İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Eski Oyuncumuz Yasin Öztekin

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
835 replies to this topic

#61 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.905 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 06:26 ÖS

Emre Colak in Aydin Yilmaz in sanssizliklari GS altyapisindan yetismis olmalari. Konya beysehirsporda yetismis, erciyessporda 1 sezon azcik parlamis olsalar GS a 4 milyon bonservisle gelir yillik 1.5 milyon avro ucret alirlardi..
10 HAGI

#62 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2014 - 11:34 ÖÖ

Sahada varmıydı yokmuydu ben farkedemedim. Umutsuz bir vaka daha..

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#63 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2014 - 12:05 ÖS

Bari sinan gumus u oynat.. kimsede bişey demez.
What can I do sometimes..

#64 jazzc

jazzc

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 10 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2014 - 12:42 ÖS

Ben hep biraz bekleyelim görelim vs derdim ama bu adamda nedense bunu söyleyemiyorum, arkadaş aldığı her topu ezer mi bi topçu.. anlam veremedim yaptıklarına bakıyorum topu alıyo köşeye gidiyo kaptırıyo çırpınıyo orda bi hareketler garip garip. Ya bi de mantık olarak bekleyelim görelim bişey olsun demek için yaşı 22-23 olsa onu yine diyecem ama herif eşşek kadar herif nedir bunun mantığı? herifi aldıklarında ulan dedim biri benim göremediğim bişeyi gördü aldı heralde fln, al işte sonuç bu, nah gördü..

#65 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.481 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2014 - 02:02 ÖS

GS topcusu degil kesinlikle. 11´de 10 sapasaglam tas gib oyuncumuz olsa, siritmadan ayak uydurabilecek düzeyde bir oyuncu. Ama her iki futbolcunun biri bu düzeydeyse, o zaman Antepspor ayarinda takim oluruz.

# 10 - Felipe Melo

#66 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.287 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ağustos 2014 - 03:17 ÖS

Emre Colak in Aydin Yilmaz in sanssizliklari GS altyapisindan yetismis olmalari. Konya beysehirsporda yetismis, erciyessporda 1 sezon azcik parlamis olsalar GS a 4 milyon bonservisle gelir yillik 1.5 milyon avro ucret alirlardi..

Valla Hocam bence Aydın ve Çolak'ın şanssızlıkları beyinsiz doğmuş olmaları. Yoksa onlardan fazla şans bulabilen bir başka altyapı topçusu daha yoktur yeryüzünde.

#67 oldversion

oldversion

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 69 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Eylül 2014 - 10:52 ÖÖ

Ne demisler GS'nin mali deniz yemeyen domuz. insaf be kardesim. dunya para veriyorsun ne icin. bir hic ugruna. gerek emre colak gerekse aydin yilmaz bu adamdan 1256 gomlek daha iyi. sabriyi yazmiyorum. bile. gidin hayir kurumuna bagislayin bu adami. bari yaslilara yardim etsin. yemeklerini yapsin belki dualarla sampiyon olmamizi saglar.

GALATASARAYIN MALI DENÎZ, YEMEYEN DOMUZ!

#68 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.262 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Eylül 2014 - 08:48 ÖS

Yeni sag bekimiz, haha.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#69 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.905 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Eylül 2014 - 09:02 ÖS

Super bir sagbek.. Sabriyi aratmaz( vol.182). Sinirden guluyorum yeminle..lan sabrinin kazmaligina kurban olun.. Abuk subuk sebeplerle adamik kadrodisi yapar sonra yasinden sagbek turetirsiniz. Haftaya sinan Bolat oynayacakmis. Olmadi bi robot yapip onu koyacaklarmis sagbeke. Bak o sabriyi aratmaz kesin..
10 HAGI

#70 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Eylül 2014 - 09:09 ÖS

Gelecek hafta Semih'in yerinde oynamalı..Sabri'nin ferrarisi var, ford mondeosu olan biri gelsin..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#71 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2014 - 07:43 ÖS

Resmen anadolu topcusu..29 yasına girecek adamı aldık..21 yasındaki Tore begen begenme adam genc ve etkili..Ahlak mahlak ayagına gidip bunu almak cok ilginc cidden..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#72 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.262 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2014 - 10:55 ÖS

CL sagbeki.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#73 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.905 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2014 - 10:57 ÖS

Bruma ve oldan kadrodisi ama bu alien 18 de..
10 HAGI

#74 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2014 - 11:02 ÖS

Sabri'nin laneti.. herif 4-5 kez bomboş büyük sıcti.. Bez getirin acilen
What can I do sometimes..

#75 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2014 - 11:11 ÖS

Bu da yaptı dunyaligini da kizamiyorum bile, osvaldonun dediği gibi Bruma yokken 18de bu varsa orada çok daha büyük sorunlar var demektir..

#76 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2014 - 01:26 ÖÖ

Yasin Öztekin Galatasaray'da..

Kanat oyuncusu mutlaka lazımdı fakat bu Yasin mi olmalıydı, emin degilim..Bana gore hareketli, yetenekli adam fakat Baytar,Yigit familyasından...Kafasını calıstırabilirse cok katkısı olur ama yoksa kadroya alternatif olarak durur öyle..

Neyse hayırlı olsun..

#77 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.089 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2014 - 07:46 ÖÖ

Takım  hamit selo melo wesley önde pandev burakla çıkmış sahaya. 

kanat adamın yok. alex ve tarık yerini kaybetse bu maç 10 tane gol yiyebilme ihtimalin var. 

forvetlerin zaten kendi yerini bile zor tutuyor, orta sahaya yardımları hiç yok.

Gol atma ihtimalin nedir? Yasini kanata aldığında gidebileceğimiz tek yerin kanat olduğu ortaya çıktı, sonuç olarak isabetli orta yapılamadı ama tek kanat olarak kullandığı adam maçın başından beri selçuktan daha fazla dikine oynayabildi. 

Ben bu hocanın var ya , gözünü nizamını, ayarını ... 

#78 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2014 - 08:58 ÖÖ

Gol atma ihtimalin nedir? Yasini kanata aldığında gidebileceğimiz tek yerin kanat olduğu ortaya çıktı, sonuç olarak isabetli orta yapılamadı ama tek kanat olarak kullandığı adam maçın başından beri selçuktan daha fazla dikine oynayabildi. 

Bak bu çok önemli... Yasin bile o etkiyi yaptı.. Bunu görmeyen adam kör bile olamaz; kovulmaya çalışıyordur.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#79 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.089 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2014 - 09:16 ÖÖ

abi dövülerek gitsin istiyorum o derece rahatsızım ya şu heriften,  ünal aysal futbolu bilmeyen!!! haliyle kendisi çıksın takımın başına eminim daha iyi kurar diyecektim diyemedim ya la :D :D :D 

yav hop hop oldu sinirlerim gülüyorum harbiden şu yazdığıma. 

#80 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.262 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2014 - 12:03 ÖÖ

Taktik dehasi Hocamizin oyuna mudahelesi.