İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Boks maçı

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2015 - 04:16 ÖÖ

Uykudan öldük allahsizlar bu saate mi konur bu maç (her yerde paralı yayınlanan maçın bizde kanalturk te yayınlanacağı ndan da hala şüpheliyim ha) hernsye adamların adını bile hatırlamıyorum nerdeyse :)

Diyeceğim o ki herkes pac kazansın, Filipinler falan filan hemen bir mazlum edebiyatı diyor da beyler herşey iyi hoş da bunlar arasında neredeyse siklet farkı kadar bir size farkı var, nasıl kazanacak pac ben anlamadım bu işi.. Biri resmen adamın ağzını burnunu dağıtacak bir tipte, öbürü snav çekmiş hevesli çocuk gibi vücudu var.. Valla adamı ben de sevdim de hiç şans vermiyorum, kafayı gözü yardirip ko olmaz umarım, puanla versin bari..

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2015 - 08:50 ÖS

Çok ses getirdi mac, çok büyük para dönmüş.
Seyretmedim ama çok celbetmedi sklet olarak.

#3 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mayıs 2015 - 12:50 ÖS

Ben böyle bir maç olduğundan, twitter'da birisi "STSL'de en yüksek net parayı alan Diego, 50 yılda xxxxx'in (kimse artık o) dün akşam 13 roundda kazandığı parayı ancak kazanır" şeklindeki mesajını okuyunca haberdar oldum, "Nasıl lan!" şeklinde yaklaştım - ki doğruymuş.. Yenilen eleman bile 120 milyon mu almış neymiş... Yav gökmenin gazetesi.. Kulüp derhal pro-boxing şubesi açsın aga, nedir lan bu? 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4 del piero10

del piero10

Senior Member

• Banned
  • 3.954 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2015 - 10:08 ÖÖ

ali, mike tyson gibi adamların yanında palyaço bile değil bu herifler. ne varsa geçmişte var. formula'yı, nba'i bitirdikleri gibi boksu da bitirmişler. bunların sikletinde bir zamanlar oscar de la hoya vardı asıl efsane, ikisini de ezer geçerdi.

galatasaray ulan..

#5 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2015 - 11:25 ÖS

Show business keriz silkeleme maçı oldu harbi :) 

TT Arena Delisi

#6 gsforza

gsforza

banned

• Banned
  • 318 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2018 - 05:25 ÖÖ

ali, mike tyson gibi adamların yanında
palyaço bile değil bu herifler. ne varsa geçmişte var. formula'yı, nba'i bitirdikleri gibi boksu da bitirmişler. bunların sikletinde bir zamanlar oscar de la hoya vardı asıl efsane, ikisini de ezer geçerdi.

Ali tyson foreman fraizer bu adamlar ağır sikletti ve eskiden sadece ağır siklet popülerdi..
Şimdi profosyonel boksta en çok para orta siklet ve hafif siklette dönüyor..
Dünya genelinde ağır siklet kalitesizliği var anthony joshua ve deontay wilder'dna baska boksör yok zaten deontay wilder'da amerikanın balon boksörlerinden Amerika lı değil de afrikalı olsaydı şampiyon yapmazlardı tırışkadan maçları ko ile kazanıyor..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye