İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

Dursun Özbek İstifa!

• Please log in to reply
1069 replies to this topic

#1 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 08:26 ÖÖ

Transfer yapilamamis vb. bunlar hikaye. Transfer yapamadi diye kimsenin istifasi istenmez GS da.. Ama sezon basi verilen yalan demecler, abuk vaadler, transfer sezonunun son gunu gerceklesen rezalet.. Bunlar bu camianin, daha dogrusu camia demeyeyim de taraftarin kaldirabilecegi bir is degil..Istifa et yoksa o koltuktan giderken serefini de haysiyetini de arkanda birakip gideceksin..
10 HAGI

#2 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 08:34 ÖÖ

bu adamda istifa edecek omurga olduğuna inanmıyorum. bu kulübe tarihinin en rezil olaylarından birini yaşatıp hala bişey olmamış gibi ne bi özür ne bi aksiyon yok ortada. kulüpte çalışıp çalışmadığı bile belli olmayan, varlığı şüpheli birini göstermelik kovup işten sıyrılmaya çalışacak karakterde ve zihniyette bi adam. yarın aynısını taraftara hamza'yı şikayet edip satarken de yapacak. liseli abiler hemen derhal harekete geçip bu adamı al aşağı etmezse tarihimizin en kepaze sezonuna hazır olalım. 2011'i mumla aratır bu abi bize. aziz yıldırım ne ise gözümde daha aşağı bi konumda bu adam. çünkü birinin yaptıkları, yapabilecekleri tahmin edilebilir, kendini savunabilirsin. bunun camiaya verebileceği zararın boyutu tahmin dahi edilemez. geç olmadan aksiyon alınsın.
galatasaray ulan..

#3 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 08:36 ÖÖ

Bak bahane de dogdu. Gecen gece rahatsizlanmis hastaneye kaldirilmis. " saglik nedenleriyle istifa ettim" de kurtul..
10 HAGI

#4 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 08:46 ÖÖ

Yönetemediler.."0" yöneticiyle bile daha iyisi rahatlıkla yapılırdi..pdf dosyasını ıslak imzayla imzalayıp scannerden taratıp gönderemiyosak..yönetim fiili olarak yok demektir..istifa edip gitmeleri kendileri için de en hayırlısıdır..

#5 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 08:52 ÖÖ

bu konudan bağımsız olarak hiç seçilmemesi gerektiğine ve bir an önce gitmesi gerektiğine inanıyorum ama farklı bir şey söylemek istiyorum. Aziz gibi birisi diktayla bir kulübü yönetiyor, şikeler hakkındaki yargılamalar cezalar vs derken kimse sofraya koymadı. Biz de bişeyler olsun da şunu ortaya sürelim  gibi bir davranış var sebebi nedir bilemiyorum... 

#6 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 09:00 ÖÖ

Bu ve tüm yönetim yasaklanmali asla Galatasaray'da bir daha görev almamalılar. Ben buna Dursun değil artık Dusun diyeceğim zira bunda ne çap nede yarıçap yok. Defol git.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#7 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 09:10 ÖÖ

Ya adama zaten hiç içim ısınmamıştı. Ne konuşmasını biliyor ne kendini ifade etmesini. Zaten tuvalette taraftarla konuşma olayını görünce bitmişti. Hah şimdi de karısını da yanına alarak bir zahmet çıkıp istifa etsin.

#8 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.151 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 09:59 ÖÖ

Ben bugüne kadar hiç bi başkanın daha ilk günden yanına karısını alıp tv lere röportaj verdiğini görmedim. . Karısı da kendi reklamı peşinde. . Aysal in hanımı da çıkardı haberlere ama tribünlerde ekrana çıkardı, Aysal in yanına gelip her lafa maydanoz olmazdı. . Gıcık oluyorum arkadaş bu Dursunun her seyine.. bas git herkes rahatlasin.

Daha ligin 3. haftasında tiksindirdiniz kendinizden.
What can I do sometimes..

#9 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:02 ÖÖ

Bu arada kasla goz arasi kardesini Sportif AS yonetimine sokmasi da cabasi.. Kendi otellerinin yonetim kurullarinda kardesi var mi acep? Merak ettim.. Bos gezenin bos kalfasi, yanci kardes tipi var baskanin kardesinde
10 HAGI

#10 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:09 ÖÖ

Kaydı açık uye sayısının 5 te 1 i imza ile erken secime gidebiliyorsun. Beklemeyeceksin istifa falan, itin gotune sokup göndereceksin

#11 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:11 ÖÖ

Tepkilere şahsen katılmamak mümkün değil  lakin şu an ağzına gelenin söylenmesine bir şey demezsek topuz fena kaçacak..

Eleştiri adabını bozmadan yazılmasını rica ederim..Anlayış için teşekkürler :)

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#12 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:15 ÖÖ

Kaydı açık uye sayısının 5 te 1 i imza ile erken secime gidebiliyorsun. Beklemeyeceksin istifa falan, itin gotune sokup göndereceksin

5 te 1 dedigin sayi 2000-3000 eder. Kongrede dotlayamiyoruz o kadar adami abi..
10 HAGI

#13 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:19 ÖÖ

CN6Yy3wUkAACMwg.jpg

• Patriot bunu beğendi

#14 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:22 ÖÖ

Senin de, seni oraya yerleştirenin de, sana destek verenin de .....................

#15 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:28 ÖÖ

Genel Kurul ayrı bir kepazelik oldu bu işler bu yapı değişmeden düzelmez

#16 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:30 ÖÖ

Hayri Kozak'ın açıklamasını koyacağım ama ondan sonra daha beter çıldıracak insanlar...  Yani diyor ki başkanın istifasını istemek için biraz daha skandal lazım öyle tek tük işlerle olmuyor. 

FutbolArena - Galatasaray'da Kevin Grosskreutz transferinde yapılan hata taraftarları adeta çılgına çevirdi. Dursun Özbek'in istifasını isteyen taraftarlara Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak'tan tam tersi yanıt geldi.

Yaptığı sert muhalefet ile bilinen Hayri Kozak bu kez Dursun Özbek ve yönetimini istifaya davet etmedi.

"İstifaya çağıracak kadar ucuz değil bu işler"

Lig Radyo'ya konuşan Hayri Kozak, "Yapılan hata çok büyük. Fakat böyle bir hata yüzünden başkanın istifasını istemek de çok uzun. Eleştirelim, bağıralım ama istifa olmaz. Başkan henüz 3-4 aydır görevde. Hemen istifa istenmez. Yapılan büyük bir skandaldır. Bunu kabul ediyorum ama başkanı istifaya zorlayacak bir hal oluşturmaz bu durum. Galatasaray mali açıdan öylesine sorumluluklar altına sokuldu ki Grosskreutz rezaleti devede kulak kalır" ifadelerini kullandı. 

#17 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.173 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:33 ÖÖ

İşte gitmesi gereken kepaze sistem bu bunun gibi rezil adamlar bunları soyleyememeliler bukadar kolay inşallah arena başlarına yıkılır.
  • Ronin bunu beğendi

#18 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:39 ÖÖ

Transferi de Muslera yapsın ulan!!!!!!!!!

#19 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:53 ÖÖ

CN9skPHUEAA4wIx.jpg

Bu süpermiş ya:)

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#20 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.151 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:57 ÖÖ

Ne demek daha 3 ay oldu göreve geleli? Bir süresi mi var sicip batirmanin? Aysali elestirecem diye her firsatti kolayan bu eleman objektif davransin ona göre konussun.

Buradan da Aysali savunuyorum fikri çıkmasın.
What can I do sometimes..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye