İçeriğe git

Resim
- - - - -

Santiago Bernabéu Kupası/Real Madrid - Galatasaray A.Ş (2-1)

• Please log in to reply
238 replies to this topic

#141 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:24 ÖÖ

Bu aksam anlayalim ki podolski wesley olmazsa ileride top tutamiyoruz pas trafigi bitiyor ve takimin geri kalani biraz hallice ptt takimina dönüyor.

#142 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.151 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:25 ÖÖ

Sahada olcan umut Bilal vs aynı anda real Madrid'e karşı.. çok çok iyi
What can I do sometimes..

#143 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:27 ÖÖ

Sabri arkandan adam gidiyor hey yavrum hey.
Carole defans olarak daha iyi bence.

#144 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:28 ÖÖ

Yedigimiz golde bile fayda var :)

Vizyonun son leş transferi Koray'ın gitmesi gerektigi Olcanla beraber,

Sabri'nin de yedek olmasını anlatan gol Marcelo'dan..

Hepsinin haricinde iyidik..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#145 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:29 ÖÖ

Evwt evet kesinlikle carole stoper

#146 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:30 ÖÖ

Koray fena oynamadı yalnız..
  • Patriot bunu beğendi
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#147 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.009 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:30 ÖÖ

Bilal yerine bizim sekreter Hilal oynasa oyundan bu kadar kopmazdık oyundan... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#148 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:31 ÖÖ

2-1 bitti. Macin adami benim ne post kastim lan gece gece

#149 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.151 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:32 ÖÖ

Çok güzel sonuç. . Şimdi işimize bakalim
What can I do sometimes..

#150 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:37 ÖÖ

Poldi ve wes çıkmamalıydı.. Kazanmak isteyen hoca çıkarmazdı.. Yazık oldu.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#151 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:39 ÖÖ

Poldi ve wes çıkmamalıydı.. Kazanmak isteyen hoca çıkarmazdı.. Yazık oldu.

Hocam şuraya bambaşka bir şey yazmak için geldim. Yukarıda yeni mesaj var uyarısı çıktı. Tıkladım. Tıklamaz olaydım.

Para mı yedi yani, şike mi yaptı Hamza Hoca? Kazanmak onun için mi istemedi?

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#152 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:41 ÖÖ

Hocam şuraya bambaşka bir şey yazmak için geldim. Yukarıda yeni mesaj var uyarısı çıktı. Tıkladım. Tıklamaz olaydım.

Poldi hafif sakatlandı,Sneijder hala kondisyonu bulamadı..Heralde bu arkadas keyfe gelsin diye, Osmanlıspor'a karsı buyuk transfer Olcan'ı izlemek istedi..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#153 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:41 ÖÖ

Yok hocam, yani o gözle baksaydı keşke. Bırak oynasınlar. Alabilirdik maçı. Hata etti
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#154 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:42 ÖÖ

Ben hem bu maçtan hem de son resmi maçlarımızdan çıkardığım en büyük sonuç Sneijder'la bir an önce sözleşme yenileyip adamın kafasını rahat ettirmeliyiz. Çok agresif adam kaç maçtır. 

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#155 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:47 ÖÖ

Şu seri paslaşma olayında enteresan işler oluyor ara ara. Bilinçli bir çalışmanın sonucu gibi. Yalnız top tekniği yüksek oyuncularla oynadığımız böyle oluyor. Bu adamların defansif meziyetleri zayıf. Zaten o yüzden Melo'ya muhtaç kaldık. Melo bu takıma her türlü ilk 11 olarak girecek. Melo'nun da top tekniği hiç kötü değil ancak topu ayaktan alma ve çıkarma sürelerinde bu kadar seri hareket eder mi bilemiyorum. Adamın stili böyle değil çünkü. Eğer ayak uydurmak isterse acayip orta saha aksiyonları izleyebiliriz bu sene.

Bunun dışında kondüsyon olarak zayıfız bana göre. Savunma evlere şenlik. Marcelo'nun attığı gol bildiğimiz halı saha golü. Olcan+Sabri+Koray peşpeşe rezil oldular. Sabri'nin 90+1'de sanırım bir de geri koşmadığı pozisyon var. Gözünün önünde pozisyon var olduğu yere çakılıp izledi. Bu kabul edilemez. Yetişemeyecek bile olsa koşması gerekir. 

Bu takıma elimizdeki kadro itibariyle Burak ve Melo katıldığı zaman dengeler değişir. Daha iyi top oynamaya başlarız. 

#156 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 182 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:49 ÖÖ

Bence iyi oynadık, Chedjou, Semih yokken Carole stoper oynamalı, Koray'ın biraz daha pişmesi lazım ama iyi yolda. Olcan, Tarık, Emre bu sezon bir gelişme olmazsa son seneleri olur.  Umut'un son senesi zaten bu yaştan sonra. Bu takım Şampiyonlar Ligi'nde Aslanlar gibi oynar, gruptan çıkmayı da zorlar ben inanıyorum ancak Bir forvet şart.

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#157 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:50 ÖÖ

Yok hocam, yani o gözle baksaydı keşke. Bırak oynasınlar. Alabilirdik maçı. Hata etti

Eyvallah. Ben başka türlü algılamışım kusura bakma.

Podolski çıktığı zaman dizinde buz vardı. O yüzden çıkarttığını sanıyorum. Bir de bu adamın ciddi maç eksiği var. Ta geçen yıldan geliyor. Zorlamaktan çekiniyor olabilir.

Sneijder niye çıktı bilmiyorum.

Zaten bu ikisi çıktıktan sonra ofansif düzenimiz bozuldu. 

• LuisFigo bunu beğendi

#158 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:52 ÖÖ

Aynı acayip paslaşmalar Inter maçında da yapılmıştı ara ara. Kesinlikle şansa veya anlık bir olay değil. Ya taktik icabı ya da ayağı düzgün ve tek pasa yönelik bunca ofansif adamımız olduğundan doğal olarak böyle oluyor. Hatta Sneijder, Poldi, Yasin gibi adamlara ara ara Emre, Selçuk, Carole, Rodri de katılıyorlar.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#159 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 12:53 ÖÖ

Nette bir yorum vardı çok güldüm. Ulan ronaldo diye bizim adanalı rolandoyu mu oynatıyo bunlar yazmış biri :)

#160 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 01:14 ÖÖ

Ben hem bu maçtan hem de son resmi maçlarımızdan çıkardığım en büyük sonuç Sneijder'la bir an önce sözleşme yenileyip adamın kafasını rahat ettirmeliyiz. Çok agresif adam kaç maçtır.

Hemen hemen aynı kelimelerle aynı şeyi yazmaya girdim, yormamışsın beni.

Jese iyi adam, sag bek falan takimda bir yer yaratmamız lazım. Koray ve carole da olacak gibi duruyorlar. O donem dönem yapilan hızlı pas trafiğini butun maça yayabilirsen keyif veren takim olursun.

Yalnız cok güldüm, icinde realin aslarına karşı takim ruhu falan gecen cumleler kurulmuş, o bale in halini o ronaldonun yüz ifadelerini falan da mı gormediniz be kardeşim.
  • Kewell74 bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye