İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Eski Oyuncumuz Eren Derdiyok

• Please log in to reply
461 replies to this topic

#421 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 09:20 ÖS

bu mesajı geniş kadrolu bir premier lig takımında vermek muhakkak işe yarar bir sonuç verebilir de rakamla 1, yazıyla “bir” tane forveti olmayan, elinde adamakıllı 2 stoperi olup bunun da 1 tanesini mesaj verme gayesiyle harcayan, karabükspor kadar transfer yapma becerisi olmayan bir yönetime sahip takımda neye yarar, bilemedim.
  • galip resat bunu beğendi
galatasaray ulan..

#422 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.176 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 09:51 ÖS

6 ay sonra sözleşmesi sona erecek, senede 2M Euro civarı kazanan, düz koşuda sakatlanabilen, sezonun yarısında oynamayan, tek santraforu olduğu takımda oynadığı nadir maçlarda saç baş yolduran ama iyi penaltı atan kağıt üzerindeki tek forvetten bahsetmiyor muyuz? Yazdıklarıma bir itiraz var mı?

Eren olsa ne olmasa ne? Ne kaybederiz? Zaten yoktu ki.

#423 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ocak 2019 - 11:11 ÖS

aynen.. aynı zamanda yönetimin elinden "hodzam elimizde iyi kötü 10 gol atmış Eren var" kozunu alıyorsun".. Serdar için bişey diyemem ama Eren de hoca iyi yaptı.
What can I do sometimes..

#424 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.276 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 07:59 ÖÖ

eren oynayacağına, ahmet sivriyle malik karaahmet i a takıma alsın hoca. Daha faydalı olurlar.

Eren bundan sonra ne yapacak, alacak 1 mio € sunu, oturacak afiyetle yiyecek, şu devre arasında kıpırdanacağını zannetmiyorum.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#425 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 08:15 ÖÖ

Zaten yoktu mu? 10 tane golü biz her türlü atardık diyorsunuz yani? 

CL 4/2

SL 13/7

ZTK 1/1

Sahada ekipçe bir oyun izlenemediği için biletler sürekli 1-2 kişiye kesilir eyvallah da, burada göze keyifli gelmeyen oyuna rağmen skor üreten elemanı yedekte tutamayacak kadar kadromda düşünmüyorum demek mantıklı yani. E iyi o zaman hadi bakalım Muğdat - Sinan izleriz bir de..

#426 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 08:45 ÖÖ

Yasin o skorun kaçı penaltı? Maçları izlemiyor musun yahu? İstatistikler mini etek gibi biliyorsun.

Kaç gol girişimi olmuş, oyun mu açmış, top mu indirmiş, top mu tutmuş, pas istasyonu olup verkaç mı yapmış?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#427 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 08:47 ÖÖ

İstatistikler mini etek gibi biliyorsun.

Heheh orjinali kime aitti bu sözün ? :D 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#428 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 09:08 ÖÖ

Sorun Eren'in attığı atamadığı gol sayısı değil esasen. Ben maç içerisinde elinden geleni gösterdiğine de inanıyorum. Adamın kapasitesi bu kadar. Asıl sorun 4-5 maçta bir ısınma sırasında ben oynayamayacağım diyen bir oyuncu olması.

Hafta içi sakatın olur, bunu bilerek maça çıkarsın. Başka bir oyuncuyu kafa olarak hazır hale getirirsin, oyuncu maça ilk 11 oynayacak şekilde konsantre olur, hazırlanır. Eren sağolsun bu sezon herhalde 2 ya da 3 kez maç öncesi oynayamayacağını ileterek takım kadrosundan çıkartıldı. Yerine onu bunu yamamak zorunda kaldık. 

Bunun dışında başka sakatlıkları da oldu. Ligde attığı gol sayısı 7 bunların son 2 tanesi penaltıdan geldi. Bu sezon toplamda kaçırdığı maç sayısı yarım sezonda 7 müsabaka. 

Ama tüm bunları bir yana koyun. Ben çok daha acı bir gerçeği dile getireyim.

Gomis'in gideceği kesinleştikten sonra yerine teknik direktörün talebi ve yönetimin kati beyanlarıyla santraforun kesinlikle alınacağı söylendi. Ancak o santrafor hepimizin malumu gelmedi. Eren nasıl bir sporcu zihniyetine sahipse hiç ama hiç hırs yapmadı. Özellikle sezon başındaki maçlara bakmakta fayda var. Eren sahada sudan çıkmış balık gibi koşturuyordu. Çünkü kafayı yedek olmaya kitlemiş, 2. adam rolünü üstlenmişti. Normalde olması gereken takımın as oyuncularından birisi gittiği zaman onun arkasında yedek beklemek zorunda kalan oyuncunun ciddi bir çıkış yapmak istemesidir. Bu arkadaşın ilk 11'e banko oyuncu olmak gibi bir çabası, isteği yoktu. Gomis gittikten sonra da olmadı. Buradan Gomis'in kaliteli bir profesyonel olduğunu da pekala anlayabiliriz. 1 sezon arkasında bekleyen adam tarafından formasını kaptırma tehdidi hiç hissetmeden olanca hırsıyla adam sahaya çıkmış. Şimdi yeni alınacak santrafor arkasında Eren gibi ilk 11 oynama hedefi olmayan bir oyuncuyla ne oranda hırs, çaba içerisine girecek?

• InSoMNiAsTaN bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#429 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 09:29 ÖÖ

Terim ilk geldiğinde Kayseri deplasmanına Erenle çıkmıştı, 2 gol atmıştı, daha nasıl güven versin bir oyuncuya?

İyi bir yedek olur sadece, sezonda 1-1,5 milyon euro alsa neyse de bu ücrete bu performans çok yetersiz.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#430 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 09:31 ÖÖ

Heheh orjinali kime aitti bu sözün ? :D

Alex Ferguson diye biliyorum.

"İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama en önemli şeyi göstermez."

#431 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 09:54 ÖÖ

Terim ilk geldiğinde Kayseri deplasmanına Erenle çıkmıştı, 2 gol atmıştı, daha nasıl güven versin bir oyuncuya?

İyi bir yedek olur sadece, sezonda 1-1,5 milyon euro alsa neyse de bu ücrete bu performans çok yetersiz.

Ben bir önceki mesajımdan hareketle artık iyi bir yedek olduğunu da düşünmüyorum. Yedek oyuncudan ne bekleriz?

1- As oyuncuyu rekabete sokmasını ve forma yarışı yaratmasını

2- Her an hazır olmasını

Eren zırt pırt maç öncesinde veya içerisinde sakatlanıyor. Her an hazır olma kriterini karşılamıyor.

As oyuncuyu rekabete sokabilecek bir mantaliteye de sahip değil. 

Biz bu adama cidden ne demeye para ödüyoruz? Biraz abartılı olacak belki ama ciddi ciddi Umut Bulut'un kat be kat daha etkili bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

#432 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 10:04 ÖÖ

Umut Bulut en azından sahada her şeyini veriyor.

Şu Nayır, Pektemek dahi daha iyi yedekler Eren'den.

#433 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 10:19 ÖÖ

3 penaltı golü var bu sezon. Savunmak değil buradaki düşüncem ben de yetersiz olduğunu düşünüyorum zaten. Ama bahsettiğiniz mini etek olayının bir de üstü var.

Komple bir forvet olmayışının -ki bugüne kadar öyle bir izlenim hiç vermedi, öyle bir performans hayatında olmadı- cezasını tek forvet kaldığı sezonda ve dahi Gomis sonrasında oynamasıyla biletin tamamı bu adama kesilerek ödetilmesi saçma geliyor bana. Rodrgiuesin başarısız girişimleri, Feghoulinin kesilişi, savunmada tandemin bir türlü sabitlenmeyişi ,Ömer Bayram ve Mariano ısrarları vs vs. Bunların tamamı takımı bir araya getiremedi, sahada en çok sırıtan Eren oluyor, çünkü topu ileri taşımada sorun var. Diğerleri de skor üretmekte zorlanınca tek suç kaldı Eren'e.  Transfer yapılıp yapılmayacağı bile muammayken, hoca tepki gösterdi helal olsun xtirsingitsin ne işin var bu kulüpte demek ilginç. Eren'in yerine kimseyi koyamazlarsa asıl bomba o zaman patlar ki Beşiktaş'ta bir Eren yok, Vagner/Larin yerine Eren olsaydı diye dipleri düşer belki de.  

#434 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 10:25 ÖÖ

Dibi düşenler buyursun alsın.

Terim hem takıma hem yönetime mesaj verdi bu kararıyla.

Ha adama demezler mi sen sürekli 11 oynattın adamı, madem bu kadar tepkilisin kadroya almasaydın.

Çelişkilerle dolu bir sezon, yönetimi-hocası-oyuncusu herkes sınıfta kaldı.

#435 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 02:44 ÖS

Terim mesajı verene kadar 8 maçta 1 galibiyeti açıklasın bence. Eren mi sorumlu bundan,  sanki yedekte veya gelecekler içinde Drogba var gibi konuşuyorsunuz anlamak zor. Elinizdekini bu kadar ıskartaya çıkartmaya gerek yok diyorum sadece. Sakatlanıyor diye Eren'i yollayıp Emre Taşdemir'i getirmek ilginç geliyor. Neyse olanları izleriz artık. 

#436 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 09:47 ÖÖ

Bu arkadaşta ihtar çekmiş sanırım kulübe.

#437 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 09:48 ÖÖ

yönetim bunu ongormeyecek kadar gerizekalı değil herhalde.. ona gör önlemlerini almıştır 💩
What can I do sometimes..

#438 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.267 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 09:49 ÖÖ

Dibi düşenler buyursun alsın.

Terim hem takıma hem yönetime mesaj verdi bu kararıyla.

Ha adama demezler mi sen sürekli 11 oynattın adamı, madem bu kadar tepkilisin kadroya almasaydın.

Çelişkilerle dolu bir sezon, yönetimi-hocası-oyuncusu herkes sınıfta kaldı.

Mesaj konusuna katılıyorum. Transfer gelmeden, eldeki santraforu göndererek bombayı yönetimin kucağına koydu Terim. Bu hamleyi normalde yapmazdı. Ancak sezon başında kesin alınacak denilen santrafor gelmeyince metazori bir transfer yaratmak istedi diye tahmin ediyorum.

#439 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 10:15 ÖÖ

Mustafa Cengiz' in ifadesine göre futbolculara olan borç kapanmıştı . Ne şimdi bu ? 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#440 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 01:35 ÖS

Kasımpaşa istiyor haberine 80 kere rastladım herhalde.

Ateş-duman ilişkisi ışığında şu arkadaşı hala oraya pazarlayamamak çok ilginç...

Ya da Terim 2. bir 31 Ağustos faciasını gözetip tutuyor şimdilik.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye