İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Yeni başkanımız kim olsun? - Adaylar Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
335 replies to this topic

Poll: Yeni başkanımız kim olsun? (45 kişi oy verdi)

Sizce?

1. Alp Yalman (12 oy [42.86%] - View)

Percentage of vote: 42.86%

2. Duygun Yarsuvat (12 oy [42.86%] - View)

Percentage of vote: 42.86%

3. Hiçbiri (4 oy [14.29%] - View)

Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#301 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 08:46 ÖS

Bugun itibariyla Yalman in kazanma sansi sifirlanmistir. Kongrenin " a.y iyi dostumdur" diyen birisini baskan yapacagina ihtimal vermek istemiyorum..yarsuvatin caretaker baskan olarak 8 aylik surede sacmalamadan goturmesini temenni ediyorum.
10 HAGI

#302 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 09:16 ÖS

8 ayda kimse bırakmaz... Hele çaycı tayfa asla izin vermez. Minimum 3 sene diyorum.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#303 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 10:41 ÖS

Duygun beyinizin listesindeki aziz avukatı için ne düşünüyorsunuz?

Yedek listede olan ve istifa eden biri hakkında 4 sayfa tartısıldı zaten..Baskan onemli..Zamanında Aziz Bey'e uzuluyorum hapis yatmasın,6222'nin yumusatılması icin imzayı verdik diyenler kahraman olduysa sorun yok..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#304 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 10:44 ÖS

Aysal kadarını yapabilen var mı diyordum di mi,

İdari hatalar konusu ayrı ama şikeci diye açık açık konuşacak adamı bir daha mumla arasanız bulamazsınız.

Sadri denen palyaco ve Hacıosmanın kurtlar vadisi kankaları da dedi ne oldu? Ayrıca tekrar altını ciziyorum, basarılar varken, zoraki playoff oynarken,Aziz surunurken hic vurmayıp, sonra yılan buyuyup ezmeye basladıgında sikeci sikeci demek tırıs geliyor mırıs gidiyor..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#305 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 10:50 ÖS

Lafla peynir gemisu yuruse m.ali erbil amerikan baskani olurdu..oyunculari befavaya gitmek uzere olan bir kulubun baskaninin bos konusmaktan daha onemli gundemi olmali..

Sen o lafla gündem yaratma sürecini bile mumla arayacaksın da farkında değilsin.

İdari hatalar konusundan bağımsız yazdığımı söyledim zaten, o konuda da fikrim belli, İkisi birbirinden taban tabana zıt

#306 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ekim 2014 - 11:24 ÖS

Aysalin yarattigi ve sonuca varan bir gundemden bahseder misin? Hafizam cok yprgun hatirlamiyorum da. Sonuca vamayan gundem olusturma cabasi bos konusmadir. Gerisi hikaye.
10 HAGI

#307 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 12:42 ÖS

Geziye destek veren, tweeter yasağına tepki koyan, Berkin in cenazesine sahip çıkan tek kulüpsün. şikeci nin yüzüne sen şikecisin diyebilen tek kulüpsün, bir final maçına tepki için çıkmayan tek kulüpsün.

Bunların hepsi gündemdir, bunların hepsi Galatasarayın duruşudur.

#308 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 01:01 ÖS

Sonuç? Turgayla pasta kes, hocanı TBF ye peşkeş çek, yıldıoyla sarmaş dolaş ol. Berkinin katilinin davetine git. Bir taraftan lokum de öbür taraftan tam tersi işler yap hokum de. Ona duruş falan demezler başka birşey derler de şimdi nopost verirsiniz onu dersem.

Kimsenin  hesaba almadığı, hiçbir kurulda esamesi okunmayan, medyada hiçbir ağırlığı kalmamış, lobi gücü sıfırlanmış bir kulübün duruştan falan bahsetmesi komedi abi. GS tarihinde hiçbirzaman bu kadar aciz kalmamıştır. Ve kimse kusura bakmasın bunun nedeni RTE falan değil, dünyadan 1.5 milyon ışık yılı uzakta yaşayan kendsini fanus ortamında zanneden yönetimdir.. İşine geldi mi hocan aleyhine haber yaptırıyrsun ama o gücü dışa karşı kullanamıyorsun. Anca yalan haber yapanları siteden kınamaya gücün yetiyor. Adam GS a "şikeci" diyor mahkemeyeverecem diye siteden yayın yapıyorsun. 4 ay geçiyor ne mahkeme var ne birşey.. Kusura bakmayın da "o duruşa 10 vuruş" derim ben.Adamlar da öyle diyor. Gelen geçen vurup geçiyor.

Böyle saçmasapan görüntüde duruş sergileyip arkasından tam tersi işler yapacağına "kardeşim benim gücüm yetmiyor, ben açık açık yalayacağım" dese daha samimi bulurum kendisini.

10 HAGI

#309 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 01:26 ÖS

Valla Aziz'in de anıtkabir sovu,kadıkoy'de memleket kurtarma yuruyusu,vizyona bensiz olsun resti de baya bir ciddiye alınası yani oyle mi?? Hem Galatasaray baskanından don kisotluk beklemeyeceksiniz diyorsunuz hem de don kisotluktan ornekler veriyorsunuz..Tezatlasıyor fikirler..Ozgur abi ozetlemis durumu..Basarılı durumdayken Fener'in kafasını oksuyorduk aman cocuklar uzulmeyin diye,ibre asagıya dogru inmeye baslayınca bir anda sikeci de dedik,tepki de koyar olduk ama is isten gecti..Baskanlık icin bu kriterler yeterliyse Gezi'den bir genci baskan yapalım,cozelim herseyi..Rasim ile locada mac izle,Galatasaray'ın herseyini paylas,vizyonda yerini al sonra Berkin'e cicek yolladık..Ali İsmail korkmaz Fenerbahce yıkılmazcılara artık tepki gostermemek lazım demek ki..

#310 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 02:43 ÖS

Figo, espri olsun diye mi Alp Yalman'a oy verdin? :) Şikecilerle dost olacak adamın alnını karıslarım diyordun daha yeni, Alp dede vs..Ayrıca,Terim'den de ozur dileyecegini belirten bir baskan adayı,kalbini kazanacagız da dedi..

Cidden merak ettim :)

#311 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 03:38 ÖS

Yalnız Terim'le ilgili olarak " Onun kalbi zaten Galatasaray'dadır, kazanmaya gerek yok." demiş diye okudum ben Sözcü'de.

Alp Yalman ser verir sır vermez. Öyle her işi uluorta yapan,reklamını yapan, basınla şununla bununla paylaşan bir adam değildir. Sessizce, sakince ve akıllı bir şekilde iş yapar. Vakvakları ürkütmez argo tabirle. Bu sebeple her lafını olduğu gibi almıyorum ben. Metin altı var tüm o cümlelerin.

Duygun Yarsuvat'ı çok az tanıyorum. Açıklamaları genelde Alp Yalman'la paralel ve düzgün açıklamalar. Fakat ben emanetçi Başkan ve yönetime karşıyım. Galatasaray da koşullar da kimseyi beklemez. İş başa düştüğünde "birileri şu kötü ortamda işleri hal yoluna koysun. Koyamıyorsa kabak bize patlamasın. Ardından mirasa konacak şekilde veya duruma göre Son Mohikan edasıyla biz gelelim." yaklaşımlarına payanda olması hoşuma gitmedi. 

Alp Yalman'a güveniyorum ben. Ciddi adamdır. Bu konjonktürde ve kulübün mevcut durumdaki imkanları ile her alanda yapılabileceğin en iyisini yapar.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#312 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 03:40 ÖS

Valla sike bizim isimiz degil, Aziz bey benim cok yakın arkadasımdır onunla gorusecegim ve aramızı duzeltecegim demek buyuk rezilliktir..Bunun satır altı da ustu de rezalet Yigit hocam..Bu akıl falan degil, zaten secilemez bence..Listesi de tamamen Adnan Polat'ın ekibi..Adnan'ı da affeder bunlar..Zaten pek sans vermiyorum..

#313 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2014 - 11:11 ÖS

Karıncanın belini incitmeden ..... diye bir laf var Engin.  Alp Yalman böyle bir adam. Yıllarca kulüpte başkanlık, yöneticilik yaptı. Kimseye yavşadığına şahit olmadım. Kulübün menfaatlerini kimseye yedirmez. Kolay kolay sert laf etmez. Ederse gereğini yapar. Lüzumsuz gerginlik yaratmaz ama  sessizce yapılması gerekeni yapar çaktırmadan.

Seçilirse şu dar imkanlarda neler yapacağını, nasıl bir karakter ortaya koyacağını göreceğiz hep birlikte. İnsanoğlu bu, ne yapar önceden kesin konuşmak mümkün değil. Ama kimseye yanaşmayacağına, Galatasaray'ın menfaatlerinin bir santim dışına çıkmayacağına inanıyorum.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#314 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 12:00 ÖS

evet durum öyledir, bu açıklamaları yaptı diye Yalman GS ı FB nin altına yatıracak sonucu çıkmaz da "A.Y iyi dostumdur" muhabbeti ne ayak? Zamanında öyle bile olsa bunu şu an üzerine basa basa söylemek hainliktir bence.

10 HAGI

#315 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 01:04 ÖS

Ozgur hocam gel seni de alalım Duygun'un ekibe :)

#316 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 01:16 ÖS

Ben icraatini görmeden not verme eğiliminde değilim. Daha önceki döneminden edindiğim izlenim bu demecine ağır basıyor şu anda. Ama seçilir, bu demecini Galatasaray'ın çıkarlarını zedeleyecek biçimde hayata döker, o zaman fikrim olumsuz anlamda netleşir. 

"Ruhları şad olsun."

#317 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 01:19 ÖS

Valla ikisi de dede... Ancak Alp Yalman daha samimi, daha dürüst gibi duruyor... Duygun dedenin 8 ay sonra gideceğini sanmıyorum. Resmen kapalı kutu...

Kongrenin de bunu görüp Alp Yalman'ı seçeceğini tahmin ediyorum. 

24bpk.png

#318 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.889 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 02:22 ÖS

Bu ''dede'' edebiyatını bir kenara bırakırsak Duygun Hoca'nın seçilmesi daha makul ve olası.

Koskoaca profesör yalan mı söyleyecek, adam geçici başkan olacağım diyor açık açık.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#319 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 02:27 ÖS

Dedeymis..Aysal da 28 yasında tabi ya..Alp Yalman baya dürüst,şikenin ustu kapansın,Aziz kankam dostlugu yeniden kuralım diyor..Listesi tamamen Adnan Polat'ın basarısız oldugu yonetim kurulu listesi..Bu ekibin neler beceremedigini de gorduk..Sikeci dostu yuzde 90'ı..Yedek olacak ve YK'ya girmeyecek adam bile istifa etti Duygun'un listesinde,ona bile laf ettin calıstıgı sirket Aziz'in avukatlıgını yapmıs diye..

Şikecilerle barıs,sikenin ustu kapansın,Terim'in kalbini kazanırız vs gibi sozleri soyleyen bir aday cıkarırsa bu camiaya lanet olsun dedigin adam su an Yalman..Luis Felipe Figo,ne is? Aysal'ın da bu konuda hatalı oldugunun da altını cizmis..Heralde fikrin olmadan zikrin oluyor birader :)

Zaten verdigin oy'dan hicbirine geri donus yapmıssın :)

#320 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2014 - 02:47 ÖS

Dede olayına kızanları anlamıyorum :) Zira dede olmak sevimlidir... Botokslu moruk vs diyip tervbiyesizlik yapmıyoruz en azından ;) GS başkanına ve o makama aday olmak isteyenlere saygı esastır...

24bpk.png