İçeriğe git

Resim
- - - - -

Aslan Suat, LuisFigo ve Umutcan Ceza Duyurusu

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
3 replies to this topic

#1 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.453 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 12:28 ÖÖ

Adminlerden istekler, yardim ihtiyaci, öneriler... topiğindeki karşılıklı tartışma ve hakaretlerden dolayı birer hafta uzaklaştırma almışlardır.

LuisFigo'nun cezasının son altı ayda 2. cezası olması nedeniyle 2 hafta olarak uygulanmasına karar verilmiştir.

LuisFigo, aynı topikteki provokasyonları ve üyeleri başka ortamlarda görüşmeye(!) davet etmesi nedeniyle 2 hafta daha yazım kısıtlaması ile cezalandırılmış, cezaları toplanarak forumdan 4 hafta uzaklaştırılmıştır.

Umutcan açılış: 27 Şubat 2015 s:00:15

LuisFigo açılış: 20 Mart 2015 s:00:15

AYRICA: LuisFigo için bu son uyarıdır. Cezası bitiminde tekerrür süresi içerisinde herhangi bir ihlalinde, ayrıca oylama dahi yapılmaksızın forumdan süresiz ihraç edilmesine karar verilmiştir.  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 11:06 ÖÖ

Aslan suat açılış: 27 Şubat 2015

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

#3 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Şubat 2015 - 11:47 ÖÖ

Aslan Suat ve Umtucan açılmıştır.

"Ben Galatasaray'a gelmekle kalmadım, Galatasaraylı oldum. Galatasaray'ı hissetmeye başladığım gün, imzasını kalbime attım." #HAGI

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Sneijder

• Administrators
  • 12.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2015 - 08:16 ÖÖ

LuisFigo açılmıştır.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye