İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ziraat Türkiye Kupası.2015-2016

• Please log in to reply
61 replies to this topic

#41 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 08:47 ÖÖ

ha doğru karıköy stadı güvenlik açısından püripak bi yer olduğu için yıllarca idrar torbaları, kafa yarılmaları, yangınlar vs takıldık barış içinde :) güvenlik önemli aman diyim. ya bazı insanlar çok saf ya da fenerbahçe hipnozu diye bi gerçek var. şu adamların bu ülkede en az pkk, ampul zihniyeti vs gibi tehlikeli bir irin olduğunu fark etmemek bana çok acayip geliyor. ülke kurulduğu günden beri adaletin mına koyan, tüm ilke ve etiği ayaklar altına alan şu yapı kadar aşağılık ve kalıcı bi oluşumu dünya tarihi görmemiş olabilir.
galatasaray ulan..

#42 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 08:50 ÖÖ

ha doğru karıköy stadı güvenlik açısından püripak bi yer olduğu için yıllarca idrar torbaları, kafa yarılmaları, yangınlar vs takıldık barış içinde :) güvenlik önemli aman diyim. ya bazı insanlar çok saf ya da fenerbahçe hipnozu diye bi gerçek var.

Diyarbakır zaten savaş alanı gibi, stada bir sürü insan gelecek amedli fenerli vs. ,  patlatacak orospu çocuğu mu yok?  fenerin hipnozuna dedirttirme...

#43 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 08:52 ÖÖ

ay uff olur diyosun yani. aziz amca'ya taş filan gelir, tüm türkiye hüzne boğulur :)

nkfvas.
galatasaray ulan..

#44 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 08:54 ÖÖ

ben ayrıca güvenlik önlemi alınmasın vs de demiyorum. tüm kurallar bu şerefsizler söz konusu olunduğunda nasıl eğilip bükülebiliyor. biz söz konusu olduğumuzda en ufak sapma olmadan uygulanıyor bu öptüğümün sisteminde, ondan bahsediyorum. yetti gayri yüz yıldır, daha nereye kadar kollanıcak bu babası belirsiz puştlar.
galatasaray ulan..

#45 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 08:57 ÖÖ

ay uff olur diyosun yani. aziz amca'ya taş filan gelir, tüm türkiye hüzne boğulur :)

nkfvas.

Aziz kadar kronik vaka şu yazdığın.

ben ayrıca güvenlik önlemi alınmasın vs de demiyorum. tüm kurallar bu şerefsizler söz konusu olunduğunda nasıl eğilip bükülebiliyor. biz söz konusu olduğumuzda en ufak sapma olmadan uygulanıyor bu öptüğümün sisteminde, ondan bahsediyorum. yetti gayri yüz yıldır, daha nereye kadar kollanıcak bu babası belirsiz puştlar.

Güvenlik önlemini ne kadr aldıkları da ortada. Maçı urfaya taşıyan, seyircisiz cezası veren adamların güvenlik önlemi almasına güvenmen de baya ironik olmuş.

Edited by Yasin Karabulut, 03 Şubat 2016 - 09:07 ÖÖ.

• LuisFigo bunu beğendi

#46 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 09:10 ÖÖ

anlatmak istediğimi net olarak anlatan bi yazı.

"fenerbahçe'nin yine cumhurbaşkanlarının arkasına saklandığını gösterir.

şike yaptık gel bizi içeriden çıkar, bizi küme düşürecekler gel kurtar, diyarbakırda götümüzü kesecekler gel koru.

bakalım cumhurbaşkanları fenerbahçe'yi rusya'da koruyabilecek mi?"
galatasaray ulan..

#47 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 09:10 ÖÖ

Fenerin koruyup kollandığını görmek için bu ceza ve Urfa işinin anlamsızlığına kafa yormaya gerek yok.

Diyarbakır da oynanmayacak olması şu an için normal görünse de;

Genel olarak "Ben Diyarbakırda yokum, hakim olamıyorum" demektir merkezi teşkilat/yönetim/özyönetim/hükümet vb.. için.

#48 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 09:25 ÖÖ

merkezi teşkilat/hükümet ülkenin geri kalanına öyle bir hakim ki zaten, arada bir geyiğine tam da maçın oynanacağı urfada, başkent ankarada gencecik çocuklar patlatılıyor, sorumluları da hiç bişey yokmuş gibi dışarda dolaşıyor. mesela ülkenin genç üniversite öğrencileri vs o kadar da korunması gereken bir topluluk değiller, neden? çünkü babaları aziz isimli bir şerefsiz değil. ama şikebahçeyse söz konusuysa aman tanrım güvenlik?!?
galatasaray ulan..

#49 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 09:36 ÖÖ

Diyarbakır zaten savaş alanı gibi, stada bir sürü insan gelecek amedli fenerli vs. ,  patlatacak orospu çocuğu mu yok?  fenerin hipnozuna dedirttirme...

Bizim derdiiz azize taş gelmesi değildi burada. Niyetçilik yapıp azize taş gelmesin uff puf agibi abidik kubidik şeyler yazdın. Gencecik çocukların ölme ihtimali devam ediyorsa ve buna samimiyetle üzülüyorsan  bunun önüne geçmek için bu yolu tercih etmek şu an için isabetlidir. Gencecik çocukların ölmesinden şikayet ediyorsan şu anda Diyarbakırda olan biteni bilipte hala neyi konuşuyoruz...

Edited by Yasin Karabulut, 03 Şubat 2016 - 09:42 ÖÖ.

#50 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 09:43 ÖÖ

gencecik çocuklar ölmesin tabiki ama ben Fenerbahçe isimli tarihin gördüğü en pislik terör ve şer örgütlerinden biri pkk ile karşı karşıya gelecek diye en ufak üzüntü, endişe duymuyorum. sonucunda ne çıkacaksa başımın üstüne. yesinler birbirini diye bi laf var ya hani, hah işte cuk oturuyor şu durumun üstüne. ha ama yüce devletimiz yine adaleti şikeciler lehine büktüğü için böyle güzel bi eşleşmeden mahrum kalıyoruz.
galatasaray ulan..

#51 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 10:04 ÖÖ

ceza kalkmazsa maça çıkmayız demişler ki çok haklı bir tepki bence.. keşke 3 temmuz döneminde olduğu gibi dünkü kura çekimi sonrası yaşanan telefon trafiği bir şekilde internete sızsa :)
  • winner bunu beğendi

#52 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 10:21 ÖÖ

Yasal spor kulübü değil mi bu kulüp, neyi tartışıyoruz yahu, eğer illegal bir kurumsa kapatılır yoksa herkesle eşit şartlarda çıkar, maçını yapar.

Bu kafayla ETA zamanı Bask bölgesinde maç yapılmamalıydı.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#53 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 03:39 ÖS

Valla onlarla maçımız olsa biz de gitmeyelim derdim. Spor falan bi yere kadar, hiçbir şey insan canından önemli değildir. Hepimizin ailesinde, çevresinde çok sevdiği fenerli insanlar var. Bu konuda fanatizm olmaz...

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#54 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 03:45 ÖS

Urfaspor, basaksehir vs... digerlerininde cani var. Guvenli degilse onlar neden gidiyorlar?

#55 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2016 - 03:51 ÖS

o da ayrı bir ayıp. belki bu saatten sonra onlar da gitmez.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#56 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Nisan 2016 - 09:59 ÖS

Fenerle oynayacağız finali. :(

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#57 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 02:35 ÖS

Tuzlaspor ile eşleştik.

#58 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 02:37 ÖS

Fenerle oynayacağız finali. :(

burda neden üzgün surat var yahu, olabilecek en kolay final değil mi bu eziklerle olan bir final? :)
galatasaray ulan..

#59 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.196 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 02:39 ÖS

Totem.

#60 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 05:14 ÖS

Biz Tuzla ile oynamıştık . Hatta başkanları Ümit Davala falandı :)

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye