İçeriğe git

Resim
* * * * - 2 oy

#15 Ryan Donk

• Please log in to reply
355 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2015 - 09:58 ÖS

Kasımpaşa Başkan vekili Hilmi Öksüz, Donk'un Galatasaray'a transfer olduğunu açıkladı.

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz'ün Donk açıklaması;

Donk ile ilgili konuşulanlar doğrudur. Daha önce ben de bu konuda açıklama yapmıştım.Galatasarayla prensip olarak anlaştık ancak imzalar atılmadığı için net bir şey söylemiyorum. Anlaşma sağlanmıştır ama imza atılmadı daha...

#2 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2015 - 10:33 ÖS

Hayırlı ugurlu olsun, buyuk beklentilerim yok, su geçiş döneminde 1.5 sene orta sahayı biraz idare etsin daha sonra stoper ve ön libero yedegi olarak kadroda bulunur...

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2015 - 11:34 ÖS

Son senelerde yurtiçi transferde pek yüzümüz güldü diyemem... İnşallah başarılı olur.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#4 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2015 - 11:49 ÖS

Yalnız Donk'un stopere takviye olması için transfer edildiği. Orta sahaya bir Alman bakıldığı lafı duydum ben TV'de.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#5 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2015 - 01:58 ÖÖ

Donk monk artik ne duysak bir umut sevinir olduk. Sıtmayı gördük bir kere.

#6 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2015 - 05:16 ÖÖ

Yalnız Donk'un stopere takviye olması için transfer edildiği. Orta sahaya bir Alman bakıldığı lafı duydum ben TV'de.

Keske dogru olsa.

#7 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.942 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2015 - 11:04 ÖÖ

Orta sahada bu kadar iyi oynadığı bir sezon için, bana pek mantıklı gelmedi bu stoper söylentisi.

#8 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2015 - 11:06 ÖÖ

En azından takıma sertlik katacak bir oyuncu. Şaha kaldırmayacaktır ama şu bitik kadroda ilk 11'de rahatlıkla oynar. Anormal para vermiyoruzdur inşallah.

#9 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Aralık 2015 - 11:06 ÖÖ

İnşallah faydalı olur. 

İşte aklımda rahmetli Canaydın-Batista dönemleri durduğu için hep negatif yönde çağrışım yapıyor bu tarz transferler. Maddi gücümüzün yeterli olmadığını biliyorum ama bu mevki ve forvet için bir ayrıcalık yapılmalıydı. Çünkü Donk tutmazsa seneye bunu göndermeye çalışacağız. kulüp bütçeside bir türlü dengeye gelmeyecek. 

Forvete ve orta sahaya alınacaksa en iyisi alınmalıydı. Almayınca uzun seneler acısı boşu boşuna çıkıyor. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#10 kral-galatasaray

kral-galatasaray

Senior Member

• Members
  • 818 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Aralık 2015 - 06:27 ÖS

Arkadaşlar Donk transferi çok doğru bi karar, Galatasarayımıza çok faydalı olacağına inanıyorum. İlk 11'in vazgeçilmez oyuncusu olur, inşallah.....

CHAMPİON    GALATASARAY

#11 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Aralık 2015 - 08:18 ÖS

Yazdim ama: no diagonal no melo etkisi. Bu adamda bu yok.

#12 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Aralık 2015 - 09:20 ÖS

Nasıl Hagi kendisinden sonra mevkisine gelen bütün futbolcuların üzerinde demoklesin kılıcı gibi olduysa Melo'da öyle olacak. Ne zamana kadar? Sneijder geldi 10 numarada sıkıntılar bitti. Burada esas olay gene söylüyorum başkan. Melo'yu, Sneijder'i, Hagi'yi getirebilen başkanlara benzer birisi gelene kadar o mevki dolmaz. 

Aslında mevkisinin esas dolması gereken kişi başkan. O mevki dolmadıkça Melo'da sık sık anılır. 

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#13 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Aralık 2015 - 11:46 ÖS

Yalnız hagi ile sneijder arasinda dağlar var. Bu kulüpte bir hagi etkisi daha bizim gormemiz bana göre imkansız. O mevkisinde dunyanin gelmiş gecmis en önemli 3-5 isminden biriydi ki mevkisi de futbolun en özel mevkiiydi...
  • duman bunu beğendi

#14 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 02:24 ÖÖ

Hagi ile Wes i ayni tartiya koymam.

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 08:57 ÖÖ

Hagi ile Zidane falan yarışır anca.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#16 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 08:59 ÖÖ

Hagi ile bizim kulüp özelinde kime yarışamaz. :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#17 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 09:07 ÖÖ

Zidane bile o etkiyi yaratamazdi.. Hagi çünkü sadece bir 10 numara değildi.
What can I do sometimes..

#18 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.510 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 10:23 ÖÖ

Hagiyi bambaşka bir yere koymakla beraber skor oyun kalitesi katkısı olarak, Haginin birlikde oynadığı kadro ile Wes oynasa, Wes e her sezon fazladan 10 gol attırır , avrupa da fazladan 2 tur yükseltirdi..Koşullar bu kadar farklıyken kıyaslamak anlamsız..

• kral-galatasaray bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#19 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 10:48 ÖÖ

Hatırlayanınız var mı bilmem ama 99 senesinde R.Baggio ile anlaşmıştık :) Hatta Baggio'nun uçak biletini aldığını ve arkadaşları tarafından ikna edildiğini okumuştuk . Sonra bu haberi Baggio da doğrulamıştı . Hagi ve Baggio'yu yanyana izlemek nasıl olurdu diye düşünürüm hep :)

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#20 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2015 - 10:56 ÖÖ

hagi gs'ye ilk geldiğinde beraber oynayacağı oyuncuların birçoğu satılık listesinde istenmeyen oyunculardı. hagi'yle birlikte hepsi yükselişe geçtiler. sahada isteksiz futbolcu gördüğünde dellenirdi hagi. onun için commandante lafını bu kadar hakeden başka bir futbolcu olmamıştır tarihimizde.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye