İçeriğe git

Resim
* * * * - 3 oy

Hamza Hamzaoğlu

• Please log in to reply
340 replies to this topic

#1 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:31 ÖS

Ali Sami Yen gibi Avrupalı olan takımları yenme hedefini kulübün mottosu yapmış bir adamın kurduğu şu güzel takımı Avrupalı bile olmayan, 3. lig seviyesinde bir takıma ezdiren bu utanmaz adam hepimizin bildiği gibi çok uzun olmayan bir süre sonra rezil bir halde kovulacak. Birazcık gururu varsa ne kendine ne taraftara bu eziyeti daha fazla çektirmeden efendi gibi ben bu seviyenin adamı değilim diyip ayrılsın. İsmail Eagle gibi efsaneler karşısında kazandırdığın şampiyonluk için teşekkürler, ama bir çek git be adam. Biz Barcelonaları, Milanları elimizden kaçırınca dövünen bir takımız, sayende Astana bizi elinden kaçırdığı için dövünüyor şu an. Bu kulübün Dnası seni kabul etmez, şanlı Akhisar seni bekler.
  • frodo555 ve LuisFigo bunu beğendi
galatasaray ulan..

#2 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:37 ÖS

Bu kulübün DNA'sı...

çok önemli cümle.. "hamza neden kovulmalı?"nın en kısa cevabı.. 

• LuisFigo bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#3 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:38 ÖS

Del pieroşampiyonluğumuzu ne hakla küçümsüyorsun???? Anladık istemiyorsun Hamza'yı ama takımın anasının ak sütü gibi helal kupasına laf etme.Tepkini anlıyorum,bende çok keyifsizim.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#4 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:39 ÖS

Kredi kazandi falan dedik te bugunku gibi maci seyreden adama acilacak topik " istifa" dan " siktir git" e doner pek yakinda. Aldigi krediyi ekmek arasi yapip 2 ayda yedi herif. Kendin ettin kendin buldun.

Bu arada kadronun kotu olmadigi, hamzanin bu kadroyu iyi kullanamadigini dusunuyorum. Kafasi calisan biri hakikaten "icimizden cozeriz" lafinin arkasini doldurabilir su kadroyla bile..
  • LuisFigo ve zoransimovic bunu beğendi
10 HAGI

#5 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:40 ÖS

Takımın başında olduğu her saniye zarar. Takıntılarını, tribini, faşizmini de alsın gitsin! Deniz Çoban kadar olamayacak mısın?
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#6 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:43 ÖS

Kredi kazandi falan dedik te bugunku gibi maci seyreden adama acilacak topik " istifa" dan " siktir git" e doner pek yakinda. Aldigi krediyi ekmek arasi yapip 2 ayda yedi herif. Kendin ettin kendin buldun.

Bu arada kadronun kotu olmadigi, hamzanin bu kadroyu iyi kullanamadigini dusunuyorum. Kafasi calisan biri hakikaten "icimizden cozeriz" lafinin arkasini doldurabilir su kadroyla bile..

Bu macta üzülerek takip ettim..Savunulacak en ufak yanı yok..Oyun okuması dip yaptı..
  • eminucf bunu beğendi
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#7 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:46 ÖS

Maalesef bazı inatlarından vazgeçmiyor,sanki Terimi taklit etmeye çalışıyor ama onun seviyesinde değilki..Terim otoriter ve motivatördü,Hamza hoca kibarcık maalesef.

#8 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 10:54 ÖS

Istifa mı?
Sampiyonlar liginde deplasmandan beraberlik çıkardığı için adam rahatsız bile değildir. Trabzon mucizesinden sonra bugün de kazansa o mikrofona ne coşardı tahmin edebiliyorum.

4 ay once soyledigim gibi, durduğu her saniye bize zarar olarak yazmaya devam edecek...
  • LuisFigo bunu beğendi

#9 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2015 - 11:16 ÖS

Geçen sene sadece saha içi coachingi kötü diyorduk hoca hiç birseyden ders çıkarmadı dibe doğru çakılıyor ben bu iş artık dönmez diyorum eşyanın tabiatına aykırı bu kadar yanlıştan doğru çıkmaz.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#10 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.134 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 12:28 ÖÖ

Keske birseyde inat etse.. Her hafta yeni birsey icat ediyor. Inatla falan alakasi yoku. Buna "Ami gotu dagitti "derlerbizim koyde.. Gecen sene iyi kotu kadro istikrari sayesinde 3 kupa gelmisti.
10 HAGI

#11 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 02:52 ÖÖ

Gectim butun rezil taktigi, oyuna mudahele etmeyi aciklamasi kusurlarindan berbat!

Gozumde bitti;

Ihaleyi oyunculara yikmis, adama sormazlarmi  "Bazi oyuncularin performansi dusukse" senin gorevin ne?

#12 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 05:06 ÖÖ

Adam mactan sonra genel olarak memnunum diye bir aciklama yapti. Su mactan sonra bunu soyleyen adami Kazakistan'dan yuruyerek getirteceksin hala su takimin basinda kalabilmesi icin. Iyi adam diyorduk ama iyi gozukup sinsi bir insan olduguna kanaat getirdim. Taraftara karsi Umut inadi, yabanci oyunculara karsi tutumu ve ayrica 2-2 geriye dustugun macta son dakika da nasil galip gelebilirim derdinde degil, Sabri maca girsin, mac basi parasini alsin, bir de 20 mac sinirini tamamlasin derdinde olan bir adam bizim hocamiz olamaz.Defolsun gitsin. Sadece su Sabri degisikligi ile bile kovulmasi gereken biri.

#13 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 06:26 ÖÖ

ah başımızda bir tane kişilik sahibi adam olacaktı, hamza uyandığı vakit yatağının kenarına kovulduğunu belirten notu iliştirecekti. böyle utanmaz vasıfsızlara uygulanması gereken davranış budur. astanaya sahada ezilip bir de yüzsüzce iyi oynadık diyen, umut bulut'un dünya üzerinde sayılı forvetlerden biri, selçuk-bilal ikilisinin xavi-iniesta'nın türkiye şubesi olduğunu düşünen bir adama baba filminde yatağa konan at kafası sahnesi gibi muamele etmek lazım. al hamza sana bir at kafası, emeklerin için teşekkürler, haydi köyüne dön demek lazım.

chedjou semih'i kesemez, selçuk jose'yi keser ha. al sana sonuç: at kafası.
  • almeyda bunu beğendi
galatasaray ulan..

#14 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 07:46 ÖÖ

Bizim memlekette sadece sporda değil hayatın hemen hemen her alanında başarısız olan insanların gösterdiği tepkiler hep aşağı yukarı aynıdır.Biride çıkıp arkadaş ben başaramadım elimden geleni yaptım olmadı.doku uyuşmadı teşekkürler demez.ya efendi ezik adam ayağına sorumluluk almak yerine çıkar hüngür hüngür ağlar, ya pislik yapar kendisi hariç herkesi suçlayıp s.tir olup gider.Bu hep böyledir.Biz halkta çoğu kez efendi ezik ağlak adama başarısızda olsa efendi olduğu için sabır gösterir.Şu şeyleri okuyunca iyiki gaza gelip digitürk e felan yeniden üye olmadım diye seviniyorum.

• Yasin Karabulut bunu beğendi

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#15 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 08:20 ÖÖ

kıyakçılığın sonu ayakçılıktır..atalarımız ne güzel söylemiş..

• Patriot ve almeyda bunu beğendi

#16 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 09:02 ÖÖ

arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık...

#17 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 11:21 ÖÖ

Tugay yada Bielsa gelsin boştaysa hatta yine boştaysa şu Oneil mı ne vardı o elemanda olur.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#18 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 11:36 ÖÖ

Bende Hagi gelirse bu defa ciddi iyi futbol oynatacakmış gibi bir his var. Eldeki kadro tam onun dişine göre. Yönetim desen hakeza öyle. Rakipler falan da iki ileri bir geri durumda. Denizli Sportif Direktör - Hagi Teknik Direktör. Bence bu ikili şu geçiş sürecinde iyi iş yapar. En azından şimdikinden daha kötü olmayacağı garantili. Ayrıca istenen sonuçlar alınamazsa gidişleri maliyetli olmaz. 

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#19 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 11:42 ÖÖ

Tugay Hamzadan beter olur,sessiz sakin bir adam.

#20 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2015 - 12:26 ÖS

Terim tayfasindan yerli gelecekse yabanci gelsin Denizli demeyin akilli adamdir gelmez Dursun Ozbekin yanina .Bielsa gelsin yaninda Tugay otursun. Secimlerden sonra da Hakan floryaya donsun.

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye