İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Darryl Dawkins

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.644 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2015 - 09:35 ÖS

NBA'in gelmiş geçmiş en gaddar smaççılarından, neşesiyle basketbolseverlerin sevgilisi olmuş Darryl Dawkins kalp krizinden vefat etmiş. Tanımayanlar için Shaq'ten çok daha önce pota kırmış bir adam olduğunu söyleyeyim. Forumda pek tanıyan çıkmaz diye Her Telden bölümüne açtım konuyu.

"Rest in peace" demek farzdır. 

#2 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ağustos 2015 - 10:35 ÖS

Nasil taniyan cikmaz :) uzuldum yeminle. Bu smacorlerde bir nane var. Conrad Mc Rea baba da erken gitmisti kalpten..allah Pete Williams a Domiique wilkins e uzun omur versin. Dawkinse de RIP diyelim..
10 HAGI

#3 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.581 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ağustos 2015 - 10:06 ÖÖ

Vallahi bende tanımıyorum inşallah katkı verir takıma diye yazmaya girmiştim esasında.
  • frodo555 ve duncanferguson bunu beğendi
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#4 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.583 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ağustos 2015 - 10:13 ÖÖ

88-92 arasında basketbol oynadığımız dönemde Cem hocanın (rospuevladı :) ) getirdiği video kasetlerden hatırlarım kendisini.. 

Bu tayfa (2,05 ve üzeri boylular) tıbbi sınıflandırmada insanoğlunun en uzun %0,1 belki %0,01 lik dilimine giriyor.. O boy zaten tek başına bir anormali.. Spor sonrası yaşama yarı-atlet olarak devam etmeleri gerekiyor. O boyda olunca yağlanma da abartana kadar belli olmuyor tabi, gidiveriyorlar.. MJ'in normal bir gününü seyretmiştim çok yeni zamanda... Herif 50+ olmasına rağmen şu anki günlük idmanıyla sen - ben ölürüz muhtemelen :P  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#5 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2015 - 10:36 ÖÖ

İtalya'da da oynadı zamanında..

gençtik, hatırlıyorum yine de o zamanları..
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye