İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bilgisayar/Konsol oyunları

• Please log in to reply
47 replies to this topic

#1 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2015 - 03:18 ÖS

Yeni trailer yayınlandı bugün, adamlar üstüne koya koya devam ediyor :) 2-3 tane PES'ci kaldı zaten, yakında onlar da fifacı olurlar. kadın futbolunu da eklemişler bu yıl :D

var mı aranızda PS4 üzerinden FİFA oynayanlar?

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.050 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2015 - 03:35 ÖS

Daha 15'i tüketmedik yahu, yetişemiyoruz oyunlara.
XBOX'da oynuyorum ben.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2015 - 03:41 ÖS

sizin xbox versiyonunuzdaki legends olayını beğeniyorum, ps'de yok, lisansını microsofta peşkeş çekmişler sanırım

24bpk.png

#4 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.683 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2015 - 04:03 ÖÖ

2 3 sene önce fifaya geçeyim dedim beceremedim oynamayı bu yüzden pes'e devam.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#5 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2015 - 01:47 ÖS

benim durum dahada vahim bu yaz ps 3 alıp 2013,2014/2015 oynayayım diyorum kıyacam sekiyüzliraya bilem doğru yaparmıyım.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#6 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2015 - 01:56 ÖS

400 tl fazla ver ps4 al bence

24bpk.png

#7 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.616 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2015 - 02:44 ÖS

Hala PES 2013 oynuyoruz eğer denk gelirse arkadaşlarla.. 14 ve 15 tam fiyasko.. hardcore pesci olmamıza rağmen galiba artık fifa ya gececez.
  • InSoMNiAsTaN bunu beğendi
What can I do sometimes..

#8 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2015 - 02:53 ÖS

ps4ü olan varsa psn nicklerimizi paylaşalım, kapışırız müsait bir zamanda :) fifa 14,15 ve nba2k15 dışında oyun yok şimdilik. sırada fifa 16 var:)

ps storeda yaz indirimleri var. pes2015i 11 €ya satıyorlar mesela, nfl 2015'de 15 € sanırım. nba2k15'i 25€ya aldım dün,

24bpk.png

#9 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ağustos 2015 - 10:23 ÖÖ

Ply 3 alırsam fifa 2016 yı oynayamam demi o makine ile

#10 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2015 - 12:54 ÖÖ

PS4 alın arkadaşlar. Bende yok oyun oynamayı pek sevmem ama alacaksanız PS4 alın en az 3-4 senenizi kurtarın...

FIFA 16 gayet iyi duruyor. Birgün konsol alırsam ilk alacağım oyun NFL olacak :D 

TT Arena Delisi

#11 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2015 - 02:34 ÖS

Ply 3 alırsam fifa 2016 yı oynayamam demi o makine ile

neden oynanmansın hocam, ps3'e hala oyun çıkartıyorlar. sadece ps4deki kadar kaliteli grafikler bekleme.

24bpk.png

#12 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.365 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2015 - 02:52 ÖS

PS3 hiç yoksa 2 sene daha oyun satar. Stoklar eriyecek daha. 2. el piyasası da daha uzun süre devam eder. PS2 bile yıllarca ortalarda dolaştı :)

Ancak PS4'te The Order 1886 diye bir oyun var. Kısa bir oyun. Yalnız ben bu kadar kaliteli grafikleri oyun daha önce görmedim. Sinematikler ile oyun arasında ne zaman geçiş yaptığını anlayamıyorsun çoğu zaman. Bir hayli çalışmış adamlar oyun üzerinde. PS3 hele bir gebersin tamamen sonra PS4'e geçeceğiz bakalım.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.050 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2015 - 03:19 ÖS

Sanırım PS3 ve XBOX360 2 sene daha desteklenecek, ancak birçok oyun PS4 ve XBOXOne için ek paketli ve ekstra modlu çıkıyor artık.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#14 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2015 - 03:59 ÖS

başlığı değiştirdim, genel olsun :)

24bpk.png

#15 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2015 - 05:07 ÖS

PS3 hiç yoksa 2 sene daha oyun satar. Stoklar eriyecek daha. 2. el piyasası da daha uzun süre devam eder. PS2 bile yıllarca ortalarda dolaştı :)

Ancak PS4'te The Order 1886 diye bir oyun var. Kısa bir oyun. Yalnız ben bu kadar kaliteli grafikleri oyun daha önce görmedim. Sinematikler ile oyun arasında ne zaman geçiş yaptığını anlayamıyorsun çoğu zaman. Bir hayli çalışmış adamlar oyun üzerinde. PS3 hele bir gebersin tamamen sonra PS4'e geçeceğiz bakalım.

Bloodborne var duman. Acayip bir ortamı var... Ben oynamadım ama tabi :)

Bir de tabi Assassin's Creed var klasik olarak :)
TT Arena Delisi

#16 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2015 - 05:17 ÖS

PES 2016nın demosunu indirdim. leş gibi :) almayın aldırmayın. Birde nba2k15 indirimde şu an. Basket seviyorsanız kaçırmayın derim. kariyer modu, GM modu efsane ;)

24bpk.png

#17 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.365 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ağustos 2015 - 06:18 ÖS

PS3'ü olanlar için oynamadılarsa Red Dead Redemption tavsiye olunur. 

#18 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2015 - 11:06 ÖS

2011'de bir gazla PS3 aldım. Ne tarz seveceğimi bilemediğim için de bir futbol oyunu(fifaydı sanırım) bir adet NFS versiyonu, GOW, birkaç tane de adını hatırlamadığım oyun aldım. Hiçbirini sevmedim. Bir tek Heavy Rain diye bir oyun çok sardı ve onu da bitirdim zaten. Tek sevdiğim PS ounu oldu tarz olarak Heavy Rain. PC'de de en sevdiğim oyunlar sırasıyla Diablo 1 ve 2, Heroes of Might and Magic, Medieval Total War(sadece haritadan oynayarak), Age Of Empire, Sanitarium ve Warcraft.  PC'de de başka oyun sevemedim. Tarzımı anlatabildiğimi umuyorum. Bana oyun önerebilir misiniz? Tabii öncelikle PS3 için(makine yıllardır evde toz içinde yatıyor) sonra da PC(Win 10) için.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#19 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ağustos 2015 - 10:16 ÖÖ

Simdi fifa 15 i oynuyorumda,kilmarlock ile lig ikincisiyim ayiptir soylemesi ama transfer yapamiyorum inkilizce biseler cikiyor cd den oynarken tranfer nasil yapiliyor bana anlatirmisiniz hatta cok zahmet olmazsa isim isim yazin atiyorum menuden transf sekmesine gel vs gibi.hadi onu yapmadiniz bari cd den oynarken bu oyinu turkceye nasil ceviririz onu anlatin

#20 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.365 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ağustos 2015 - 10:46 ÖÖ

2011'de bir gazla PS3 aldım. Ne tarz seveceğimi bilemediğim için de bir futbol oyunu(fifaydı sanırım) bir adet NFS versiyonu, GOW, birkaç tane de adını hatırlamadığım oyun aldım. Hiçbirini sevmedim. Bir tek Heavy Rain diye bir oyun çok sardı ve onu da bitirdim zaten. Tek sevdiğim PS ounu oldu tarz olarak Heavy Rain. PC'de de en sevdiğim oyunlar sırasıyla Diablo 1 ve 2, Heroes of Might and Magic, Medieval Total War(sadece haritadan oynayarak), Age Of Empire, Sanitarium ve Warcraft.  PC'de de başka oyun sevemedim. Tarzımı anlatabildiğimi umuyorum. Bana oyun önerebilir misiniz? Tabii öncelikle PS3 için(makine yıllardır evde toz içinde yatıyor) sonra da PC(Win 10) için.

Abi sen strateji seviyorsun anladığım kadarıyla. Strateji konusunda konsol cihazları komple zayıf kalıyorlar. Zaten böyle bir girişimleri de yok.

Heavy Rain senaryolu bir oyundu. Bu tarz arka planda sıkı çalışılmış senaryo üzerine oynanan, arada aksiyon yapabileceğin oyun arıyorsan Red Dead Redemtion tavsiye edebilirim.

Eski bir çete üyesi olan kovboy var. Bu işlerden elini ayağını çekiyor. Ancak ortakları olaya devam ediyorlar ve ciddi dert yaratıyorlar. Federal hükümet kahramanımızla bağlantıya geçiyor ve ailesiyle huzurlu yaşamak istiyorsa bu elemanları devre dışı bırakmak zorundasın. Sana görev veriyoruz diyorlar. Böylece oyuna başlıyorsun. Puma, panter, tavşan avlıyorsun, ata biniyorsun, bol bol ateş ediyorsun, düello yapıyorsun. Var oğlu var.

Ben de aynı senin gibi bir gaz gittim 2011'de aldım PS3. Yanına 2-3 oyun aldım ama sarmadı bir yerden sonra. Çok az oynadım. Uzun süredir müzik seti ve Blu-Ray player muamelesi görüyordu. Bu oyundan sonra yine ilgi oluştu. Benim için oynanabilirlik önemli. Böyle aynı yerde takılıp, saatlerce geçmeye çalışınca gelmişine geçmişine diyerek kapatıyorum ben oyunu. Red Dead Redemption'da oynanabilirlik yüksek. Sağdan soldan yorumları oku istersen. 

• Galathian bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye