İçeriğe git

Resim
- - - - -

Sedat Kasrat ve Sovereign ceza duyurusu.

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 27 Nisan 2015 - 12:37 ÖS

Admilerimizden Sedat Kasrat ve kullanıcılarımızdan Sovereign, kişisel tartışma ve karşılıklı hakaret içeren gönderileri sebebiyle, forum kuralları gereği birer hafta yazım kısıtlaması cezası almışlardır. Açılış 04/05/2015.

Not: Forumun "report" etme özelliğinin dikkatli kullanılmasını öneririm. Adı üzerinde, adminlerin gözünden kaçan bir durumu rapor etmek amacıyla bulunan bir özellik bu. Report ediyorum bahanesiyle adminleri manipüle etmeye çalışmak, provoke etmek, report içeriğinde hakaretamiz yorumlarda bulunmak da cezasız kalmayacaktır.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mayıs 2015 - 10:04 ÖÖ

açıldı.

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye