İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Amerikan Basketbol Ligi - NBA

• Please log in to reply
87 replies to this topic

#81 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2018 - 07:19 ÖS

Houston olursa ohara bişey çıkar ortaya. Boston da olur.

#82 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.928 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 07:17 ÖÖ

istemediğin ot yanıbaşında bitermiş derler, lebram isimli vatandaş taraftarı olduğum lakers’a gelmiş. mourinho dingilinin man utd’a gelmesi gibi. o kadar takım arasından nasıl buluyorsunuz lan benim desteklediklerimi. zittirin gidin af edersiniz. en kötüsü de lebron nereye giderse peşinden gelen bir dolu ergenin bu sabah itibariyle lakers fanı olacak olması. siz gelmeyin ayılar.

hayır bir de öyle utanmaz bir adam ki jordan’ın 23 numarasından sonra kobe’nin takımına da konmuş oldu. ondan sonra goatmış. pabucumun keçisi. jordan ya da kobe gibi adamlar şunun düştüğü rezilliklere düşmeyi zul sayardı kendine, başarının köpeği modunda dolaşmak vs. her seferinde eline alması ayrı bir tatlı oluyor tabi.
galatasaray ulan..

#83 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 08:27 ÖÖ

Şu başlığı da değiştirsek Yasin diyorum. :)

LeBron'un Lakers hamlesi beklieniyordu da sonraki hamleler garip geldi bana.

Lance Stephonson ve Javalee McGee alınmış, acayip saçma geldi bana.

Pope ile de uzatmışlar, takımda şut atacak adam yok aloo. :)

Lonzo-Ingram-Kuzma-Randle omurgasını koruyacaklar mı bakalım.

Paul George bozdu bence planlarını, o da ne halt etmeye kaldı ki OKC'de...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#84 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.928 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2018 - 06:25 ÖÖ

ahaha golden state takımın tek eksik bölgesi 5 numara için ligin en iyi centerlarından biri demarcus cousins’i kapmış çerez parasına.

örtmenim lebram ve fanları ağlıyor, dışarı çıkabilir miyiz?
galatasaray ulan..

#85 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2018 - 07:10 ÖÖ

Ocak ayina kadar donmeyecekmis Cousins, eski formuna donmesi zor sanki.

Rondo’yu da almis Lakers, Randle serbest kalmis, cok sacma isler bence, sut atamayan herkesi dolduruyorlar.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#86 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.614 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2018 - 09:24 ÖÖ

play off'lara kadar hazır olsun yeterli zaten, normal sezonda oynayıp oynamamasının hiçbir önemi yok :). gelecek sezonunda şampiyonluğunu garanti altına aldı gs.

#87 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.879 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2018 - 02:06 ÖS

Saçmalık derecesinde dominant bir kadro kurdu GSW. Mevcut kadro ile bile yüzük garanti gibiydi zaten. DMC hamlesi çok fantastik oldu. Aşil tendonu sakatlığından nasıl döneceği meçhul ama sağlam dönerse NBA tarihinin en acayip kadrosu olacağı kesin.

Yalnız bu tarz hareketler hater sayısında artışa sebep oluyor gibi gelir bana hep. Ya da ben ideolojik olarak hep kaybetmeye alışık bir ekolden geldiğim için sadece bana öyle geliyor da olabilir tabi :) 

#88 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2018 - 02:42 ÖS

Lakers 2019-2020 sezonunu gözüne kestirmiş belli ki, 1 yıllık kontratlar veriyor hep.

Ingram-Lonzo-Kuzma'yı tutabilecekler mi bakalım?

Randle da Pelicans'a gitmiş.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye