İçeriğe git

Resim
- - - - -

İmzalı forma sorunsalı

• Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2016 - 12:52 ÖS

Arkadaşlar şöyle bir konu var,benim oğlan fanatik.Takımla yatıp kalkıyoruz.
Ben de bir yolunu bulsam da bir imzalı forma edinsem, ömür boyu unutmasa saklasa diye düşünceler içindeyim.Bu işin raconu nedir bilen var mı?

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2016 - 07:52 ÖS

senin gibi günübirlik gelen için en kolay yolu batı vip alt taraftan bilet alıp takım ısınmaya çıktığında ve maç sonu rica minnet imzalatabildiğin kadar imzalatmak. :)

voleybol bayan-erkek takımlarının imzalarını istiyorsan ben hepsine imzalatayım ama floryaya girmek ölüm.

#3 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2016 - 10:14 ÖS

Numaralı alttan bilet alırsan bence büyük bir kartona yazıp rica edebilirsin Ingilizcede yazarsan yabancılarında dikkatini çeker , Carole veya Tolga gelip imzalar diye tahminim var.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#4 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2016 - 11:08 ÖS

Eyvallah.Günübirlikde  olmaz zaten de idman günü floryaya izlemeye filan gidilse imkan olur mu?

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#5 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.210 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2016 - 09:23 ÖÖ

İdmanlar uzun süredir seyirciye kapalı diye biliyorum.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#6 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2016 - 10:15 ÖÖ

Önder abinin dediği gib BAtı vip ten bilet al. Isınmaya çıktıklarında koridora yanaş. Bizim kuzen forma da imzalattı foto da çektirdi Rize maçında. 

10 HAGI

#7 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2016 - 10:27 ÖÖ

Ya çok önceden stada gidip oyuncuların çim kontrolü için çıktığı zaman ya da devre arası yedekler ısınmaya çıktığı zaman . Geçen sezon yedeklerden Yasin, Sinan ve Donk'un bol bol imza verip , fotoğraf çektirdiğini görmüştüm . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#8 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2016 - 12:16 ÖS

Bileti almış bulunduk.. Doğu 115 de biletler.. O zaman başka zamana artık

#9 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.118 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2016 - 11:43 ÖS

Abi ne kadar kabul görür bilmiyorum ama. Formayı paketle gönder kulübe içinde talebini içeren bir yazı yaz ve Aslanın resmini de koy. 

Hatta JOR adına yolla diyeceğim neredeyse. Çok zor bir iş değil zannımca ama kabul görür mü bilmiyorum tabi. 

• Ferhat Karaca bunu beğendi

#10 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2016 - 07:37 ÖÖ

kulübe yollamak çözüm olabilir, mert adına falan yollayıp derdini anlatan bir not yaz içine, o çocuk iyi bir herif ilgilenir diye düşünüyorum. telefon numaranı ve adresini koy. gönderebilirse sana göndersin yoksa kapıya bıraksın ben alıp sana gönderirim.

• Ferhat Karaca bunu beğendi

#11 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2016 - 09:37 ÖÖ

İyi fikir bu.. Eyvallah çok sağolun.

#12 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2016 - 03:58 ÖS

bence yöneticilerden birine resmi twitt adresi üzerinden DM atmak da iyi olabilir. Store ile ilgili yaşadığım bir sorunu bu yolla çözmüştüm. 

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#13 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2016 - 08:06 ÖÖ

Formayi kulube yolla sonra paketi acan eleman formayi hacilasin :)
10 HAGI

#14 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2016 - 07:10 ÖS

yahu bizim bakayoko aracı olur işte. onunla iletişime geçin bence, yasin de halleder.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye