İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Eski Oyuncumuz Eren Derdiyok

• Please log in to reply
445 replies to this topic

#441 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.151 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 12:19 ÖS

Saka gibi ama Guangzu Evergrande 1,5 milyon € teklif etmis Eren icin Alan Carvalho transfer görüsmeleri kapsaminda.

# 10 - Felipe Melo

#442 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.020 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi Bugün, 12:57 ÖS

Bu bir mucize!

#443 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 01:09 ÖS

Alan geliyor o vakit...

Ticari iş birliği...

Ben yine de Kasımpaşa'dan Mahmut'u kapmak için kullanılabilirdi diyorum, ilgilerine istinaden...

#444 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.870 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 01:54 ÖS

Galatasaray'ın Alan transferi için görüşmelerde bulunduğu Çin Kulübü Guangzhou Evergrande, Eren Derdiyok'un transferi için sarı-kırmızılı yönetim ile masaya oturdu ve 1 milyon euroluk teklif sundu.

G.SARAY 3 MİLYON EURO ARTIYA GEÇECEK

Sporx'in haberine göre, Galatasaray'ın teklifi reddetmesinin ardından fiyatı bir kademe daha artırarak 1.5 milyon euroya çıkaran Guangzhou Evergrande beklemeye başladı. Galatasaray ile Eren Derdiyok'un transferi için büyük oranda anlaşma sağlayan Guangzhou Evergrande, Eren ile de 4 milyon euroluk prensip anlaşmasına vardı.

Transfer sürecinde son dakika büyük bir sürpriz olmazsa Galatasaray, Eren Derdiyok'un Çin'e satışından 1.5 milyon euro kazanacak. Deneyimli golcü ise 1.5 milyon euroluk alacağından vazgeçecek ve bu para da sarı-kırmızılı takımın kasasında kalacak. 

#445 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.042 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 02:11 ÖS

Galatasaray, kadro dışı bıraktığı Eren Derdiyok'un transferi için Çin Kulübü Guangzhou Evergrande ile anlaşmaya vardı. (Sporx)

#446 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.313 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 02:16 ÖS

yüzyılın transfer başarısı olur.. too good to be true
What can I do sometimes..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye