İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#4 Serdar Aziz

• Please log in to reply
377 replies to this topic

#21 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 10:55 ÖÖ

Stilini Jaap Stam'a benzetiyorum
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#22 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 12:00 ÖS

Stilini Jaap Stam'a benzetiyorum

Çok iddialı olmu :) .. boyu kısa kalıyor bana göre 1.83 ile. Bize daha heybetli biri lazımdı. Oyun kurmada sırıtıyor o açıdan sıkıntılı olabilir. Onun haricinde hırslı ve sert oynaması iyi özellikleri ama 4 milyon eder mi? Etmez .
What can I do sometimes..

#23 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 12:31 ÖS

Semih'e benzetiyorum, dağınık, hataya açık, sakatlığa meyilli, savruk.

• winner bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#24 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 01:43 ÖS

Kariyerinde  bursa dışına çıkmamış bir oyuncunun, sahiden büyük oyuncu mu yoksa  küçük takımın büyük oyuncusu mu olduğunu test etmek için 4,5 milyon mu verdik şimdi? Bakmayın bizdeki para kimse yok.

#25 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 01:46 ÖS

Dursun Özbek be kardesim, evlatcı Hamza Senegal'li gelecek vaat ettigi söylene 1.91 boyunda bonservisi elinde oyuncu getirdi..Bunu da iteledi, tamam kötü oyuncu degil fakat o paralar ve takaslar nedir, hep dedik sorun yönetim diye..Emre Mor'a bebe muamelesi yapılırken Denizli alınması icin paralanmıstı adam..Ne yazık ki biz ne lise ne yönetim ne taraftar olarak aklı basında degiliz, insallah kaynak bulmusuzdur da bu para cok imkanlı denir..
  • gs44 bunu beğendi
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#26 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.787 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 02:23 ÖS

Semih vardı bunu niye aldık

hakeza bu var Semih niye duracak

Where there is a will, there is a way.

#27 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 02:54 ÖS

Semih vardı bunu niye aldık

hakeza bu var Semih niye duracak

Özbek'in bugünkü beyanıyla Chedjou'nun kalması da kesinleşti.

Chedjou'nun bir kaç hafta önceki sosyal medya açıklamalarıyla örtüşüyor.

Chedjou'nun kalması bence de doğru karar, hem kabiliyet hem de figür olarak Galatasaray'a yakıştırıyorum.

Semih ve Koray muhtemelen müzmin yedek olacaklar. Defans hattı Linnes - Chedjjou - Serdar Aziz - Balta (kalıyorsa Telles) olacak gibi gözüküyor ki; objektif söylüyorum kötü değil.

#28 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 03:21 ÖS

Özbek'in bugünkü beyanıyla Chedjou'nun kalması da kesinleşti.
Chedjou'nun bir kaç hafta önceki sosyal medya açıklamalarıyla örtüşüyor.
Chedjou'nun kalması bence de doğru karar, hem kabiliyet hem de figür olarak Galatasaray'a yakıştırıyorum.

Semih ve Koray muhtemelen müzmin yedek olacaklar. Defans hattı Linnes - Chedjjou - Serdar Aziz - Balta (kalıyorsa Telles) olacak gibi gözüküyor ki; objektif söylüyorum kötü değil.

Yapma hocam aslan gibi carole u yedin :)

#29 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 03:50 ÖS

Muhtemelen Bursa bizim 3 oyuncunun toplam yıllık maliyetlerini karşılamak istemediğinden, fazla geldiğinden, bonservis bedeline eklenmiş olarak biz ödeyerek gönderiyoruz. Başka mantıklı açıklama bulamıyorum. Hoş bu da kağıt üzerinde mantıklı ama pratikte değil ya.

#30 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.391 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 03:50 ÖS

takastaki oyuncuları iplemiyorum. seneye zaten forma giyemezlerdi ama bonservis için bahsi geçen para doğruysa çok pahalı bir transfer. kötü oyuncu değil ama bu kadar etmez.

#31 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 04:02 ÖS

yanlış değilsem eğer ffp ödenen bonservisi değil futbolcuya ödenen parayı önemsiyor ve bu sene bize 65 milyon hedef koydu. serdar 2 milyona imza attı, gönderilen 3 topçunun toplam maaşı da hemen hemen aynı, büyük ihtimal böyle bir denklik peşindeler de o 4,5 milyon harbi anormal para...

#32 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 04:32 ÖS

Haydaaa.Buyur buradan yak!!!Serdar Aziz için takasta kullanılmak istenen Bilal Kısa gitmek istemiyormuş.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Galatasaray Kübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor'dan transfer edilen Serdar Aziz karşılığında Yeşil-Beyazlı kulübe Sercan Yıldırım, Bilal Kısa ve Furkan Özçal'ın verildiğini açıklamıştı.Bu futbolculardan Bilal Kısa'nın, Sarı-Kırmızılı takımdan ayrılmak istemediği ortaya çıktı.Deneyimli oyuncunun menajeri Özkan Doğan, bu durum hakkında hiç kimsenin kendilerine ulaşmadığını açıkladı.Doğan şu ifadeleri kullandı:

"Ne Galatasaray, ne de Bursaspor bizi aramadı. Zaten Galatasaray ile devam eden bir sözleşmemiz mevcut. Bizim muhatabımız Bursaspor değil. Ayrıca Bilal de gitmek istemiyor, Galatasaray'da kalmak istiyor."

http://spor.haber7.com/galatasaray/haber/2012857-serdar-aziz-transferinde-kriz-cikti

#33 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 04:41 ÖS

NV7vD_1466596060_0203.jpg

8b32b6275c824c0a80506ced7edb217f.jpeg1b85a545d78b4e0f8a40fc5895b97d93.jpeg

#34 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 04:45 ÖS

2020 yılına kadar Galatasaray'a imza atan yeni transferimiz Serdar Aziz imza öncesi şu sözleri kullandı: "Benim için harika bir gün. Çok mutluyum. Dünya devi bir kulüpte olduğum için şanslıyım. Büyük sorumluluklarım olacak. Hedefleri olan bir insanım. Elimden gelen tüm mücadeleyi Galatasaray için vereceğim. Büyük hedeflere, şampiyonluklara hep beraber koşacağız. Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Transfer ile yakından ilgilendi. Yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum..."
İmza töreni sonrası yapılan soru-cevapta konuşan Serdar Aziz, "Galatasaray'ın uzun zamandır benimle ilgilenmesi imzamda önemli etken. Birçok teklif aldım ama şu anda nerede olduğum önemli. Burada olmaktan ben ve ailem çok mutluyuz. Şu anda her nerede olduğum önemli ve Galatasaray'da olmamın mutluluğunu yaşıyorum" dedi. Serdar Aziz, "Daha önce gelmediğin için pişmanlık duyuyor musun" sorusuna, "Şu an sorumluluk sahibiyim. Bursaspor'un takım kaptanı olarak ve tecrübeli olarak geldim. Şimdi daha çok şey katabilirim Galatasaray'a" yanıtını verdi.
26 yaşındaki oyuncu, Fatih Terim ile bu imza öncesi görüşüp görüşmediği konusunu, "Fatih Hoca ile bir görüşmem olmadı. Burada olmak çok güzel bir duygu. Galatasaray'a burası Galatasaray olduğu için geldim. Diğer teklif eden kulüplerin hangisi olduğu beni ilgilendirmiyor. Forma için çok sabırsızlanıyorum. Bu süreçte başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz çok güçlü durdular. Bu da transferde önemli etkenlerden biri" sözleriyle cevapladı.
"Burada olmak benim için farklı duygular barındırıyor. Çok heyecanlıyım çünkü bu formayı giymenin önemini biliyorum" diyen Serdar Aziz, Galatasaray'da geçecek günleri için, "Buradaki her şey daha zor olacak. Bunun bilincindeyim, en iyisini yapmak için elimden geleni yapacağım. Zaten mücadele etmek ruhumda var, bunu Galatasaray için fazlasıyla yapacağım" ifadelerini kullandı.
Sakatlığı ile ilgili bilgi veren Serdar Aziz, "Çok ciddi bir sakatlığım yoktu. Gittikçe düzeliyor. Sakatlığımı atlattım, takımla antrenmanlara başlayacağım. Bu süreçte sakatlığım nedeniyle A Milli Takım ile olamadım ama her şeyde bir hayır var. Orada olamadığım için üzgünüm" dedi. 
Kendisini "Saha içinde agresif bir kimliğim var. Fazlasıyla takım için mücadele ederim. Bir defans oyuncusuna göre çabuk oyuncuyum. Sıçramam da iyi, hücumda da iyiyim. Umarım bunların hepsini Galatasaray için vereceğim" diyerek tanımlayan Serdar Aziz, Türk Telekom Arena ile arasındaki bağı ise şöyle anlattı:  "İlk milli maçımda Türk Telekom Arena'da gol atmıştım. Stadı da gördüğüm ilk maçtı. Sahaya çıktığımda tüylerim diken diken olmuştu. Burada oynayacağım için çok heyecanlıyım. Zaten beni herkes Galatasaraylı olarak biliyor..."  

#35 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 05:13 ÖS

Serdar Aziz'i Bursa’da ilk kez A takıma çıkaran Galatasaray efsanesi Raşit Çetiner’in yorumu şu şekilde:
“Serdar Aziz'i 16 yaşında Bursaspor A kadrosuna 4. stoper olarak dahil etmiştim. O günlerde Bekir Ozan, Volkan Şen, Sercan Yıldırım da kadrodaydı. Bir süre planlama doğrultusunda Merinos'ta da oynatmıştık. Serdar'ın düzgün bir futbol mantalitesi vardı. Şükürler olsun tercihimizde yanılmadık. Saha içi kimliği ve efendi kişiliğiyle Galatasaray'a çok faydalı olacağını düşünüyorum. Futbolcuların gençlik dönemleri, gelişim dönemleri ve tecrübe dönemleri arasında farklılıklar olur. Ancak Serdar, Bursaspor'da takım kaptanlığı mertebesine kadar yükseldi; kişiliğinden ve kimliğinden bir şey kaybetmedi. Çabukluğunu, sertliğini, hava toplarındaki hakimliğini, topu oyuna sokma becerisini gerek Bursa'da gerek A Milli Takım ile çıktığı yüksek kaliteli maçlarda gösterdi.Serdar'ın Galatasaray'ın karakteristik yapısına uygun olduğunu düşünüyorum...”

#36 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 05:18 ÖS

İç piyasadan alınacak 3 stoper varsa biri bu adam..Ama yabancı sınırı yokken Serdara bu parayı vermek akıl alır gibi değil..

Transferi teknik heyet raporuna göre yapıyorlarmış ? Reikerink mi Serdar ı alın demiş?

Zamanlama verilen para açısından anlamsız.Serdar kötü oyuncu değil ama bize kariyerli deneyimli stoper lazımdı..

Semih Koray zaten elimde..Çoğunuz beğenmiyosunuz ama Semih Kaya anadolu takımında olsa çoktan 4-5 verip almıştık onu da.

Keza Koray formunu oldukça yükseltti..

O parayı santrafor bütçene ekle..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#37 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2016 - 06:41 ÖS

Transferi teknik heyet raporuna göre yapıyorlarmış ? Reikerink mi Serdar ı alın demiş?

Abi işte asıl cevaplanması gereken soru bu. Kim karar veriyor bu transferlere? Neye dayanarak karar veriyor. Riekerink takımın başında kalmayacak demek ki Dursun Özbek teknik direktörümüzü haftaya açıklayacağını ilan ediyor herkesin önünde. E sen 4 milyon € bastırıp oyuncu alıyorsan bundan yeni teknik direktörün haberinin olmaması imkansız gibi bir şey. Eğer biz hoca ile anlaştıysak ve onun oluru ile oyuncu transfer ediyorsak ne demeye hala hocanın kim olduğu açıklanmıyor?

Bu durumun tek mantıklı açıklaması yeni teknik direktörün Euro 2016'da çalışan bir teknik direktör olması. Eğer dedikodular gerçekte ve Terim takımın başına geçecekse bari zaman kaybetmeden ekibinden kim varsa onları Florya'ya çağırın da hiç değilse adamlar ön hazırlık çalışmalarını yapsınlar. Günler çabuk geçiyor. 2 aydan az bir süre sonra ligler başlayacak. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#38 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2016 - 01:03 ÖÖ

Serdar Aziz bir Fatih Terim transferidir.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#39 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2016 - 08:14 ÖÖ

Serdar Aziz bir Fatih Terim transferidir.

Terim'in Özbek yönetiminde ve çulsuz bir Galatasaray'a geleceğini düşünmüyorum.

Serdar Aziz günün sonunda popüler ve milli bir defans oyuncusu.

Verilen para çok çok yüksek olsa da, bu transfer bence bir Galatasaray yönetimi transferidir, berbat durumda olan kombine satışlarını canlandırmayı umuyorlar herhalde bu şekilde.

#40 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2016 - 08:45 ÖÖ

Aslında tam da onun egosuna yakışacak bir zaman dilimi önümüzdeki yıl. Pasif yönetimin şaklabanlıklarını örtbas edebilecek yegane adam Terim. Medyayı da domine eder, ekstra kulvar olmayınca motivasyon konusunda da gayet başarılı olarak ligi de domine edebilir.

Ben adam sattığımızı hatırlamıyorum, adam satmadan transfer yapılamaz şartı bizim için de vardı bu arada. 

• Namelessonegs bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye