İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Eski Oyuncumuz Yasin Öztekin

• Please log in to reply
835 replies to this topic

#821 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.736 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2018 - 12:51 ÖS

Galatasaray’da 1.25 Milyon euro alırken onu beğenmeyip 2 milyon euro isteyen Yasin Öztekin 800 Bin Euro’ya Bursaspor ile anlaştı. (AMK)

Bursaspor’la ilgili transfer haberimizin elimizde patladığına gerçeklik kazandıran fotoğraf... Yasin Öztekin Göztepe için sağlık kontrolünde...

SON DAKİKA - Göztepe, Yasin Öztekin ve Celso Borges'le anlaşmaya vardı. (TRT SPOR)

#822 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.469 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2018 - 01:43 ÖS

950K€ Göztepe... Bursa 850'de kalmış... 

Salağın salak olduğunu nasıl anlarsın? Kulüp yapısı, ligdeki devamlılığı, şehrin futbol kültürü gibi tüm etkenleri yok sayıp; bizim çarşamba geceleri tedaş önüne çıkan orospuların pazarlığına benzer şekilde kendini bir mal olarak açık artırmaya çıkartmasından...

Açıkçası ben asıl Göztepe bu muhabbete hiç girmez bok gibi ortada bırakır diye düşünüyordum; görüntüsünün adamı değilmiş o yönetim de...  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#823 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.876 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ağustos 2018 - 07:07 ÖÖ

Hırsını yerin senin. Buradayken bir katkın olmadı. Sanki bedel ödetmek için oynadın. Bol bol kulübe tekmele artık İzmir'de. Hadi canım bye bye sana.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#824 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.198 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ekim 2018 - 10:14 ÖÖ

5 gol 2 asist...Şaka maka ligin en değerli oyuncusu şu ana kadar...Dünde inanılmaz bir gol attı...

Tam orta sıra takımlarını alıp goturecek yıldız oyuncu tipinin karşılığı = Yasin...Almayacaksın işte bu tip oyuncuları buyuk takımlarda olmuyor...Kalacak orda lige renk heyecan getırecek...

Dean...

#825 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2018 - 09:58 ÖÖ

Bunu zaten o bar tuvaleti zinacısı saçları yaktı....  (:D)

Yoksa Feghou'nun soktuğu kazığın yanında haydi haydi tutardık kadroda...

#826 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 05:55 ÖÖ

Seneye Fenerbahce'ye yada Besiktas'a gider.

#827 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.478 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 01:23 ÖS

Bu sene ligin bence en iyi transferi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#828 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.033 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 03:53 ÖS

Bu kekoyu değil de Fener'in Yasin'ini çok övüyorlar.

Daha dikkatle izleyeceğim en kısa zamanda.

İmrenip imrenmemeye karar vermeliyim.

#829 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.876 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2018 - 07:48 ÖÖ

Göz boyamasın Yasin'in performansı. 4 sezon oynattık biz bu adamı. Ciğerini biliyoruz dersek haksız sayılmayız. Küçük takıma liderlik yapabilecek, skor yüküne omuz verebilecek meziyetleri olan bir adam. Ancak Göztepe'nin kanat oyuncusuna kaç takım özel önlem alıyor? Göztepe'ye karşı kaç takım bilenerek sahaya çıkıyor? (Karşıyaka hariç)

Yasin'in bizde oynadığı 4 sezonda skor haricinde, oyuna olumlu etki edecek dişe dokunur ne defansif ne de ofansif bir katkısı olmadı. Ne yeterince savunma yapabilecek direnç ve isteğe sahip bir oyuncu ne de ofansif anlamda örneğin Rodrigues etkisi yaratabilecek bir meziyete sahip. Karşısına eksik yakaladığı rakibini bile basıp geçemediğini yıllarca hep beraber izledik. Kaldı ki bir de özel önlemler alınıyor sırf Galatasaray kanat oyuncusu olduğu için. İkili sıkıştırmadan tutun da 3 kademe ile savunuyor bizim açık oyuncularımı rakip takımlar. Yasin bizim seviyemizin oyuncusu değildi. Tam olarak yerini buldu diyebiliriz bu arkadaş için. Hayırlısı olsun Göztepe'ye. Mutlu mesut yaşasın orada. Bizden ırak olsun.

#830 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.478 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ekim 2018 - 08:10 ÖÖ

Ben Galatasaray’dan Göztepe’ye giden Yasin’in ligin en iyi transferi olduğunu düşünüyorum şu ana kadarki performansı itibariyle. Bizde kalsa böyle olmazdı , Göztepenin kanat oyuncusuna defansların ne kadar önlem aldığı gibi konular başka konu.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#831 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.198 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 11:45 ÖÖ

Büyük ölçüde fenerbahçe ile anlaşmış...

Dean...

#832 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.355 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 12:04 ÖS

Büyük ölçüde fenerbahçe ile anlaşmış...

Yakisir!

#833 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.876 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 01:06 ÖS

10 numara transfer olur FB için. Çok sevindim. Basıp gidemeyen kanat oyuncusu nedirin kralını yazar Kadıköy'de.

Mehmet Topal'ı Valencia'dan aldıkları zaman çevremdeki FB'lilere "Göreceksiniz, bir gün gelecek bu adamın kendi ekseni etrafında 360 derece dönmesinden ötürü küfredeceksiniz." demiştim.

Benzer şeyleri bir kez daha bu sefer Yasin için söylüyorum. "Göreceksiniz, bir gün gelecek bu adamın rakibi geçmeyi denemek, geriye dönüp attığı her pas için küfredeceksiniz."

#834 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 01:24 ÖS

fener şu an skor üretemiyor, yasin ise birşekilde skor üretebilen bir oyuncu. ligin 2.yarısında kümede kalmayı hedefleyen bir fener için bence çok faydalı olur, ama ligde kalırlarsa gelecek yıl süper lig şampiyonluğu hedefi içinde yetersiz bir adam tabii.

#835 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.876 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2019 - 01:31 ÖS

fener şu an skor üretemiyor, yasin ise birşekilde skor üretebilen bir oyuncu. ligin 2.yarısında kümede kalmayı hedefleyen bir fener için bence çok faydalı olur, ama ligde kalırlarsa gelecek yıl süper lig şampiyonluğu hedefi içinde yetersiz bir adam tabii.

Ben Yasin'in skor üretimine takılmıyorum zaten. Öyle ya  da böyle 5-10 arası gol yazan bir adam her sezon. Hatta bu konuda başarılı. Ancak Galatasaray, FB gibi takımın kanat oyuncusundan beklenen içeriye kat edip vurması mı? Göztepe'de ekstra işler yapmış olabilir. Zira orada rakip tarafta markaj yok, karşısında kademe üzerine kademe yok. Yasin topu aldığı zaman rakip eksiltebilen bir adam değil. Yüksek süratteyken, rakip statik kalmışsa veya ters ayakta yakalanmışsa ancak ekarte edebilen bir oyuncu. FB'nin kanadına yapılacak savunma çok daha ekstrem seviyede oluyor haliyle. Rakip ekstra motive oluyor vs. 

Bu adamın aldığı topa basıp, geriye dönüp beke, orta sahaya attığı paslardan gına gelmişti bana. 3 sezon izledik aynı hareketleri. Biraz da suyun ötesindekiler oyalansınlar. Hayretmeyecek bir transfer yaptılar bana göre. 

#836 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.428 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ocak 2019 - 12:58 ÖS

Közcü mözcü dedik amma görünüşe göre çoğu arma forma öpenden daha delikanlı çıktı.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye