İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Eski Futbolcumuz Felipe Melo

• Please log in to reply
250 replies to this topic

#21 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.529 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 06:53 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Herkesin dili oyle bir yanmis ki eskiden olsa destanlar yazilirdi bu tur transferlere, simdi genel bir ihtiyat hakim ortama.. Sahsen ben de farkli degilim, cristian'in iyi oynadigi bazi maclar vardir hani, iste ortalamada o kadar oynasin kafidir..

#22 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:10 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Kendisine 3.3 M Euro Garanti.Maç baþý 30.000 . Juve ye 1,5. 1 Sezon için nerden baksan 5 M Euro maliyet. Bence çok fazla.

#23 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:12 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da!

http://kap.gov.tr/ya....aspx?id=162152

yuh lan..

#24 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.130 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:13 ÖS

Felipe Melo Galatasaray’da

Galatasaray Sportif AÞ, geçtiðimiz sezon Ýtalya’nýn Juventus takýmýnda forma giyen Felipe Melo ve kulübü Juventus ile oyuncunun kiralýk olarak Galatasaray transferi konusunda her konuda anlaþmaya varmýþtýr.

Galatasaray Sportif AÞ tarafýndan Kamuoyu Aydýnlatma Platformu’na gönderilen açýklamada bu transferle ilgili olarak þu ifadelere yer verildi.

Felipe Melo de Carvalho’nun Juventus Football Club S.A.’dan satýn alma opsiyonlu olarak kiralanmasý konusunda anlaþma imzalanmýþtýr. Oyuncuya 2011-12 sezonu için net 3.300.000 EUR ve maç baþýna 30.000 EUR ücret ödenecektir. Juventus Football Club S.A.’ya kiralama bedeli olarak 1.500.000 EUR ödenecek olup, Galatasaray’ýn 31.5.2012’ye kadar bildirilmek kaydýyla 13.000.000 EUR bedelle oyuncuyu satýn alma hakký vardýr.
Bu haber 1329 kez okundu.
Kaynak:Galataasray.org
http://www.galatasar...haber/10675.php

#25 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:15 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! cambiasso acaba kaç paraydý, madem bu kadar paraya kýyacaktýk biraz daha üstüne koyup onu bitirseydik bari..

#26 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Valla konuþunca kýzýyorsunuz, muhasebeci diyorsunuz da böyle anlaþmanýn caný cehenneme. Müslera'ya 12 milyon say, Melo'ya kamyon yükü para ver. Üstelik yanýna bile yanaþamayacaðýn 13 milyonluk satýn alma opsiyonu koydur. Yahu 6-7 milyon para bayýlsa Juve güle oynaya satar sen gerizekalý gibi 13 milyon satýn alma opsyionu koyduruyorsun.

#27 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj
  • LocationIstanbul

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Öncelikle öyle yüklü bir opsiyona sahip oldugu icin ultra saçmasapan bir 'mantik'la transfer edilecegini belirtmem gerek. (Turk filmi fon muzigi esliginde 'artik mutlu olalim' da denebilir. Ama bana ugramaz o. Ne biliyorsam o. :D) 13m opsiyonu kullan(a)mayacaðýmýz ayan beyan ortadayken 10 aylik bir transfer yapmis bulunuyoruz. Adama gelince... Sanirim bir iki hafif aldatmacali video'su dolasiyor nette. Gormedim etmedim (Azýlý anti-utup'umdur) ancak kasap asagi kasap yukari olacak derecede kemik kiran bir stili falan yoktur bu adamin. Rütbesi de Juve'de indirildi; orada önliberoluga gecti diye dusunuyorum. Selcuk'un çevresi daire seklinde 9 metre 15 santim þeklinde boþken (rahat ortam) attigi orta/uzun mesafe paslarini bu da atar yani. Kasaphavasý falan degildir. Hatta Brezilyali oldugu icin daha bir içgüdüsel (Vucut 10beþbin þekle girmeden) atar. Ama daha onceki mesajlarda bahsettigim gibi bana gore Juve'de, futbolculugunu asiri derecede pasifleþmiþtir. Beni hakkinda en cok sinir eden de budur. Asgariüstü top sürme yetenegi mevcuttur. Oyunu acma adina kisa driplingi vardir. (Selcuk buna bakip, olayin sadece beklere ve kanatlara donmek olmadigini anlayabilir. 'Altta kalmamak' adina oyununun bu yonu gelisebilir -ki ozellikle 4-4-2 ortasahasinda gereklidir bu.) 1 sene oynayacagi daha gelirken belli adamdan kendini paralamasini beklemek, nasil bir transfer harekatinin urunu muamma tabi. Ama hayirli olsun. Not: Optimum 1 yabanci 1 yerli ortasaha daha alinmasi gerektigini dusunuyorum. :) (Potuk potuk efekti yagmura dönüþmüþ durumda. O vakit bir dene daha 6. his yapayim. Abdullah Durak. Bunun da force tarlasindan birseyler geldiydi bana.. Cok az izledim olm napayim.)

#28 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:17 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Nasýl oynar bilmiyorum da gerçekten saçmalýk...Yönetim borç - mali konular vs. bi ton yaygara yapýp temmuz baþýnda yetki istedi.Böyle saçma sapan parayý savurmak ne oluyor onu anlamadým ?

#29 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:19 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! bu transfere bu þartlarla kýzdým bak, muslerada lafým çýkmadý genç iyi kaleci verin ###.. ama kiralýk herife bi sezon için 1,5 milyon + 3,3 milyon + (40x30bin) = 6 milyon... bi sezonluk para bu, herif bizim topçumuz bile deðil... saðlam kazýk yedik..

#30 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:20 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Valla bak içime oturdu þimdi...Þaka maka adam bu sezon 20 maç oynasa toplam alacaðý para 4 Milyon olacak.Kaldý ki nasýl performans vereceði muamma... Bizim yönetime gelen transfer iþlerine bakan akýl tutulmasý yaþýyor.Bu kesinleþti.

#31 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:24 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! hayret ettiðim konu ali dürüstün bu paralara onay veriyor olmasý ...futboldan anlamadýklarýný anladýk ama para iþlerindende anlamýyorlar....bjk fernandezi bu paraya almadýmý....be iþ bilmezlik,aymazlýktýr..

#32 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:26 ÖS

hayret ettiðim konu ali dürüstün bu paralara onay veriyor olmasý ...futboldan anlamadýklarýný anladýk ama para iþlerindende anlamýyorlar....bjk fernandezi bu paraya almadýmý....be iþ bilmezlik,aymazlýktýr..

Usta adamlar 2.5 milyona mý ne aldýlar Fernandes2in bonservisini. Melo'nun alacaðý para ile zerre sorunum yok ama adama 13 milyon opsiyon koydurmak nedir? Hiç koyma o opsiyonu daha iyi. Belki adam sana 5 milyona verecek sezon sonunda. Sen ne bok yemeye pazarlýkta elini kolunu baðlýyorsun? Böyle gerizekalýca ticaret olamaz.

#33 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:27 ÖS

bjk fernandezi bu paraya almadýmý

:alkis:

#34 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:30 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Allez geldi. Ister misiniz yatýn içine mangal koymuþ olsun photoshop'ta... zuaha (ooOOooOo...eller havada. korner geliyo..) (Tuh gec kaldim, mesaj atmis:)) Fernandes 2007'nin ýlýk ilkbaharýndan beri listemde... de rehber hoca lazim garibana. 2.5m bservis ne lan, Þike ligi kariyeri ne...

#35 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:30 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Cidden 5 milyonluk maaliyet bir sezonluk oyuncu icin abartili olmus. Bicak kemige dayanmis, anladik. Ama R.Madrid e ya da Manchester a gidip, yedek önliberolarindan birini 1 yilligina kiralamak istesen, adamlar eski günlerin hatirina bize 1-2 milyonluk maaliyete birini verirlerdi bir sezonluguna. Umarim bi 8 gol atar, 10 gol hazirlar da helali hos olsun diyebiliriz.

#36 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:32 ÖS

Usta adamlar 2.5 milyona mý ne aldýlar Fernandes2in bonservisini. Melo'nun alacaðý para ile zerre sorunum yok ama adama 13 milyon opsiyon koydurmak nedir? Hiç koyma o opsiyonu daha iyi. Belki adam sana 5 milyona verecek sezon sonunda. Sen ne bok yemeye pazarlýkta elini kolunu baðlýyorsun? Böyle gerizekalýca ticaret olamaz.

Haldun la diger bütün transferle ugrasan yöneticileri tartsak acaba hangisi agar basar diye düsünüyorum.

Haldun kesin daha fazla basar.

#37 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:33 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! L.Diarra için 14 milyon bonservisi çok bul 1 sezonluk adama yýllýk 5 milyon say, bir de 13 milyon satýnalma opsiyonu koy. Akþam akþam küfür edesim geldi...

#38 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:34 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Bu paraya drogba biterdhi yahu..schweini' yi mi aldik naptik...

#39 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:39 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Bu yapilan 10 saatligine Ferrari kiralayip hizla duvara dogru surmek gibi birsey... Adam muhtesem oynasa(=250'yle gidip zevkten coþsan) ne yazar. 11. saatte teslim edip kaçacaksýn... Saha icini elimden geldigince yazdim tepede ama transfer mantigi gudubetlik.

#40 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.555 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:40 ÖS

Cevap : Felipe Melo de Carvalho Galatasaray'da! Scoutingi gelistirmemiz lazim böyle sacma sapan para tuzaklarina düsmemek icin. 15 senedir kurumsallasacaz, 10 senedir de scouting ekibi kuracagiz, bir türlü sonuca erdiremedik.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye