İçeriğe git

Resim
* * * * - 2 oy

#15 Ryan Donk

• Please log in to reply
523 replies to this topic

#61 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2016 - 11:09 ÖS

Agir hantal bir o kadar da vurdumduymaz bir adam. Su yaptirdigi penaltiyi bir kac kere daha goruruz kesin.

#62 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.140 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2016 - 11:12 ÖS

Mac bitmiş oynanmis kimsede ciddiyet kalmamıştı.. tamamen laubalilikten yapılan bir penaltı. . Ciddi maçlarda böyle sacmalamaz inşallah..
What can I do sometimes..

#63 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2016 - 11:45 ÖS

Galatasaray futbolcu bitirme timi daha ikinci maçında adamın biletini kesti. hayırlı olsun hepimize :)

• almeyda bunu beğendi
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#64 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ocak 2016 - 08:57 ÖÖ

Aynen 3-4 maç oynasın o zaman belli olur durumu..

#65 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.587 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2016 - 01:24 ÖS

Fena degıldı katkı verecegı kesın...

Dean...

#66 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2016 - 10:53 ÖS

Defansif katkisi 1 digil 2 seviye yukselmesi lazim!

Selcuk senden daha fazla mucadele ediyor, defansif katki yapiyorsa senin ozelligin sahada olma sebebin ne?

#67 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 08:06 ÖÖ

İlerde kalıyo geri gelmiyo veya stoperlerin arasında kalıyo gelen rakibi karşılamakta geç kalıyo..pozisyon almakta oyun takibinde sıkıntısı var..yoksa iyi topçu

#68 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.341 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 09:38 ÖÖ

Selçuk stoperlerden top alıyor, aralarına giriyor, Melo işini yapıyor, ne anladım bu işten o zaman?

Hem Selçuk hem Melo'dan olduk sırf Melo gidişiyle.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#69 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.654 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 09:42 ÖÖ

Çok vasıfsız oynuyor . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#70 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.570 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 09:52 ÖÖ

Hantal olması haricinde topu kullanmak konusunda gayet pozitif. Biraz daha atletik bir kimliğe bürünmesi lazım.  İleri fazla çıkıp mevkisini boşlamasının önüne geçilmesi gerekiyor. Yine de beğendim ben.

#71 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.850 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 09:58 ÖÖ

Sarı kartı varken bir pozisyon sonrası hakeme yaptığı hareket maksimum sorumsuzcaydı. Hakem atsa gık diyemezsin. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#72 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.216 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 10:46 ÖÖ

Ben sakin oyununu sevdim..O mevkide Selçukdan başka pas merkezi olan alan kapatan adam olması bir kazanç.
Melonun yerini doldurmak?Yok öyle birşey.

• gs44 bunu beğendi

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#73 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 12:54 ÖS

dün ben ilk defa oyununu beğendim, adamın yapısı belli zaten çok fazla birşey beklememek lazım hatta bana göre seneye iyi bir orta saha transferiyle (yasak gelmezse) stopere çekilmesi düşünülebilir..

ama dediğim gibi dünkü oyununu ve aktif rol almasını beğendim, takımın genel hastalığı olan basit pas hataları ve top kayıplarını da azaltırsa nisbeten iyi bir transfer olmuş olur ve mevkisinin de direkt oyuncusu olur..

#74 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2016 - 02:51 ÖS

Iyi bir takımda hem stoper hem ön libero yedeği olarak bulunması faydali adam. Bu kadro icinse olmazsa olmaz, ikili mucadelelerde belki cok gorunmuyor ama alan kapatma işini beceriyor, biraz daha sertleşirse selcukun katkisi daha da artacaktır.

#75 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.818 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2016 - 08:00 ÖS

Sarı kartı varken bir pozisyon sonrası hakeme yaptığı hareket maksimum sorumsuzcaydı. Hakem atsa gık diyemezsin. 

yav adam Melo'nun yerini doldurmaya çalışıyor işte. :)

#76 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.140 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2016 - 01:19 ÖÖ

Biraz gösteri ve şov tarafı olsa baya bi iş yapıyor esasında.. ama adam o kadar sakin ki sanki yaptığı hersey çok normalmis gibi.. birde her maç kesin 2 3 kez çok sağlam tekme yemesine rağmen hakemler direk es geçiyor buna yapılan faulleri.. işte Melo farkı bu.. o fauller Melo ya yapılsa rakip kesin kırmızı yer eninde sonunda.
What can I do sometimes..

#77 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2016 - 10:51 ÖS

Umursamaz ve kötü bir futbolcu. Çöküş döneminde alınan her futbolcuda olanlar yaşanıyor. Umursamaz olduğu içinde çok sırıtıyor sahada. Dursun Özbek'i ve onu oraya gökten zembille indirip aynı şeyleri inatla ve utanmadan bize yaşattıranlara yazıklar olsun. 

Bakalım Melo'nun yerini doldurmak için daha kaç sezon yiyecekseniz?

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#78 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Şubat 2016 - 01:02 ÖS

Tamamen saldı..jose yi  beğenmiyoduk son 2 hafta ondan binbeter oldu..Bilal bari oynasın yerine..uçtu bu tamamen..biri dürtsün uyandırsın silkelesin bunu..Selçuğa yazık tek başına ortada..

#79 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Şubat 2016 - 01:24 ÖS

Daha öncede yazmıştım bu herif ile ilgili, böyle çok vurdumduymaz ,rahat bir herif gibi. Burda da aynı hareketlerine devam. Yazık.

#80 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Şubat 2016 - 02:00 ÖS

Evet Donk bir melo değil. Ama dayanaksız eleştiriler yapılıyor: 

1- Adam geldiğinden beri takımın en çok ikili mücadele kazanan oyuncusu oldu. Açık ara hem de. Donk'tan önce orada oynayan Bilal'e (zaman zaman o görevi üstlenen Selçuk'a) dikkat. 

2- Takımın en çok top kapan oyuncusu. Yine aynı pozisyondaki Bilal'e dikkat. 

3- Top kesme konusunda bir tek defans oyuncularından geride. Bilal'e bakmanıza bilmem gerek var mı? 

4- Takımın en büyük eksikliklerinden biri: Hava Topu almada da takım istatistiğinin çok üstünde. Defans dahil. 

Şimdi bunlara bakıp, Donk kötüdür şöyledir böyledir demek gerçekten saçma oluyor. Bu adamın yapması gerekenler bunlar. (Ayrıca maç başına en çok topla buluşan, en çok isabetli pas yapan adamların da başında gelmekte.) Daha ne olsun? 

Çöküş sezonunda olduğumuzdan herkesin bir kelle istemesi çok doğal, fakat sorunu doğru tespit etmek lazım. Ve Donk (şu an için) bu sorunlardan biri değil. 

Edit: Excelden yapıştıramıyorum, böyle karışık gözüküyor kusura bakmayın. 

• Mid-life Crisis, Patriot, Ferhat Karaca ve 3 başka kişi bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye