İçeriğe git

Resim
- - - - -

Güncel Haberler

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2015 - 02:30 ÖS

Güncel konuları paylaşmak için tek topak olsun, sürekli başlık açılmasın diye düşündüm. 

-----------------------------------

Evet gündemimiz önce Özgecan Aslan ve ardından malesef bizimle ilintili olan kısmı Nihat Doğan. 

Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan hakkında attığı tweetlerle büyük tepki çeken Nihat Doğan, kendisini Galatasaray Kulübü Üyeliği'nden ihraç etmek için harekete geçenlere Twitter'dan cevap verdi.

Peş peşe tweetler atan Doğan, "İhraç edeceseniz üyelik için yatırdığım parayı iade edin de hiç olmazsa Filistin'deki mazlum kardeşlerime göndereyim" ifadesini kullandı.

NİHAT DOĞAN TWEETİ 

170220151233336105641_3.jpg

Ancak Nihat Doğan'a da cevap gecikmedi... Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu Başkanı olan Serdar Eder, Twitter üzerinden Doğan'a çok sert bir yanıt verdi.

Serdar Eder, şunları yazdı:  

"Nihat Doğan 2015 yılı aidatını yatırdın da mı geri istiyorsun? 'Ben bıraktım' demen için kaç para istersin? Ben vereyim. Nihat Doğan aidat yatırmış gibi hala borcun olduğunu unutma, ama varsa aklında bir rakam onu da söyle."

SERDAR EDER'İN TWEETİ

170220151233566101080_3.jpg

• LuisFigo bunu beğendi

#2 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2015 - 04:57 ÖS

Nihat Doğanı  kulübe üye yapan Adnan Polat utansın.

Bu herifin ne mal olduğu yeni belli olmadı ki. Sen niye önüne gelen medyatik adamları kulübe sokuyorsun?

Aynı Adnan Polat Zekeriya Öz'ü de üye yapmıştı.

Şimdi de çıkmış özür diliyor...

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.412 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2015 - 05:51 ÖS

Şutlandı :)

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2015 - 10:29 ÖÖ

Galatasaray Kulübü'nden ihraç edilen Nihat Doğan, kulübe açtığı davayı kazandı. 

Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet nedeniyle sarı-kırmızılı kulüpten ihraç edilen Nihat Doğan, açtığı davayı kazandı.

Nihat Doğan, attığı tweette, "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" ifadelerini kullanınca, kulüp tarafından tüzüğü ve ilkelerine aykırı hareket ettiği gerekçesiyle ihraç edilmişti.
Doğan, aidatlarını düzenli olarak ödediğini belirterek kulübe dava açmıştı. Galatasaray Kulübü'nü haksız bulan mahkeme, Nihat Doğan’ın sarı-kırmızılı kulüpteki kongre üyeliğinin devam etiğini açıkladı.

Verilen karar sonrası Nihat Doğan tweetter hesabından yaptığı açıklamada, "Her zaman demişimdir; itler istiyor diye atlar ölmez. Mahkeme ihracı reddetti, beni haklı buldu" ifadelerine yer verdi.

#5 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Haziran 2018 - 09:13 ÖÖ

Uygun yer bulamadim, su patikeri kesilen yavrucak olmus. Ulan siz nasil yaratiklarsiniz, ayni sekilde olursunuz insallah, elleriniz ayaklariniz canli canli kesilir, aci icidne geberirsiniz.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Haziran 2018 - 11:01 ÖÖ

Yakalandı mi onlar?

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2018 - 02:32 ÖS

Rachid Taha uykusunda vefat etmiş.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye