İçeriğe git

Resim
- - - - -

NFL 2015

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2015 - 01:07 ÖÖ

Ve başlığımızı açalım... SuperBowl'un 50. senesi bu sene. Dolayısı ile heyecan baya üst seviyede olacak... 

Amerika'daki Tayfun Abi ve Osman'dan ayrıca ligi az çok bilen Yasin Abi'den yorumları alalım... 

Arada yorumlarını eksik etmeyen diğer arkadaşları da unutmadım onları da bekliyoruz yine... 

Bu senenin favorileri kimler? 

Kimleri ve hangi takımları takip edelim? 

Bu arada 50. senede Half Time Show yanlış anlamadıysam Metallica'nın... Çok iyi oldu bu :) 

metallica-super-bowl-50.jpg

TT Arena Delisi

#2 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2015 - 02:15 ÖÖ

Buraya uzun uzun yazacam ibo, once acilis olsun diye kisa yazdim simdi :)
  • Giga bunu beğendi
ONLY LOVE GS1905

#3 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2015 - 05:19 ÖS

Ben biraktim bu isleri abi :).

Seattle birseyler yaparsa konusuruz yoksa hic izleyemeyecegim bu sene.

Niye ki :((
TT Arena Delisi

#4 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2016 - 11:56 ÖÖ

Sezon bitti buralar boş... Bombok bir Superbowl maçından sonra doğal..

Yanarım yanarım; dün bütün gün ve hatta bütün akşam uykulu gözlerle dolanmama yanarım...

MVP'si defans oyuncusu seçilen bir SB maçından ne beklersiniz? o oldu işte.. Şu an NFL kanalı seyrediyorum; herifler superbowl maçında bi bok yapmadan kazanan QB'ler listesi yapmışar ve dünkü Manning performansı 3. sıraya girdi :)  "Tarih kazananları yazar" derler ya; bu defa öyle de değil, video kültürü var ve Payton Manning için bu SB kaybedilse kariyer hikayesi için daha hayırlı olurdu.  Zaten kupayı alırkenki yüz ifadesi de "bunu niye bana veriyorsunuz amk!" şeklindeydi.. 

Diğer taraftan panthers QB'si Newton efsane paslar attı, tutamadılar; 1-2 güzel rush da yaptı ama yanlış hatırlamıyorsam 9 veya 10 defa indirildi; en az 6-7 defa da topu dışarı atmak zorunda kaldı; defansının kurbanı oldu herif.. 

Denver 1 TD'yi fumble ile defans takımından, diğerini interception ile neredeyse rakip 10'dan başladığı bir oyunda yine %90 defans takımının katkısı ile yaptı. CAL kendi QB'ini savunamayınca hücumdaki etkinliğini gösteremedi. Kritik yerde bir FG 'nin çataldan dönmesi de trajikomik görüntüydü.  

Yanisi, kötü maçtı.. 

Reklamlarda öyle aman aman beğendiğim birşey yoktu. Pepsi Halftime Show "fena değildi" diyelim.. Bunda biraz da maç west-cost'ta oynandığı için halftime showun başının gündüze gelmesi etkili oldu, fazla bir görsel efekt olamadı (bu arada halftime show gündüz başladı gece bitti, ne kadar çabuk battı güneş lan san francisco'da!). 

Maçın benim adıma güzel görüntüsü, NFL seyretmeye başladığım dönemin (90'ların başında HBB'de canlı seyretmiş kimse var mı forumda :) ) bizim için efsaneleri Joe Montana - Steve Young - Jerry Rice'ı birlikte görmek oldu.. Go 49'ers!!!  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye