İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Tarık Akan Vefat Etti...

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 09:33 ÖÖ

Çok büyük oyuncu, çok büyük aktivist ve eğitimciydi, mekanı cennet olsun.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.011 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 10:41 ÖÖ

Çok üzüldüm cidden.. Allah rahmet eylesin.
What can I do sometimes..

#3 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 11:46 ÖÖ

Daha geçenlerde televizyonda izlemiştim ,kanser olduğunu söylüyorlardı. Atlatır dedim ama işte bu illet hastalık adamı eritiyor. Çok üzüldüm . Toprağı bol olsun.66 da çok erken be. Hep mi iyiler bu kadar erken ölür.

Only the good die young ,all the evil seem to live forever. (Iron Maiden)

#4 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 02:09 ÖS

sıkı devrimci, dopdolu bir insan, bu ülkeye çok fazla böyle güzel adamlar, ışıklar içinde uyusun...

#5 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 02:39 ÖS

iyileri gidiyor geriye gereksizler,pislikler kalıyor... 2000li yıllarla birlikte dünya çok bozuldu. Mekanı cennet ruhu şâd olsun, nur içinde yatsın. 

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#6 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2016 - 07:23 ÖS

Hayatımda apayrı bir yeri olan, her izlediğimde ya filmde ya da filmden bir gün sonra bile olsa gözümden yaşlar getiren filmin "Canım Kardeşim" Kahraman'in ağabeyi Murat (Tarık Akan) vefat etti...Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.."
İslam'a zarar verdi, Islam düşmanı" diyen oksijen israflarina gelince; Islam'a zarar verdiğin olmadi ama " Malum kişi müslüman aleminin umudu, müthiş bir lider onu bize Allah gönderdi, herkes ona biat edecek" deyip, programlar, reklamlar, diziler belki havuz medyasinda milyonlar karşılığı yazarlık yapmaktansa "Atatürk, laiklik ve demokrasinin olmadığı bir anayasaya karşı köy köy, kasaba kasaba gezerim." diyerek malum zihniyetin çakma dinine ve bazı tapicilarina zarar verdiğin doğrudur...Kemal Abi' ye selamlar...Malum zihniyet onun için de bu sene "Dine en büyük zararı Kemal Sunal verdi" diyor, o da bekçinin düdüğünde, çöpcunun süpürgesinde, ineğin çaninda yaşamaya devam ediyor...O şıh denen ... larin da onun deyimiyle halen daha dinden haberi yok...Sen Kahraman'in cansız bedenini kucağına alıp "Kahraman" diye bagirdiginda, odada televizyonun başında heyecanla sizi beklerken birden iki elini yumruk yapip yüzüne götürüp, gözyaşları içinde Kahraman'in ellerini öpen bir diğer Canın Kardeşin Halit Abi'ye Allah uzun ömür versin...
----
Pek bilinmez ama Avustralya'ya gitmek için ekmeğinin peşinde olan umut dolu delikanlı rolündeki ve müziği de bir harika olan Umut Dünyası filmi de on numaradir...

''Galatasaray'ýn olduðu yerde her zaman umut vardýr" (Hagi)

#7 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.810 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2016 - 07:39 ÖS

Sadece aktör değil gerçek anlamda bir düşün adamı ve politik figürdü. Gerçekten çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, ülke için büyük bir kayıp.

#8 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Eylül 2016 - 09:53 ÖÖ

Allah sevdikleriyle haşretsin
Where there is a will, there is a way.

#9 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Eylül 2016 - 09:58 ÖÖ

Devrimciligini bilmem de sanatcilarimizin tuzde 99 unun yaptigi gibi iktidar kici yalayarak parsadan pay kapma derdinde olmamasi bile yeterlidir.Topragi bol olsun.
10 HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye