İçeriğe git

Resim
- - - - -

Taze baba M.Yasin Çakmak

• Please log in to reply
97 replies to this topic

#81 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2017 - 04:41 ÖS

Maşallah... bir yemin ettim ki dönemem, çocuk 1,5 yaşına geldi hâla sarı-kırmızı bir boku yok.. Gerçi dur ya, ben giydirmem demedim ki, almam dedim... Forumdan bir amcası delikanlılık yapar gönderirse yemin açısından sıkıntı olmaz :) 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#82 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Nisan 2017 - 12:04 ÖS

Maşallah... bir yemin ettim ki dönemem, çocuk 1,5 yaşına geldi hâla sarı-kırmızı bir boku yok.. Gerçi dur ya, ben giydirmem demedim ki, almam dedim... Forumdan bir amcası delikanlılık yapar gönderirse yemin açısından sıkıntı olmaz :)

sarısız kırmızısız çocuk olmaz..  sen yaş kilo ve kargo adresini ver özelden.. noel baba getirir belki  :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#83 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.771 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Haziran 2017 - 03:08 ÖS

Nereye koyacagimi bilemedim.. babalı tek topic burası.. güzel yapmışlar.. işin içinde baba türkiye kızlar olunca şöyle gözümüzden bir damla yaş süzülmedi değil https://youtu.be/iz9OzlcOjmM
  • Ferhat Karaca bunu beğendi
What can I do sometimes..

#84 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2017 - 09:52 ÖÖ

Yeni erkek bebeği olanlara sesleniyorum sünnet işini hemen 1. ayından sonra aradan çıkartın...İnanılmaz hızla iyileşiyor maks. 3 gün...

Benim paşa artık rahat sünnet travması yaşamayacak büyüdüğünde :)

Dean...

#85 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.508 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2017 - 12:55 ÖS

Yeni erkek bebeği olanlara sesleniyorum sünnet işini hemen 1. ayından sonra aradan çıkartın...İnanılmaz hızla iyileşiyor maks. 3 gün

Gomis eger rotarlandirdiysa bu operasyonu, muhtemelen doktor fazla mesai fiyati yansitir

#86 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2017 - 03:35 ÖS

Bir yaş baremi vardı yanılmıyorsam.. ya ilk 6 ay yada 6 yaş sonrası olmalı diye önermişlerdi..psikolojik dönem açısından ..

• Saunders bunu beğendi

#87 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2017 - 05:20 ÖS

evet doğduğu ilk günlerde yaptırmak bebiş için de sağlıklı. zaten soğan zarı gibi olduğu için hiç fark etmiyor bile. ama iyi bir cerrah olması önemli. ben iki ufaklıkta aynı şeyi yaptım. şimdi rahatlar. kuzenleri 7 yaşına geldi ve hala olmamanın sıkıntısını yaşıyor. 

not: yaz aylarında havuz keyfi için de bu durum iyi. zira en çok idrar yolu iltihabı vs. yaşıyorlar

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#88 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2017 - 11:43 ÖÖ

Ben bizim veledi yaptirmadim hala, bu yaz halletmek lazim.

Bizimkini yaptırmıştık geçen sene; Bengü yazmıştı face'den nedir ne değildir diye.. Gelin burada bir Tamer bey var, şehrin tamamını o yapıyor neredeyse.. bütün çocuklar tek tip; büyüyünce kimse için haksız rekabet doğmayacak :D 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#89 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2017 - 10:53 ÖS

Dogumun ilk gunu yaptirinca anestesiye falan gerek kalmiyormus. Aci hissetmiyormus direk kesiyorlarmis. Bizimkiler premature oldugu iicin oglani 6. Ayda yaptirabildik. Izmirde de cuk kesen meshur bir adam var. butun izmirin cukunu o kesiyor. Adam cerrah ama fenni sunnetcilikten kose oldu. Ferrariye falan biniyordur muhtemelen.
10 HAGI

#90 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.245 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 07:30 ÖÖ

Doğumdan sonraki 3-5 gün içerisinde olursa yeni doğan sünneti diyorlar ve gerçekten hızlı iyileşip acı çektirmiyor. Ya da çektiriyorsa da bebek zaten sürekli ağladığı için sen normal zannediyorsun :)

Biz çocuğunkini doğumun ertesi günü hastanenin (Avrupa Hastanesi) çocuk cerrahına yaptırmıştık. El kadar bebeği ameliyat odasına götürülerken içim gitmiş, hayatımda ilk defa başka bir can için önemli bir karar vermenin ağırlığı omuzlarıma çökmüştü. Ama şimdi verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Sünnet, kim ne derse desin çocuklar için ciddi bir travma. Çevremde kara kara düşünen, nasıl atlatacaklarını pedagoglara danışan bir sürü çift var.

#91 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 10:42 ÖÖ

Dogumun ilk gunu yaptirinca anestesiye falan gerek kalmiyormus. Aci hissetmiyormus direk kesiyorlarmis. Bizimkiler premature oldugu iicin oglani 6. Ayda yaptirabildik. Izmirde de cuk kesen meshur bir adam var. butun izmirin cukunu o kesiyor. Adam cerrah ama fenni sunnetcilikten kose oldu. Ferrariye falan biniyordur muhtemelen.

Benim bildiğim ürolog Caner hoca var.Alsancak Devlet hastanesinde baş hekim şu an.Benim oğlanı ve tanıdığım çok kişiyi o kesti.

#92 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 10:44 ÖÖ

Kendi sunnetimi hatirliyorum da gercekten hic guzel bir tecrube degildi. Kurbanlik koyun misali baya travma yasadik biraderle beraber. Ben acikcasi, okudugum bilimsel makaleler uzerine soyluyorum, hic bulasmasam isterse kendisi buyuyunce kendisi karar mi versin diye dusunuyorum bazen.

Yaş ilerledikçe travma da büyür abi.. En kötüsü bizim gibi karga tulumba bağıra bağıra yapılanlar ki artık o devi bitti.Travma olacak bişeycik kalmadı..

Gülerek gidip gülerek geliyor ben oğlanı 7 yaşındayken yaptırdım..Çok rahat geçti..Operasyon çok kısa ağrısız ve basit.Enfekte olmasın yeter.

#93 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 06:57 ÖS

Doğumdan sonraki 3-5 gün içerisinde olursa yeni doğan sünneti diyorlar ve gerçekten hızlı iyileşip acı çektirmiyor. Ya da çektiriyorsa da bebek zaten sürekli ağladığı için sen normal zannediyorsun :)

Biz çocuğunkini doğumun ertesi günü hastanenin (Avrupa Hastanesi) çocuk cerrahına yaptırmıştık. El kadar bebeği ameliyat odasına götürülerken içim gitmiş, hayatımda ilk defa başka bir can için önemli bir karar vermenin ağırlığı omuzlarıma çökmüştü. Ama şimdi verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Sünnet, kim ne derse desin çocuklar için ciddi bir travma. Çevremde kara kara düşünen, nasıl atlatacaklarını pedagoglara danışan bir sürü çift var.

birebir aynı yaşamışız olayı, ben stresten girememiştim hatta sünnete :)

#94 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.634 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 07:10 ÖS

Biz de 15 gunlukken yaptirdik. İst yesilkoy acibademde. Dogumda ilgilenen cocuk doktoru bi 15 gun gecsin cocuk bir kendine gelsin dedi. Kan degerleri filan olctuler baktilar karar verdiler.
Oradaki doc prof bulent bey diye biri. Cok da ilgili biri. Hemen halledildi. Hastaneden eve dondik hicbirsey olmamis gibi devam ettik.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#95 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2017 - 08:57 ÖS

Benim bildiğim ürolog Caner hoca var.Alsancak Devlet hastanesinde baş hekim şu an.Benim oğlanı ve tanıdığım çok kişiyi o kesti.

Aydin Mevsim diye bi cerrah var karsiyaka Girne'de ozel muaynahanesi var. Adam cerrah ama artik sunnetci olmus. Su an izmirin cukunu o kesiyor. Gunde 20 tane yapiyorum demisti. Yanindaki doktorla birlikte senede 15 bine yakin cuk kesiyorlarmis. Adamin ameliyathanesi uzay ussu gibi. Cocuklara ps4 oynatirken falan kesiyor.
  • InSoMNiAsTaN bunu beğendi
10 HAGI

#96 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2018 - 02:42 ÖS

İlk Şampiyonluğu aslan'ımın :)

omz2b.jpg

• kajganic, yakup bayrak, Ferhat Karaca ve 5 başka kişi bunu beğendi
Dean...

#97 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2018 - 10:11 ÖS

Saunders,maşallah çok tatliymis senin ufaklik. Rabbim mutluluğununuzu daim kilsin inşallah.
  • Saunders bunu beğendi

#98 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2018 - 11:20 ÖS

İlk Şampiyonluğu aslan'ımın :)

omz2b.jpg

Maşallah...Şampiyonluklara 5 yıl ipotek koydum pozu olmuş ;) 

• Saunders bunu beğendi
They Will Come Back !!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye