İçeriğe git

Resim
- - - - -

Futbolista!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2016 - 03:04 ÖS

Arkadaslar selam,

Yaklasik 3 aydir yogun bir sekilde asagidaki app icin ugrasiyorum. Gecen sene kendi merakimdan "ya bu veriler derli toplu, ustunde inceleme yapilabilecek sekilde hic bir yerde yok" diye keyfe keder basladigim isi belli bir noktaya getirebildim.

Forum genelinde iphone kullanim orani ne kadardir bilmiyorum ama yorumlarinizi (su olmus su olmamis su da olsa daha iyi olur gibi) alabilirsem cok sevinirim. Bir yandan da gercekten isinize yarayacagini dusunuyorum :)

Futbolista! - Birleştirilmiş Lig Istatistikleri by Bilgehan ISIKLI
https://appsto.re/tr/3EwNfb.i

Simdiden tesekkurler..

Bilgehan
  • Ferhat Karaca, Yasin Karabulut , HHMüdüroglu ve 1 diğer kişi bunu beğendi

#2 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2016 - 03:56 ÖS

Bence direk eline sağlık yazılım denen hede bitmeyen bir şey o nedenle kolay gelsin :)

Dikkatimi çeken app boyutu..Grafik komponentleri mi kullandın? Çok yüksek boyut kullanıcıyı biraz ürkütür.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#3 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2016 - 07:08 ÖS

Butonlar icin icon imajlari kullandim, sanirim onlarin boyutu biraz buyuk. Cizelgenin de boyutu ayarlanabilir aslinda ama beyaz yakali aliskanligindan olacak (her seyi grafige dokme) biraz fazla buyuk tutmus olabilirim :) Hic UI tecrubem yok aslinda bu gibi kullanici tercihlerini iyi arastirmam lazim.

Sagol abi :)

#4 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Kasım 2016 - 09:02 ÖS

veri girdilerini sağlıklı alabileceğin bir kaynak var mı, yoksa birden fazla yerden mi toparlıyorsun...

#5 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2016 - 08:22 ÖÖ

veri girdilerini sağlıklı alabileceğin bir kaynak var mı, yoksa birden fazla yerden mi toparlıyorsun...

Aslinda bu isin dogrusu OPTA'dan direk almak (belirledikleri ucret karsiliginda tabi..) ben de OPTAnin baska sitelere mac basina verdigi verileri toplayip birlestiriyorum. Sizin de bildiginiz alternatif veri kaynaklari varsa ogrenmek isterim icerigi zenginlestirebilmek adina

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2016 - 11:51 ÖÖ

Öncelikle eline emeğine sağlık, ardından hemen pozitif bir eleştiri: Android sürümünü bekleyelim mi? 

#7 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2016 - 02:57 ÖS

Bilgehan benim naçizane fikrim bu tip uygulamalar masaüstü/Web arayüzüne mutlaka sahip olmalı.Cep telefonu üzerinde data driven uygulamalar, daha çok izlemek okumak takip etmek gibi tek yönlü iletişme yatkın..Ana platformunu web üzerine kurarsan paylaşılması yayılması da kolay olur.Mobil tarafı destekleyici unsur olarak güncel tutman lazım.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#8 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Kasım 2016 - 08:42 ÖÖ

Bilgehan benim naçizane fikrim bu tip uygulamalar masaüstü/Web arayüzüne mutlaka sahip olmalı.Cep telefonu üzerinde data driven uygulamalar, daha çok izlemek okumak takip etmek gibi tek yönlü iletişme yatkın..Ana platformunu web üzerine kurarsan paylaşılması yayılması da kolay olur.Mobil tarafı destekleyici unsur olarak güncel tutman lazım.

Aslinda apiler hazir android/web icin bir cozum arayisi icindeyim. Profesyonel yardim pek mumkun degil o yuzden projeye inanan bir arkadas bulmam lazim ki onun icin de ios versiyonunun belli bir seviyeye gelmesi lazim sanirim..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye