İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

Ziraat Türkiye Kupası 2018-2019 | Şampiyon Galatasaray |

Ziraaat Türkiye Kupası 2016 2017 2018 2019 kupa ZTK

• Please log in to reply
607 replies to this topic

#601 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2019 - 10:47 ÖÖ

Güray'ın futbol hayatı bitti herhalde . zaten bacağında bir sürü platini olan bir oyuncuydu , şimdi maç sonu verdiği röportajdan dolayı en az 10 maç alır . Fakat bu elemanların Suat la geçmişten gelen bir hesapları varmış . Röportaj veren oyunculardan biri ' bizi Rize maçında katletti , 10 maçımıza çıktı galibiyet alamadık ' dedi . Rize maçı sırasında futbolcular yine bunun üzerine yürümüşler . Yanlış taktikle oynadınız , o yüzden yenildiniz demiş Suat . Hep merak ederdim ne konuşurlar diye .Demek hakemler maç içinde oyunu da okuyabiliyorlar :)  

Maç sonunda diğer Akhisar oyuncuları da benzer şeyler söylemiş. Galatasaray'ı tebrik ederiz. Bunun Galatasarayla alakası yok falan demişler. Enteresan olan Suat Arslanboğa'nın (bu arada hiç sevmem bunun hakemliğini) Akhisarspor ile nasıl bir derdi olabilir?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#602 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.600 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2019 - 11:00 ÖÖ

Ama hesaplarını Rize'ye yenildikleri ., Kasampasadan 5 yedikleri Erzurum'a yenildikleri degil bize yenildikleri macta gördüler. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#603 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2019 - 06:50 ÖS

Akhisar'ın açıklamaları tamamen eziklik. Suat Arslanboğa'yla galibiyetimiz yok diyorlar. Ulan zaten ligde 26 mağlubiyet almışsınız. Onları da Arslanboğa yaptı?

Giray'ın ı açıklamalar sonrası 4 ay ceza alması lazım. Hakeme bela okudu. 

#604 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2019 - 10:49 ÖÖ

Şu görseli ben hiç hoş görmedim. Tamam karşımızda bir şer cephesi yarattılar ancak biz bunların seviyesine neden iniyoruz. Hadi logoları yan yana koyarak caka satıyorsun bunu da bir yere kadar anlarım da arkadaş neden logoları ufaltıyorsunuz? Boy sırası yaratıyorsunuz. Anlamsız ve bize cidden yakışmayan işler bunlar. Suyun ötesine gider de bize gitmez.

D6pKT6JW4AIanvS.jpg

• Yasin Karabulut bunu beğendi

#605 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.574 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2019 - 12:02 ÖS

Sosyal medya ve iletişimin başında bir adet Sayın Keko Bey var, net... :D

(Uefa Kupası videosu kırpılışı ve bu... Hadi bu muziplik ama 0-12 Benetton olmuş)

#606 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.600 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2019 - 12:49 ÖS

Bunda birşey yok bence eğer kupa sayısı ile matematiksel orantılı olarak küçültüldüyse.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#607 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2019 - 10:16 ÖS

Beyler iyi misiniz, benim bir galatasaraylı olarak hedefim lig, kupa, super kupa (cbaskanligi) ve Avrupa olarak fb + bjk toplamına erismekken bunun nesini beğenmediniz ya da garipsediniz.. Orada önemli olan cbaskanligi nin karambole gitmemesi, onu kattık mi hedefe epey yakınız..

#608 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mayıs 2019 - 10:17 ÖS

Beyler iyi misiniz, benim bir galatasaraylı olarak hedefim lig, kupa, super kupa (cbaskanligi) ve Avrupa olarak fb + bjk toplamına erismekken bunun nesini beğenmediniz ya da garipsediniz.. Orada önemli olan cbaskanligi nin karambole gitmemesi, onu kattık mi hedefe epey yakınız..

Hocam adamlara şu kadar fark attık diye her türlü cakayı atmaya ben dünden hazırım. Hatta bunu her yerde ilan da ederim de logolar niye küçültülüyor?

El oğlu benim kulübümün logosunu küçülterek mesaj verecek olsa çok ağır söverim. Biz niye böyle bir şey yapıyoruz?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye