İçeriğe git

Resim
* * * * - 3 oy

Eski Teknik Direktörümüz Igor Tudor

• Please log in to reply
1733 replies to this topic

#901 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:21 ÖS

eleştiri şamar oğlanı mı yapıyor tudoru..anladım abi ..yapmayalım o zaman..

bak Önder abicim bu adam bu işleri bilnçli yapıyorsa ki ben son 20 maça bakarak bilinçli yapıyor bilerek yapıyor diyemiyorum o zaman zaten Galatasaray istikrarşı biçimde maçlarında başarılı olur ve kimse bu adamı eleştirmez.

Ama son 20 maın 19 unda berbat yönetimler göstermiş ama sezon açılışı istekli tempolu bir oyunla 4 golle kazanılmış diye bu adamın süregelen zaaflarını yok saymak deve kuşu gibi kafayı gömmek olur.. Zaten 3-4 hafta şu futbolu oynatıp seyirciye güven verirse senin tudoru savunmana gerek kalmaz merak etme..;Başarılı olduğu halde idam ettiğimiz hoca yok bizim tarihimizde merak etme sen ;)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#902 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:26 ÖS

benim fikrime göre yukarıda saydıklarım eleştiri falan değil, sadece nereden vursam diye aranıp bulunan zorlamalar olduğundan amaç şamar oğlanı yapmak. bu da benim fikrim yapacak bir şey yok...

#903 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:33 ÖS

Valla siz adamı evlad-ı maneviye sınıfından savununca, demek ki hakaret etmeden sorduğumuz sorular ağırınıza gitmiş.yapacak bir şey yok. Siz istediğiniz dakikada adam değiştirmedi diye sayfalarca hamzaya hakaret dahil  demediğinizi bırakmadınız biz kayseriyi yendi bir maç top oynadık diye soru soramayalım.Ne güzel OHAL miş o..hani bu eleştiriyi yapan objektif hoca tutumu olan birileri olsa tamam diyeceğim ama Önder abi kusura bakma hiç objektif durmuyorsun.

#904 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:44 ÖS

objektifim falan gibi bir iddiam yok, sen şu eleştiriyi zorlarken objektifim diyorsan da ben sadece gülerim kusura bakma...

#905 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:53 ÖS

adamın yaptıkları doğrusu eğrisi ortada.kendimizce eğri olana eğri diyoruz.
biz kimsenin ağzını büzmüyoruz.Adab-ı üslubunca kimin neyi eleştireceğine de karışmıyoruz.Elinde kılıç kimin ne söyleyeceğine karışan sensin sevgili abicim.Gülünecek bir nokta varsa her şeyi kendi pencerenizden görüp herkesi oraya itmenizdir.

#906 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.329 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 04:57 ÖS

Kendi oyuncusunu yönetimin telkini ile kadro dışı bırakan, yönetimin maşalığını yapmış bir teknik direktörümüz var. De Jong'a 250k€ para ödememek için talimatla kadro dışı bırakan mevcut teknik direktörümüzdür. Sneijder'e yapılan mobbingin merkez noktası da kendisidir. Saha içi meselelere gelene kadar yazacak, çizecek çok şey var. 

Aynı haltı Hamzaoğlu'da yemişti. Yönetime baş kaldıramadı. İstediği oyuncuları aldıramadı. Aldıramadığı için, konuşmadığı için, tukaka ilan edildi. Eleştiriler de haklılık payı da büyük oranda vardı. Aynı durumun bir benzeri bu sefer Tudor için geçerli. Twitter gazıyla takımın başına getirilmiş teknik direktördür kendisi. Yönetim zaten planlarını yapmıştır. Bu sefer menüde Tudor var.

Kulübün ana derdinin yönetim sorunu olduğunu, teknik direktör noktasına gelmeden önce bambaşka problemlerimiz olduğunu ne yapılan transferler ne de 4-1'lik skor silemez. Daha 1 ay olmadı Östersunds gibi köy takımına 1 hafta arayla aynı taktik şablon ile çıkıp, UEFA Avrupa Ligi'nden elendik. Belki bu yapılan yatırımları parlatma imkanımızı kaybettik. Tudor'un şu an bu pisliği temizlemesi gerekir. Pisliği temizlesin, kafalardaki soru işaretlerini temizlesin zaten eleştiriler parça parça azalacaktır. Kendisini ispatlamak zorunda olan Tudordur başkası değil.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#907 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:10 ÖS

adamın yaptıkları doğrusu eğrisi ortada.kendimizce eğri olana eğri diyoruz.
biz kimsenin ağzını büzmüyoruz.Adab-ı üslubunca kimin neyi eleştireceğine de karışmıyoruz.Elinde kılıç kimin ne söyleyeceğine karışan sensin sevgili abicim.Gülünecek bir nokta varsa her şeyi kendi pencerenizden görüp herkesi oraya itmenizdir.

benim elimde kılıç falan yok yahu, tek ters söylediğim de insafınız kurusun oldu, bu mu kılıç. şu gün sahada senelerdir görmediğimiz bir ton güzellik varken 82. dakikada idmansız adam dinlensin diye yapılan değişiklikle vurana da o kadar söyleyelim müsadenizle. defalarca dedik ya, elinizi bağlayan yok siz istediğinizi yazın, biz de kendi uslubumuzla cevabını veririz...

#908 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:15 ÖS

Gerilmeyin Tudorun sizin savunmanıza ihtiyacı yok, kimsenin takımının sevgisi sizden  az değil.Eleştiri varsa sebebi vardır siz görün yada görmeyin .

#909 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:24 ÖS

şunu da koyalım da, tudor yan top çalıştırsın eleştirisi ne kadar gerçekçi görülsün, geçen sene kayseriden yediğin korner golündeki savunma ve dünkü savunma farkı. her adam birebir marke edilmiş, kalan oyuncular alan savunması yapmış. tudorun sahaya girip rakibiyle adamı birbirine bağlamasını bekliyorsanız bilemeyeceğim.

N1QpWO.png

#910 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:29 ÖS

Yediğin gol üzerinden savunuyorsun :) zorlama olan bu asıl. Yediğin golde iki tane oyuncu hata yapmış.. Zaten gol yemedikçe ben "çalışmışız yemiyoruz" diyeceğim.Gol yedikçe "hala çalışmamışız" diyeceğim.Biz gol yedikçe pozisyon koysan ne olur koymasan ne olur . "Tudor ne yapsın" çok aciz bir savunma şekli olur.Çalışılıyorsa sonuçlara yansır bravo deriz.Yemeye devam ediyorsan, "ama biz çalıştık ama oyuncu işte" demek, tam bir anadolu TD maç sonu röportajı olur.

#911 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:34 ÖS

tabi yahu geri pası kaleci ayağının altından kaçırır neden geri oynadı diye tudoru suçlarsınız. ya da gomisin ofsayt golünde neden pas veriyor tudor şut atmayı öğretmiyor mu da dersiniz, klavye önünüzde, dedik ya elinizi bağlama şansımız yok...

#912 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:36 ÖS

bırak haftalar göstersin , iyi çalışıyorsak sen haklı çıkacaksın GS kazanacak.ben de boşuna eleştirmiş olacağım.Kimden koruyorsunuz Tudoru?ben çalışırsak bu zaaflardan kurtuluruz diyorum sen ne diyorsun Muslerayı mı gönderelim?

#913 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:41 ÖS

tedbirli yaklaşanı anlıyorum, bir kaç maç daha seyretmeden övgüler düzmemeyi anlıyorum. ben de dişli bir takımla oynayana kadar sakin kalmak istiyorum 

dedim ya tudora övgü düzmek için çok erken, temkinli yaklaşmak çok doğal ama şu futboldan sonra tudoru eleştirmek ciddi abesle iştigal...

ben dünkü oyun üzerinden tudor eleştirisine tepki gösteriyorum. genel düşüncem yukarıda yazıyor, ama şu oyunu devam ettirdiği sürece şampiyon olamasak da ben tudorun en büyük savunucusu olurum.

ne dediğimi de söyleyeyim, bireysel hatalarla gol yersin, yiyeceksin de bunun sorumlusu da futbolcudur nokta

#914 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:47 ÖS

ben de dünkü oyun üzerinden skora rağmen tudorun tolgayı solda oynatmasına aynı tip bir gol daha yemiş olmamıza ve Korayı orta alana koymasına hatalı hamleler diyorum.Bunun dışında da maç topiğinde takımdaki pozitif havanın genel anlamda sevindirici olduğunu söylüyorum.

benim söylediğim

1- Sayın Tudor tertibini daha dikkatli yap solda Tolga başımıza iş açabilir.

2-Sayın Tudor  bu duran top sorunu bitmiyor şu işi çözmek için daha fazla çalıştır artık bireysel yada yerleşim hatası yapılmasın

3-Koray o fizik özellikleri ile o mevki için doğru tercih değil 2. kez korayı oraya aldın ilki hertha maçı .Yine olmadı.O nedenle bunda ısrar etme..

sizin anladığınız allah belanı versin Tudor.

#915 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 05:49 ÖS

Rakibi önceden izlemiş mi muhtemelen hayır. izlese 352 çıkacağını bilirdi.

Tolga sol açık ney?

Koray orta alan ney?

Duran toptan daha kaç gol yersek bu konuda özel idman yapıp ilerleme kaydedeceğiz?

ben ne yazdığını koyayım abi sen zorlanma...

• Ferhat Karaca bunu beğendi

#916 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.996 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 06:11 ÖS

şunu da koyalım da, tudor yan top çalıştırsın eleştirisi ne kadar gerçekçi görülsün, geçen sene kayseriden yediğin korner golündeki savunma ve dünkü savunma farkı. her adam birebir marke edilmiş, kalan oyuncular alan savunması yapmış. tudorun sahaya girip rakibiyle adamı birbirine bağlamasını bekliyorsanız bilemeyeceğim.

N1QpWO.png

Ben pek fark goremedim, Tudor calistirmamis ozel bence, futbolcular insiyaif kullanip kafasina gore pozisyon almis sanki. En basidi iki direge adam koymamis.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#917 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 06:19 ÖS

2 si arasında fark göremediysen ben bir şey söyleyemem, artık kelimeler kifayetsiz kalır bende...

• electrogs34 bunu beğendi

#918 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.969 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 06:37 ÖS

3 Sonuç yorumu yapacaksak buyrun yapın..Ostersunds a elenmişim ben kayseriye 4 attım ezdim diye mutlu değilim siz olabilirsiniz hiç sakıncası yok.

östersunds yenilgisi hoca yollatacak boyutta bir bozgundur buna itirazım yok.. ancak eğri oturup doğru konuşalım, temmuzun başında daha 1 hafta 10 gün önce sezonu açmışken gidipte bir isveç takımıyla eşleşmek harbiden büyük şanssızlıktı.. o zamanki takımla şimdikinin uzaktan yakından ilgisi yok.. haa o maçtan sonra bende defolup gitsin diyordum :).

ben tudorun deplasman maçlarını çok merak ediyorum.. eğer deplasman fobisini aşıp çatır çatır deplasmanlarda da şu topu oynayacaksak sonuna kadar desteklerim hocayı.. hırslı adam, juventus sisteminin içinde yetişmiş.. demek ki birşeyleri değiştirmeye başlamış derim.. 1 ay daha bekleyip görelim bakalım..
  • duncanferguson bunu beğendi

#919 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 06:49 ÖS

ben ne yazdığını koyayım abi sen zorlanma...

yanı arada ne fark var. Adamın kasini smgozunu mu eleştirmişiz.hakaret mi etmisiz. Uzun eleştiriler de yazdık.bende senin duyarli hamza eleştirilerinden bulayım mi? Şampiyonluk yolundaki müthiş desteğine ornekler.

#920 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2017 - 07:12 ÖS

Tudor dengesizin teki. Bence hicbirzaman GS kalibresinde bir hoca cikmayacak bundan. Amma velakin "yan top calistirmamis" muhabbetini bu seviye topculari icin anlamli hormuyprum. Illa ki antrenmanda yan top calisiyorlardir. Yan top calismayan takim mi var? Ben yan top cenabetligini buyuk oranda topculara bagliyorum..
10 HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye