İçeriğe git

Resim
- - - - -

Giga ya ceza...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#21 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2015 - 12:09 ÖÖ

Benim 7/24 bu işi takip ederim gibi bir iddiam yok. Ama yönetici olmuşsan bu işi böyle yapacaksın, yapmayacak, yapamayacaksan adalet, eşitlik, herkese eşit mesafe vs. safsatasıdan da bahsetmeyeceksin..

Yukarıda, çok net sorular var, cevaplar ortada kuyu var yandan geç. Bu kafayla burada toz duman eksik olmaz. Sonra seni uyarıyorum pikaçu. Peh..
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#22 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2015 - 12:44 ÖÖ

Gördüklerimize ceza veriyoruz; görmediklerimiz ve şikayet de edilmeyen bazı şeyler aradan kaçıyor.. suç olduğunu düşündüğünüz şeyi report edersiniz, ilk ilgilenen adminin yorumunu da report altında okursunuz. report etmiyorsanız, size o kadar koymamıştır, size bile o kadar koymamışsa, konuya son ne zaman baktığı belli olmayan biz adminlerin gözünden kaçmasından doğal da birşey yoktur. Ben report etmeyeyim, ben elimi kirletmeyeyim, admin kendisi görsün, 7/24 bilmemkaçyüz topik tarasın, okuyucu gibi de değil, polis gibi.. Yok arkadaş öyle olmuyor bu iş. Şimdiki adminlerin hiçbiri admin değilken de öyle olmuyordu.

Can'ın kurduğu cümle kurallara aykırı.. cezası da kurallarda yazıyor. bunun için forumu bırakacakmış, nitelikli üyelerden birinde eksilmeye üzülürüm, ama kendi bileceği iş.  

Figo konusunda hâla karar alınmadı, alınınca duyarsınız..

Bu topikte bile karşılıklı tartışmaya girdiniz, bir de suçlusu hiç mecbur olmamasına rağmen iki defa a4 dolusu açıklama yapan admin oldu. Yok arkadaş, aldığımız karar için bir de ikna turları düzenlemek zorunda değiliz hiçbirimiz. Ona rağmen oturup cevaplar yazdık, bakış açımızı izah ettik. Hala bir sürü laf.. Forumun adminleri şimdilik bizleriz. yakında birimiz veya birkaçımız sıyırıp adminlikten üyeliğe hatta miraç önder ve daha bir sürüsü gibi pasif üyeliğe  geçer, o zaman ihtiyaç duyulur da admin yapılırsanız; gelir istediğiniz gibi yönetirsiniz. 

An itibarı ile faydası kalmamış bulunan işbu konu kilit (mecbur değilim ama hadi söyleyeyim; ortak karar değildir, kendi inisiyatifimdir)

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!