İçeriğe git

Resim
- - - - -

27 Nisan 2016 Eurocup Finali 2. Maç GALATASARAY - Strasbourg (78-67) ŞAMPİYONUZ !!!

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2016 - 09:00 ÖS

Ergin Ataman diyorum başka bir şey demiyorum. Adamın heykeli dikilmeli. Lasme ne muhteşem oynadı arkadaş bu arada.

Bazı arkadaşlar "Cenk'i neden gönderdiler" dediklerinde, "Cenk de kim, Sinan'ın kim olduğunu göreceksiniz" demiştim o günlerde. Cenk'in şu anda nerede olduğunu bile bilmiyorum ama Sinan Güler bu takımın tarihine geçmiştir artık.

İnanılır gibi değil. Pivotsuz kupa kaldırdık resmen bu sezon. Helal olsun aslanlar.

#22 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.596 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2016 - 09:33 ÖS

Şampiyon !! Hepimize kutlu olsun !!!! En büyük Cimbom !!  

• Yasin Karabulut bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#23 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2016 - 10:18 ÖS

dünya üzerinde galatasaray kadar winner bir kulüp var mıdır acaba.. ciddi bir soru bu, barça mı, real mi, bayern mi, hangisi bizden daha winner ki.. finale çıktığımız her dalda, her branşta o kupa bir şekilde müzeye geliyor. hala bu armaya inanmayıp büyük maçlar, finaller öncesi her fırsatta ampır ampır umutsuz konuşan tipler utansın, ne diyeyim.

tebrikler aslanlar ve en başta imparator ergin ataman.

sonra dedim, iyi ki galatasaraylıyım..

galatasaray ulan..

#24 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2016 - 11:06 ÖS

https://twitter.com/...390885228261377

Taraftara helal olsun.. takıma bin kez helal olsun.. bu takim, bu hoca herşeye laik..
What can I do sometimes..

#25 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 06:46 ÖÖ

2,17'lik adamlara karsi savasan, mucadele eden Aslanlar, gurur duyduk.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#26 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.665 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 07:40 ÖÖ

Kapıdan kovulduk bacadan giriyoruz eurolige :). Tebrikler emeği geçen herkese..

#27 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 08:43 ÖÖ

https://youtu.be/NQh1d-qS_Vk

Gece her uyandığımda maçı tekrar tekrar düşündüm ve yakın zamanda hiç bu kadar mutlu olmadım . tekrar tüm emeği geçenlerin alnından öpüyorum.

• Yasin Karabulut bunu beğendi

#28 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 08:58 ÖÖ

Muhteşemdi.Neden galatasaraylı olduğumuzu yaşatarak hatırlattılar bize.Nefis bir mücadeleydi.
Ergin hoca başta ter akıtanlara minnettarız.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#29 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.240 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 09:28 ÖÖ

https://twitter.com/...390885228261377

Taraftara helal olsun.. takıma bin kez helal olsun.. bu takim, bu hoca herşeye laik..

Futboldan öyle sıtkı sıyrılmış bir taraftar grubuyuz ki başka bir branşta alınan zafer ilaç gibi geldi. Taraftar muhteşemdi. Giden herkese helal olsun, umarım Türk Telekom Arena'da da benzer zaferleri ve seyirci atmosferini yakın vadede görebiliriz.

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 10:47 ÖÖ

Birde Sabri Ugan, Murat Kosova diyorum..bu iki adamın maçlara kattığı his bence çok keyifli..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#31 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 11:14 ÖÖ

http://www.ntvspor.n...ygularin-kupasi

#32 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Nisan 2016 - 11:42 ÖÖ

Tahminimden cok zor oldu final, ama biz bile tahminimizden cok fazla gerildik tribünde, takim da bir türlü atamadı o stresi üzerinden.

bu butceyle bu yonetimle cok büyük zafer, lasme, mc collum, sinan, micov, schilb, goksenin, davis ve ergin ataman baştacısınız...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye