İçeriğe git

Resim
- - - - -

Adminlerden istekler, yardim ihtiyaci, öneriler...

• Kilitlenmiş konu This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2015 - 05:56 ÖS

Öncelikle böyle bir topic ihtiyacinin oldugunu düsünüyorum.

Sonrada gelelim benim istegime.

Duyurular forumunda, benim ceza topigimde Yasin söyle birsey yazmis:

-----------------------------

Aslan Suat'ın yazısıdır:

Ben forumdan kimseye birsey yazmadim. Ali burada paylasti ben de forumda paylasilmali gereken bir yazi oldugunu düsündüm. Kaldiki Twitter'de Facebook'da v.s. bunü bekleyen kendisine GSli diyenler var ve genelde bunlar Sinyor hayrani. Bunlarada bu laf sip diye uyuyor. Vallah bundan dolayi ceza aldiysam GS ismini alin forumdan.

Açıklamasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum, "içimizdeki" kısmından Luisfigo ile ilgili özel bir yazışma şekli olmadığını anladık ve cezanın kaldırılmasına karar verildi.

Saygılar

----------------------------

1. Benim yazimin onunla ne ilgisi var?

2. Kendisi benim ignore listemde, yazdiklarini baskalari alintamiyorsa okuyamiyorum bile. Kaldiki o soytarinin yazdigi son 20 mesajin muhtemelen 15i provokasyon amacli 2si "ehehe eki eki" türünden birseyler, 3ü de yorum, fikir. Bu yüzden ignore listemde.

Ayrica bu adam forumdan normalde ihrac edilmis, haksiz yere burada olan kisi.

Tekrar yazayim, benim yazdiklarimin bu kisi ile ne alakasi var? Nasil böyle sacma sekilde ceza alabildim?!?

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#2 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2015 - 06:59 ÖS

Öncelikle böyle bir topic ihtiyacinin oldugunu düsünüyorum.

Sonrada gelelim benim istegime.
Duyurular forumunda, benim ceza topigimde Yasin söyle birsey yazmis:
-----------------------------
Aslan Suat'ın yazısıdır:

Ben forumdan kimseye birsey yazmadim. Ali burada paylasti ben de forumda paylasilmali gereken bir yazi oldugunu düsündüm. Kaldiki Twitter'de Facebook'da v.s. bunü bekleyen kendisine GSli diyenler var ve genelde bunlar Sinyor hayrani. Bunlarada bu laf sip diye uyuyor. Vallah bundan dolayi ceza aldiysam GS ismini alin forumdan.

Açıklamasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum, "içimizdeki" kısmından Luisfigo ile ilgili özel bir yazışma şekli olmadığını anladık ve cezanın kaldırılmasına karar verildi.
Saygılar

----------------------------

1. Benim yazimin onunla ne ilgisi var?
2. Kendisi benim ignore listemde, yazdiklarini baskalari alintamiyorsa okuyamiyorum bile. Kaldiki o soytarinin yazdigi son 20 mesajin muhtemelen 15i provokasyon amacli 2si "ehehe eki eki" türünden birseyler, 3ü de yorum, fikir. Bu yüzden ignore listemde.
Ayrica bu adam forumdan normalde ihrac edilmis, haksiz yere burada olan kisi.

Tekrar yazayim, benim yazdiklarimin bu kisi ile ne alakasi var? Nasil böyle sacma sekilde ceza alabildim?!?

ooo ne güzel adam gelsin aşağıdaki cümleyi kopyalasın + hakaret etsin ( gerizekalıyız ya kime gittiğini bilmiyoruz, offline da okunmuyor çünkü forum,7/24 bloklu oluyoruz ;) ) kimmiş içimizdekiler? oturduğu kahvedeki okey arkadaşı mı? bu ne saçma salak bir kıvırmadır? Kimmiş forumda GSın kaybetmesini isteyen arkadaş? Sen kime küfrediyorsun? Ayrıca benim foruma tekrar kabul edilip edilmemem seni ZERRE alakadar etmez! Adminler bunu uygun görmüş ve tekrar izin vermişler.

O zaman herkes özellikle içimizdeki xxx'lerin bilmem nesini ne yapalım diye yazsın ama sonra özel mesajlarla ama ben forumdakilere demedim yeaaaa diye zırlasın, sonra kusura bakma yanlış anlaşılma oldu diyip tekrar salın.

Aslan Suat, on 09 Feb 2015 - 9:45 PM, said:snapback.png

Bitse de Gitsek ‏@btsdgtsk
Galatasaray kazanınca ne kadar mutsuz olan varsa hepsinin amına koyayım.
------------------------------------------------
Güzel yazmis. Aynen. Özelikle icimizdeki Sinyor hayranlarina.

yüz buldu diye yine hakaret ediyor...

Laflarına dikkat et, kantarın topuzunu kaçırma Suat efendi. Terbiyesizliğin lüzumu yok. Derdin varsa gel twitterdan yaz bana orada gereken şekilde konuşurum seninle, zaten yıllardır en kıl olduğum adamsın, bahanem olur. Azıcık delikanlı ol da söylediğin sözün arkasında dur.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#3 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2015 - 10:43 ÖS

Yolda görse "canım abim" çekeceği insanlara sırf yazı dili olduğu için -cim, -cum ekleriyle ve "dayıcım", "efendi" gibi laubali kelimelerle hitap eden adam, gelmiş "burada senin anlayacağın dilden de konuşurum" diyor. Yahu gel de bir akşam bizim masamızı şenlendir luisfigo efendi.

Bu ruh hastası hergelenin bu forumda barınabiliyor olması bu forumun kepazeliğidir. 

son günlerde gelen sorulara cevap: biz tribün grubu değiliz ulus semt pazarı`nda limon tüccarıyız!

#4 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2015 - 11:36 ÖS

Yolda görse "canım abim" çekeceği insanlara sırf yazı dili olduğu için -cim, -cum ekleriyle ve "dayıcım", "efendi" gibi laubali kelimelerle hitap eden adam, gelmiş "burada senin anlayacağın dilden de konuşurum" diyor. Yahu gel de bir akşam bizim masamızı şenlendir luisfigo efendi.

Bu ruh hastası hergelenin bu forumda barınabiliyor olması bu forumun kepazeliğidir.

İki tribüne girip çıktın ortam yaptın, el etek öptün diye dayı mı oldun Umutcan :) daha düne kadar bize ağabey çekiyordun. Ha o zamanlar buralarda yeniydin doğru..Ne bu ayaklar. Senin ortamlarda terbiye diye bir kavram yok sanırım veya bıyıkların terlerken arada süzülüp gitti mi... Haddin olmayan işe karışma, mekan falan diyip polatcılık da oynamaya kalkma. Masalara, mekanlara davet edecek kadar adam olmadın daha. Tamam mı çocuğum?

Adminlere: arkadaşlar bu hakaretlere terbiyesizliklere daha ne kadar müsade edeceksiniz? Bu çocuğu ciddiye almıyorum zaten, arada gelir mekan basar, çaya davet eder fln. Büyüklerinden fazla dayak yememiş sanırım, olur böyle şeyler. 10 sene sonra ya durulur ya da Allah korusun başına bişey gelir fln da bu provokasyonlara bir dur diyin artık, ama bunu yaparken rica ediyorum adam kayırmayın. Forumda olay çıkmasın, sizin başınız ağrımasın diye beylere sosyal medyadan ulaşın ondan sonrasına bakarız diyorum zaten ama rahat durmuyorlar. Lütfen rica ediyorum,Kurtlar Vadisine dönmesin buralar.
24bpk.png

#5 ELVIS

ELVIS

Senior Member

• Members
  • 2.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2015 - 12:45 ÖÖ

Yahu bi de 3-5 gün kavga etmeyin yaa......

Cocuk gibisiniz, gün olmuyor biri birne catmiyor  :angry:

@LuisFigo  

Suat'in twitter hesabi Twitter topic'inde. Burda yazdiklarini ( seni ignore aldigi icin ) okuyamiyor, takibe alip, işi tatliya baglayabilirsin öyle uzaktan birbirinizi kirmaniza gerek yok.

#6 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2015 - 12:59 ÖÖ

@Elvis

Canım kardeşim, benim kavga etmeye fln niyetim yok. Bu tarz konulardan nefret ederim ama objektif bakarsan her iki userin yorumlarında da direkt bana karşı kullanılan hoş olmayan ifadeler var. Kim olsa cevap verir. Suat bana ulaşmak isterse her türlü ulaşır, benim twitter hesabım da forumda yazıyor. Oradan gelir telimi ister vs . Zaten login olmadan okursa benim yazdıklarımı da görebilir. Sürekli çevrimiçi dolaşmıyor ya.

Forumlar zaten birer birer ölüyor, bir de bizler gidersek kimin eline ne geçecek? Mesela Osvaldoyla ne kadar tartışsak bile adamın tarzı hoşuma gidiyor. olması gerektiğinden fazla anlam yüklemiyor buralara ki olması gereken de bu. Ama biri çıkıp bütün sinyorcuların bilmem nesine koyayım derse, senden kaç yaş küçük çocuk gelip mekanıma gel, çayımı iç muhabbeti yapınca ister istemez cevap veriyorsun.
24bpk.png

#7 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.141 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2015 - 09:13 ÖÖ

Cezalar açıklanacak..Topik kilitlendi.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye