İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tüm Ülkeyi Suudi Arabistan Saatine Göre Yaşatmak

• Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 09:30 ÖÖ

Önce bir şey anlamadık ama ebemizi belledi bu olay, çocukların çoğu hasta, lam geri zekalılar günün en soğuk saatleri güneş hemen doğmadan öncedir, neymiş İTÜ 2  yıl araştırmış, demek ki İTÜ de bitmiş, koca ülkeyi en doğudaki meridyene göre yaşatan kafanıza edeyim.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 10:21 ÖÖ

adamlar hangi coğrafya ile içiçe yaşamak istediklerini saklamıyorlarki, batı ile işleri olmadığı için doğuya uyum sağlıyorlar. e ülkenin minimum %50 si de bu durumdan memnun olduğuna göre biz kendi derdimize yanalım...

#3 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.009 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 10:40 ÖÖ

Uygulama başladığından beri en yirmi kere işe geç kaldım .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#4 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.249 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 11:37 ÖÖ

adamlar hangi coğrafya ile içiçe yaşamak istediklerini saklamıyorlarki, batı ile işleri olmadığı için doğuya uyum sağlıyorlar. e ülkenin minimum %50 si de bu durumdan memnun olduğuna göre biz kendi derdimize yanalım...

+1

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 12:02 ÖS

Valla bölünelim gitsin, bıraksınlar bizi bizimle, hiç vatan bölünmez vs derdim kalmadı...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#6 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 12:26 ÖS

Abi boluncen de nasil boluncen, adamlar Marmara'yi Ege'yi sana mi birakacaklar saniyorsun.

O da dogru...

Trakya-Çanakkale'ye sıkışırız diyordum safça.

#7 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2016 - 01:43 ÖS

sandık sandık diye bağırıyorlar ya, sandıkta kendilerine çıkmayan yerleri bıraksınlar bize, istanbulu ankarayı bursayı falan da biz bırakıyoruz işte :)

#8 Jagi

Jagi

Senior Member

• Members
  • 399 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2016 - 09:28 ÖS

Her geçen gün daha az şeye razı olduğum bir hayatı kabulleniyorum. Yine yetmiyor. Bir çember var sanki, sürekli daralıyor. 

Eklenmiş Resim

#9 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.249 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2016 - 05:26 ÖÖ

Her geçen gün daha az şeye razı olduğum bir hayatı kabulleniyorum. Yine yetmiyor. Bir çember var sanki, sürekli daralıyor.

Ben Turkiye'de yasadigim surece ozellikle de yerlisi oldugum sehir Istanbul oldugu surece, 10,5 yildir mutlu bir evliligim olmasina ragmen cocuk yapmiyorum. Turkiye'den tasinmadikca da yapmayacagim keza siyasi, ekonomik, ticari olarak onumu gormuyorum ve dogacak bir bebek nasil bir ulkeye dogar - buyur iyimser bir on gorum bulunamiyor.

http://www.gazeteduv...asama-kilavuzu/
  • Jagi bunu beğendi

#10 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2018 - 10:10 ÖÖ

Bu bela gene geliyor, hazırlayın kendinizi.

#11 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.687 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ekim 2018 - 10:19 ÖS

abooww fazia resmen yine.. şimdi cuma maçları saat 18.00 de başlayacak.. sıçtık.. çoğu maçın en az 1. devresini kaçıracaz valla.
What can I do sometimes..

#12 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 08:13 ÖÖ

AB'de bir referandum yapılmış. Sürekli yaz saatinde kalınacakmış galiba orada da. Bir kış saatinde mi yaşıyoruz yaz saatinde mi?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 08:54 ÖÖ

Şampiyonlar Ligi maçları 23'te olacak bize sonuç olarak?

İçerdeki maçlar Rusya gibi erken saatte.

Yanlış mı anladım?

#14 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.662 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 05:01 ÖS

AB'de bir referandum yapılmış. Sürekli yaz saatinde kalınacakmış galiba orada da. Bir kış saatinde mi yaşıyoruz yaz saatinde mi?

soruyu doğru mu anladım, bilmiyorum da. şu an yaz saatindeyiz, yani bulunduğumuz meridyenin saatinden 1 saat ilerdeyiz. kışın da olması gereken haline geri almayacağız 2 senedir olduğu gibi.
galatasaray ulan..

#15 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 10:27 ÖS

soruyu doğru mu anladım, bilmiyorum da. şu an yaz saatindeyiz, yani bulunduğumuz meridyenin saatinden 1 saat ilerdeyiz. kışın da olması gereken haline geri almayacağız 2 senedir olduğu gibi.

Doğru anlamışsın. Bilgi için de teşekkür ederim. AB de benzer karar alırsa tekrar eski saat farklarına döneceğiz demektir.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.268 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2018 - 01:55 ÖS

Valla sabahları uyanması ızdırap, arabalar buz tutmuş, güneş yok.

Bir parti bir ülkeyi her anlamda karanlığa mahkum ediyor.

Kıbrıs ile saat farkımız var, Yunanistan dibimizde saat farkı var, böyle mantıksız iş olmaz.

#17 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.249 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2018 - 04:05 ÖS

Valla sabahları uyanması ızdırap, arabalar buz tutmuş, güneş yok.

Bir parti bir ülkeyi her anlamda karanlığa mahkum ediyor.

Kıbrıs ile saat farkımız var, Yunanistan dibimizde saat farkı var, böyle mantıksız iş olmaz.

Saat 8’e dek hava toplamiyor
Ozel aracla ofise gidiyorum ve 9:30’dan once ofiste olmam gerekmiyor meslegim geregi
Bazen sabah erken spor yapmak (mesela disarida kosmak) istiyorum ama cesaret edemiyorum sokaga :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye