İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Amerikan Basketbol Ligi - NBA

• Please log in to reply
109 replies to this topic

#41 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.336 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2018 - 01:19 ÖS

Aslında Jordan çok daha piçti de çaktırmayın... Lebron'un trash talk'u bile yok yahu neredeyse...  Ama "tipine uyuzum" deriz ya o hesap belki de.... Del Piero'nun bahsettiği unsurlar da tuz biber tabi.

#42 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2018 - 01:28 ÖS

Lebron daha çok kendisine laf atan seyircinin annesiyle olan fantezilerini anlatıyor trash talk yerine. 

#43 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2018 - 01:51 ÖS

Trash talk diyince Kevin Garnett gelir akıllara. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#44 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.336 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Mayıs 2018 - 11:12 ÖÖ

Doğu Finali ilk maç Pazar 22:30 . 

Boston ilk maçtan patlamasa bari.

#45 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2018 - 09:32 ÖÖ

Boston 3-2 Cavs

Houston 3-2 GS Warriors

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#46 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2018 - 09:42 ÖÖ

Seriler aşırı zevkli gitti. Finale kim kalacak anlaşılır gibi değil. Houston-Warriors kazananı şampiyon olur galiba. Gerçi Boston'da hiç bırakmıyor Cavsa göre daha takım gibiler. 

#47 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.336 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2018 - 11:50 ÖÖ

Boston serisi çok saçmasapan devam ediyor görünüşe bakılırsa... 

Çekişmeli tek skor 7. maça kalacak gibi.

Dün Rockets almış, çok da güzel olmuş. Hala şansı %49 tabi. Karşılarında insan takımı yok.

#48 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2018 - 04:44 ÖS

7.maca kaldi Cavs - Celtics serisi.

Lebron 7.macta yine insanüstü oynayacaktir, Boston´un genc yildizlari bakalim "win or go home" macinda yine seri kanli olabilecekler mi evde su ana kadar hep olduklari gibi, bu macin baskisi baska olur.

Yüzde 51 Cavs diyorum maalesef, gönlüm Celtics´den yana olsa da. Ama bu mac kesinlikle kacmaz. 

Diger seride Houston Rockets´im CP3´siz oynayacak bu aksam, sakatlik bas belasi yine geldi buldu Chris´i, böylece ibre tamamen Warriors lehine döndü.

Su anda belirsiz diyorlar durumuna ama ben 7.macta bile dönebilecegini sanmiyorum. Gitti güzelim seri...

Destiny is all !

#49 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Mayıs 2018 - 09:58 ÖÖ

Diget seri de 3-3...

#50 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 07:06 ÖÖ

LeBron 4-3 Boston.

#51 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 08:15 ÖÖ

Hoydaaaaa Boston için üzüldüm bak şimdi.. 

#52 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.448 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 09:20 ÖÖ

Jordan'lı, Pippen'lı Bulls ve Stockton'lı, Malone'lu Jazz ve bir çok ismin ortalığı yakıp yıktığı yılları özledim.

Yeni nesil yıldızlar piyasaya çıktığından bu yana nedense NBA'e karşı soğuk bir insan oldum. Nerede o eski NBA sezonları. TRT'den tek kanal arada bir verilen maçlar falan :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#53 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 09:32 ÖÖ

https://twitter.com/...987539635777536

Bu pozisyondan sonra evet aynen Lebron 4- Boston 3 olmuş.

Bu arada Alper, Houston izlemelisin, gayet keyifli bir takım ve sanırım bu gece turu geçerler. 

#54 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 02:27 ÖS

NBA Finalini kaybedecek takim Cavs oldu, Celtics cok cok kötü yüzdeyle oynayinca, özellikle üclük atislarda 7-39 gibi inanilmaz bir rakam mevcut, maglubiyet kacinilimaz oldu.

Rozier ve Brown gibi oyuncular macin agirligini kaldiramadilar, ama kimse de onlari suclayacak durumda degil.

Jason Tatum inanilmaz oynadi, inisiyatif aldi, müthisti bir rookie icin. Celtics 3.siradan digeri Jazz´li Mitchell olmakla beraber draft sinifinin en iyi oyuncusunu secmis, tebrikler...

Destiny is all !

#55 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.336 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 05:37 ÖS

Celtics gençleri ve tüm kadro bol bol brick atan, şutları çok iyi olmayan bir takımdı. 3-2'den vereceklerini tahmin etmiştim.

Lebron'un omuzlarından 3 adet normal insan omuzu çıkar bu arada, anatomik bir gen avantajı var. Ömrünü adamış Body-buildingçilerde bile kafam kadar omuz olmayabiliyor.

Lebron ve beraberindekiler GSW ile olayı 7. maça (hatta 6) taşırsa adamı bir daha boklamayacağım.  Estetik yoksunu bir basketbol oynadığı için bizim nesil sevemedi adamı ama artık respect'e gidiyor iş.

#56 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.901 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Mayıs 2018 - 09:22 ÖS

Jordan’a yetişenler olarak da taraflı bakıyoruz gibi geliyor
Hiç kıyaslama falan yapmasalar yine severdik bence :)
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#57 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.256 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2018 - 07:25 ÖÖ

O kadar mac, mucadele, kan, ter, gozyasi ve sonuc yine GSW-Cavs finali; sevenleri ayirmadilar. :)

#58 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.650 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2018 - 08:09 ÖÖ

yol geçen hanı gibi doğudan finale gelmek kolay, dimi lebraam? 3 şampiyonlukla sen anca jordan'ın tarrağı olursun.

galatasaray ulan..

#59 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.477 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2018 - 09:09 ÖÖ

Kobe'ye yaklaşmadı daha Mj nerede piuuuvvv... 

Bu arada Kobe dün kıyasın gereksiz olduğuyla alakalı da bir tweet attı ve son saniye basketiyle işi bitirdi.

https://twitter.com/...943668071514112

#60 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2018 - 11:14 ÖÖ

Rockets bir ara 27 tane üclük arka arkaya kacirdi su macta, i-na-nil-maz! 

Bir takimin herseyi bu üclükler olunca, bir b planinin olmayinca, bir ara ölü olan Warriors takimini bile diriltirsin...

Ve yine 3.ceyrek de bitirdiler maci. 

Tüm sezon Houstan´dan inanilmaz "deep bench´i" var diye bahsediliyor, ama D´Antoni beyefendi bir ara 7(!) kisilik rotation´a döndü, CP3 yi catlayana kadar oynat sonra o sakatlaninca o yüzüne bile bakmadigin oyunculara dön bir umutla. Olmadi D´Antoni!

Harden de hic MVP´yim diye ortaliklarda dolasmasin, rakamlara bakinca belki insan "wooow" yine döktürmüs diye düsünecek, ama maca bakanlar Harden´in yine en önemli anlarda kayboldugunu, bir tane sut sokamadigini, takimini tekrar maca döndüremedigini, örnegin KD´nin yaptigi gibi, görecekler. Mac koptuktan sonra ortaya cikti ama...

Warriors agir favori olarak basliyor finallere, ama diger tarafta da Lebron var; Warriors in 6 diyorum ben...

Destiny is all !

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye