İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Sezonun En Çok Hayal Kırıklığı Yaratan Oyuncusu

• Please log in to reply
29 replies to this topic

Poll: Sezonun En Çok Hayal Kırıklığı Yaratan Oyuncusu (44 kişi oy verdi)

Sezonun en fazla hayal kırıklığı yaratan oyuncusu kimdir?

1. Bruma (16 oy [36.36%] - View)

Percentage of vote: 36.36%

2. Goran Pandev (6 oy [13.64%] - View)

Percentage of vote: 13.64%

3. B.Dzemaili (1 oy [2.27%] - View)

Percentage of vote: 2.27%

4. Tarık Çamdal (9 oy [20.45%] - View)

Percentage of vote: 20.45%

5. Sinan Bolat (1 oy [2.27%] - View)

Percentage of vote: 2.27%

6. Alex Telles (2 oy [4.55%] - View)

Percentage of vote: 4.55%

7. Olcan Adın (9 oy [20.45%] - View)

Percentage of vote: 20.45%

Vote Guests cannot vote

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 04:37 ÖS

Benim için kesinlikle Tarık Çamdal.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.679 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 04:42 ÖS

Pandev. Fazla beklenti içinde değildim ama bu kadar da değil. Sorun sadece kendinde mi yoksa gereken fırsatı vermeyen (söyle pes peşe 3 4 mac) hocalarda mi bilemeyecem.

Camdal benim için hayalkirikligi olmadı... alınırken sıradan biri olduğunu biliyordum zaten.. büyük kazık.
What can I do sometimes..

#3 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 04:51 ÖS

yukarıdakilerin bonservis toplamı bu seneye eklenebilmiş olsa ,aklı başında seçimler ile harika bir takımımız olabilirdi..yazık.

yaklaşık 20 milyon euro verildi bunlara..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#4 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 903 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 04:51 ÖS

Kesinlikle tarık çamdal. Adam hiç bir şey yapmadı. Kupa maçlarında bile çok kötüydü.

#5 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 05:19 ÖS

Olcan dedim. Uçacak kaçacak deniyordu adam 1 yıldır göbeği eritemedi.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#6 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 05:21 ÖS

Bunların hiçbirinden bir beklentim olmadığı için hayal kırıklığı da olmadı açıkçası.

Belki biraz Telles ve Olcan olabilir.

Asıl hayal kırıklığı yaşatanlar Selçuk, Burak ve Semih'tir..
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#7 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.901 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 06:19 ÖS

Bruma bu sene patlar diyordum. Patladı da ama yanlış yerde patladı

"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#8 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 07:09 ÖS

Kesinlike Tarık Camdal..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#9 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.438 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 07:19 ÖS

Brumayi tek gecerim. Fp olarak. Ardindan camdal gelir . cemaliyi pandevi hayal kirikliklari listesine bile almam.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#10 Jagi

Jagi

Senior Member

• Members
  • 399 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 07:23 ÖS

Hiç şüphesiz Bruma. 

Hamza Hamzaoğlu gelir gelmez şans vermeye başlayınca; görün bakın nasıl uçacak-kaçacak diyordum. Ne uçtu, ne de kaçtı. Bende büyük hayal kırıklığı yarattı.

Eklenmiş Resim

#11 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.716 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 08:19 ÖS

Ben de Bruma yazmak için geldim, hayır geçen seneden az çok anlamıştım ne mal olduğunu ancak sonradan girer rakibin düzenini bozar diyordum o kadarı da olmadı, bundan sonra da pek birşey olacak gibi değil..

Olcan tam bildiğim ve beklediğim gibi çıktı o açıdan onda bir sürpriz yok, Tarık in eskişehirdeki istatistiği zaten durumu az çok anlatıyordu ama ondan da yine hücumda rakibi biraz daha rahatsız etmesini beklerdim..

#12 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.754 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2015 - 10:01 ÖS

ben tarık çamdal imza aşamasındayken balon oyuncu, boşuna alıyoruz demiştim. Olcan için de gereksiz transfer yazmıştım. Bu nedenle benim için hayal kırıklığı olmadılar. bruma'dan da bir beklentim yoktu zaten. sinan bolat'a da hayli salladıydım geleceği zaman. sıfırcı hoca gibi dalmışım adamlara zate.

pandev imzaladığı zaman bir halt yapar sanıyordum ama cemaili ile birlikte benim için en büyük hayal kırıklığı oldular.

#13 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 12:44 ÖÖ

Yetenekleri, yarattığı beklenti ve maliyeti göz önüne alınınca tartışmasız Bruma sonucu çıkıyor benim için. Diğerleri azbuçuk birşey yaptı, yaşlıydı, fazla forma şansı bulamadı, zaten büyük beklentimiz yoktu gibi durumlardan nispeten yırtıyorlar. Ama Bruma kabak gibi ortada kalıyor. Ben bu kadar futbol zekası düşük ve panik ama yetenek sahibi başka futbolcu görmedim. Portekiz, İspanya, Fransa, Brezilya falan gibi bu tip adamların pişeceği bir yere iyi bir rakama kiraya verilsin. Ya da çaksınlar bonservisiyle birlikte 7-8 civarına üçe beşe bakmadan.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#14 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 12:48 ÖÖ

Tarık Çamdal

They Will Come Back !!

#15 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 07:52 ÖÖ

Bruma, Pandev kadar bile katkı vermediğini düşünüyorum.

#16 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.448 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 08:58 ÖÖ

Bruma açık ara.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#17 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 09:52 ÖÖ

Bruma...

"Galatasaray, bir halatý hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takýmýdýr.”

#18 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 09:56 ÖÖ

Ben Olcan dedim ama aslında bir kaç tane adam var hayal kırıklığı yaratan. Bruma var hatta Sinan Bolat bile var. O kadar kötü bir kaleci oldugunu düşünmüyorum. Tarık da öyle. Dzemaili için çok fazla bir şey diyemem adam hep sakattı. 

#19 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.684 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 09:58 ÖÖ

Pandev cok isimize yarayabilirdi ligde kaliteli bir adam ama olmadi

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#20 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2015 - 05:45 ÖS

Tarık - Olcan'a çok umutsuz değil ama biraz mesafeliydim...Sürekli oynasalar bile  Cemali - Pandev - Sinan'dan fark yaratacak bir şey beklemiyordum... Bruma'nın notunu da daha ilk zamanlardan vermiştim...Umudum - beklentim yoktu...

Beklenti - Performans oranına bakınca ankettekilerden Alex Telles diyebilirim...Takım olarak da çok uzun süre iyi oynadığımız bir sezon olmadı ama ben kendisinden bireysel olarak önemli bir sıçrama bekliyordum...Defansif yönünü iyileştirmesi, fiziğini yükseltebilmesi, iyi kademe yapabilmesi, hücuma dengeli bir çıkış vs. beklentimin büyüklüğüne eş değer olarak bu sebeple benim hayal kırıklığım kendisidir...

''Galatasaray'ýn olduðu yerde her zaman umut vardýr" (Hagi)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye