi galatasaray'sın sen la daha ötesi beresi varmı....

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2018 - 04:58 ÖS

CEV Sampiyonlar Ligi’nde final four’dayiz.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2018 - 07:13 ÖÖ

4.oldular, canlari sagsun.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye