İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Yeni başkanımız kim olsun? - Adaylar Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
335 replies to this topic

Poll: Yeni başkanımız kim olsun? (45 kişi oy verdi)

Sizce?

1. Alp Yalman (12 oy [42.86%] - View)

Percentage of vote: 42.86%

2. Duygun Yarsuvat (12 oy [42.86%] - View)

Percentage of vote: 42.86%

3. Hiçbiri (4 oy [14.29%] - View)

Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#321 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 02:54 ÖS

Şikecilerle barıs,sikenin ustu kapansın,Terim'in kalbini kazanırız vs gibi sozleri soyleyen bir aday cıkarırsa bu camiaya lanet olsun dedigin adam su an Yalman..Luis Felipe Figo,ne is? Aysal'ın da bu konuda hatalı oldugunun da altını cizmis..Heralde fikrin olmadan zikrin oluyor birader  :)

Zaten verdigin oy'dan hicbirine geri donus yapmıssın  :)

kavgadan gürültüden beslenen bu provokatör arkadaşa da cevap verelim de kocakarı dırdırını kessin... GSK üyesi değilim.. Bu durumda kıçı kırık bir ankette kime oy verdiğim kime vermediğim seni bağlamaz,+ eleştirmek ve sorgulamak senin haddin bile değildir ;) dilersem oraya kendi nikimi ekler oy veririm, seni bağlamaz. imPARAtorun bu kulübün kapısından içeri girmesini istemem ve asla desteklemem. fenere ve fenerlilere kılım, yalmanın azizle olan dostluğuna da kılım. Ancak aslolan kulübün menfaatleridir... ufak tefek hesaplar,rantlar değil. Seçim gününe kdr açıklamalara bakıp oyumu değiştirebilirim. Zira listeleri bile görmeden biat etmedik çok şükür... Yani şimdi dondan fırlar gibi amoooooo figo oyunu değiştirdi yeaaaa diyerek ancak kendini tatmin edersin. Zira oylama açık, gizli saklı bir durum yok. Bunalra kafa yoracağına başka işlere yönelmeni tavsiye ederim, genç sağlıklı adamsın. Yaş kemale ermeden olgunlaş artık.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#322 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 02:59 ÖS

kavgadan gürültüden beslenen bu provokatör arkadaşa da cevap verelim de kocakarı dır dırını kessin... GSK üyesi değilim.. Bu durumda kıçı kırık bir ankette kime oy verdiğim kime vermediğim seni bağlamaz,+ eleştirmek ve sorgulamak senin haddin bile değildir ;) dilersem oraya kendi nikimi ekler oy veririm, seni bağlamaz. imparatorun bu kulubün kapısından içeri girmesini istemem ve asla desteklemem. fenere ve fenerlilere kılım, yalmanın azizle olan dostluğuna da kılım. Ancak aslolan kulübün menfaatleridir... ufak tefek hesaplar,rantlar değil. Seçim gününe kdr açıklamalara bakıp oyumu değiştirebilirim. Zira listeleri bile görmeden biat etmedik çok şükür... Yani şimdi dondan fırlar gibi amoooooo figo oyunu değiştirdi yeaaaa diyerek ancak kendini tatmin edersin. Zira oylama açık, gizli saklı bir durum yok. Bunalra kafa yoracağına başka işlere yönelmeni tavsiye ederim, genç sağlıklı adamsın. Yaş kemale ermeden olgunlaş artık.

İkili tartısmaya ve olayları kisilestirmeye calısırsan kalbini kırarım senin..Soru soruyoruz, aklını istemiyoruz..Adam ol, akıll ol Figocuk..Her yerin ayrı oynuyor,bunu hissetirince kudurma,sakin sakin cevabını ver..Kafa yorarım,cunku her yeri ayrı oynayan,fikir sahibi olmadan zikir sahibi olan tiplere gıcıgım..Derdin varsa yazarsın ozelden cozeriz muayen problemlerini..

Kimin provaktor olup olmadıgı da 2004 yılından gunumuze kadar gelen surecte herkesin malumudur..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#323 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 03:42 ÖS

İkili tartısmaya ve olayları kisilestirmeye calısırsan kalbini kırarım senin..Soru soruyoruz, aklını istemiyoruz..Adam ol, akıll ol Figocuk..Her yerin ayrı oynuyor,bunu hissetirince kudurma,sakin sakin cevabını ver..Kafa yorarım,cunku her yeri ayrı oynayan,fikir sahibi olmadan zikir sahibi olan tiplere gıcıgım..Derdin varsa yazarsın ozelden cozeriz muayen problemlerini..

Kimin provaktor olup olmadıgı da 2004 yılından gunumuze kadar gelen surecte herkesin malumudur..

Komedi misin arkadaş? Devamlı laf sokan, kaşınan kim? Kalp kıracakmış... çok korktum bak şimdi :) Bırak bu ayakları, soru sormuşmuş... Laflarına dikkat et,klavye delikanlılığın bana sökmez... Ruhsal sorunların varsa git bir psikolog ile görüş, sinirini,stresini burada atamazsın. Yüzündeki maske günün birinde düşerse o zaman kimin dansöz kimin provokatör olduğu anlaşılır. Samimiyetsizin tekisin... Varsa derdin özelden yaz, buradan puan vermiyorlar adama. Terbiyesizleşmeden konuş... Bu son olsun.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#324 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 03:58 ÖS

Beyler, bu gerçekten son olsun. Sürekli kişiselleşen tartışmalar içindesiniz. Özelden yazışmayı deneyebilirsiniz isterseniz. Fakat bu tarz ikili tartışmaların ilkinde ceza uygulamak durumunda kalacağız. Uyarıdır.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#325 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 04:05 ÖS

Haklısın Yigit..Adama ozelden yaz sorunun varsa diyorum, hala laf yetistiriyor..Muhatap bile almamak en dogrusu olacak..Sorunu ben cozerim, kusura bakmasın admin arkadaslar ve forum sakinleri..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#326 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 11:38 ÖÖ

Yok biz atesi Recep ivedik metoduyla alttan gazlayarak sondurecek basgan ariyoruz yasincim..

Not: Benim Yalman oyum a.y iyi dostum aciklamadindan once verildi. Su an notrum
10 HAGI

#327 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 11:45 ÖÖ

En nihayetinde hem Galatasarayda hem forumda hemde Türkiyede ciddi bir ayrışma var..Ancak boktan olan şey kimin neci olduğu da belli değil. Kim kimin tarafında bu çok belli değil..Net olan sadece ayrışma..

Galatasaraydaki bu ayrışmaya demokrasi mi demeliyiz yoksa aydın fikir zemininin erozyona uğraması mı emin olamıyorum..İlkine inanmak isterim ama sanki ikincisi gibi duruyor.

Aysala muhalif olanlar zaten şike şürekasına sözlü çıkışlar dışında efektif bir hamle yapılamaması nedeniyle Aysalı eleştiiyor.Neticede Yıldo ya engel olamamak yahut engel olacak bir hamlede bulunmamak  net bir fiyasko.Bugün Yıldonun tokadını yiyior bu kulüp..

Zarar rasyonel..

Trajedi zalimin zulmünden değil iyilerin sessizliğinden doğar demiş adam.

Öte yandan bugün Yalmanın ekibine şike ve iktidar yardakçısı yaftası yapıştırılmış.Ben konuşmayı dinlemedim gerçekden bunu söyleyip söylemediğini bilmiyorum..Abartı var gibi geliyor..Ama net olarak şunu biliyorum Albayrak bu ülkede en sevmediğim ikinci insan profilidir..

Yönetici yapmak yerine atama ile görev verebilirdi..Listesinde olması içime sinmez..

Oyum olsa vermezdim..

Yarsuvat ın söylemleri çok net gösteriyor ki adamın kulüp yöneticiliği ile alakası yok..Oyum olsa vermezdim.

En azından belli bir tecrübesi olan Ali Dürüst ü ekibine alırsa eh işte..

Ama emin olun ki Ali Dürüstü de az zorlarsanız Aziz Bey ile sorunumuz yok dostuz diyebilir..

Özetle TR nin hali budur..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#328 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 12:03 ÖS

İktidar yalakası Polat,

ve külüp yönetme tecrübesi sıfır bir başkan dan daha başka alternatif üretemiyoruz anlaşılan..tabi bunda saçma bir aceleye gelmiş seçim takvimi de etkili..Bunu da Aysalın hanesine gider ayak verilen bir zarar olarak yazarım..

8 aylık yönetim hiç bir şey yapamaz..Tersine bu 8 ay bizi dahada geri itebilir..

Tek çare bu dönem sportif hasarı azaltmak adına Denizliyi getirmek olabilir.Ki adam Prandelli ile devam edeceğim diyor..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#329 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 12:17 ÖS

Unal Basgan "tek adam olmak istiyor" deyince "KOngre buna izin vermez" diyordun YAsinciğim.. Tek adama müsade etmeyen konrenin FB nin altına yatmaya müsade edeceğini düşünüyorsun o zaman.. Bu denklemde bir bozukluk var. Şeytan bunun neresinde?

Bu mantıkla mutheşem süleyman Ünal başgan dışındaki başkanların hepsi FB nin altına yatmış, Aziz ile Ali Şen ile iş tutmuş adamlar.. Aysal gitti diye ne diyeceğinizi kime saracağınızı şaşırdınız bence..Evet Yalman ın başkan olmasını istemiyorum ama adama Azizin karısı muamelesi yapanı allah çarpar. GAyet saygıdeğer, oturaklı bir adamdır. Zamanında Ali Şen in altına yatmadıysa Azizin de altına yatmaz merak etme..

10 HAGI

#330 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 01:20 ÖS

Adnan Öztürk ile Alp Yalman aynı hedefe farklı tarzlardan gitmeye çalışan iki yönetici profili. İkisi de bu kulübün menfaatlerini korur, hakkını yedirmemek için ellerinden geleni yapar. Adnan Öztürk kafadan dalar, Alp Yalman sessiz ve derinden.  Adnan Öztürk'e "Fazla şahin. Hem hükümetle papaz oluruz hem de tff ve rakiplerle. Büyük hasar olur." eleştirisi getiriliyordu. Alp Yalman gayet stabil bir adam. Niyeti ve ve hedefi bellidir. Bu hedefe belli ki "ürkütmeden" varma statejisi içinde. Ama her iki tarz da makbul görülmüyor. Demek ki "çok laf edip, az iş yapan" başkan ve yönetici tarzına alışmış camianın yarısı. Bu çok tehlikeli. Bize "çok veya az laf eden ama her koşulda çok iş yapan" adamlar lazım. Bunu görelim bir zahmet.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#331 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.007 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 01:45 ÖS

Az önce Duygun Y. nin konuşmasını dinledim.. hoşuma gitti. Yaşlı olabilir ama aklı gayet yerinde.. pozitif, G.Sarayin büyüklüğünün farkında olan aynı zamanda kendisi ile kafa bulamayacagin tabiri caizse tassakli biri gibi. <br /><br />Alp Yalman a ve listesine asla sıcak bakmadım. Duygun beyin listesindeki avukat hariç listesindekk diğer isimlere bişey diyemem. Tercihim ama çok net Duygun Yarsuvat olur. Allah utandirmasin.
What can I do sometimes..

#332 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ekim 2014 - 01:57 ÖS

Ben de izledim. GAyet saygıdeğer, oturaklı bir amcamızmış hakikaten.. Ali Dürüst ü falan alacaksa 8 ay değil 3 senelik bile düşünülebilir. Camianın ihtiyacı birlik vve bütünlük. Aysal bunu sağlamak bir yana camiayı 10 parçaya böldü sağolsun. Gerek YArsuvat gerekse Yalman bu konuda başarılı olabilecek karakterler.

10 HAGI

#333 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ekim 2014 - 12:43 ÖS

Düğün Yarsuvat ın bırakmayacağını düşünenler hocayı hiç tanımıyor demektir.

ha mayısta kongreye gider yine abuk subuk adaylar olur, o zaman tekrar seçime girebilir, ama mayısta kongreyi yapar.

#334 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.884 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ekim 2014 - 07:48 ÖS

Valla bende Alp Yalman demistim ama aciklamasi benim oyumu cekmem icin yeterli , Duygun Yarsuvat'a sadece Arda'nin adayligindan dolayi destekleyebilirim Aziz ahlaksizinin avukati ilemi sikeye karsi savasacak. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#335 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.483 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ekim 2014 - 04:24 ÖS

Burada onemli olan Duygun Bey'in yonetiminin Mayis'a kadar calisacak olmasi ve Mayis'ta daha genis katilimli bir secim yapilma ihtimali. Obur tarafta Aziz Yildirim yalakasi Adnan Polat tarafindan dizayn edilmis bir yonetim var ve ibra problemi yasamazlarsa 3 seneyi etkileyecekler.

Ote yandan "Basbakanim" diye ortalikta gezecek Albayrak'a ya da yedek denetci de olsa Aziz'in avukatina ben de oy veremem, o nedenle beyaz liste yapacagim. 

Iktidarla ugrasmayi da birakalim artik. GS kulübünün görevi Türkiye´deki siyasi sistemle ugrasmak olmamali. Siyasi partiler ugrassin siyasetle. Bu durumdan büyük zarar görüyoruz. GS kendi cikarlari icin siyaset kanadiyla iyi iliskiler kurmak zorunda. Iliskilerimizin kötü oldugundan hic bir isimiz düzgün gitmiyor bir kac seneden beri. Iktidara ragmen is yapariz diyen varsa yanilir. Türkiye´de isler öyle islemiyor maalesef.

# 10 - Felipe Melo

#336 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.862 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 11:58 ÖÖ

Galatasaray'da dev zirve
Galatasaray'da alınan olağanüstü kongre kararı sonrası, Başkan Ünal Aysal'ın çekidliğini açıklamasının ardından gözler adaylık sürecine çevrildi.

123289_cover.jpegAdı Başkan adayları arasında gösterilen efsane başkanlardan Faruk Süren, yine caimanın efsane yöneticisi Ali Dürüst ile bugün saat 13.00'de sosyetenin gözde mekanı Papermoon'da biraya gelecek.

Ancak zirvenin bir de DEV konuğu var.

O da milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim.

Aysal ile sorun yaşayıp 5. haftada görevinden ayrılan ve TFF bünyesine geçen eski teknik direktör Fatih Terim'in bu zirvede yer alacak olması kafaları karıştırdı.

https://www.habertur...lik-yolunu-acin