İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Eski Oyuncumuz Yasin Öztekin

• Please log in to reply
835 replies to this topic

#41 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2014 - 08:32 ÖÖ

Yanlış bilmiyorsam sayılan adamların hepsi milyon üzeri sözleşmelere sahip. Alman 3. liginden gelen sinan bile 500.000 euro net paraya imza attı.
Selçuk ve Burak' ın 3 milyon alması, malesef sözleşmesi bulunanların bile ücretlerini yukarı çektiği gibi yeni transferlerin ücretleri için de belirleyici faktör malesef, siz ne kadar kabul etmek istemeseniz de.

Sayilan adamlarin hepsi milyon euro alti sozlesmelere sahip ve bir cogu yillardir bu rakamlara oynuyor. Daha acik yazayim hepsi su an Yasinden daha az kazaniyor.Bazisi euro bazisi dolar bazisi tl aldigi icin karismis olabilir. Bir seyi kabul etmek istemiyor falan degilim, somut ornekler var ortada. Anlatmak istedigim carpiklik osvaldonun mesajlarinda mecvcut. Bu arkadasin onceki klubunde aldigi rakamlar da ortada. Sinan 500.000 alirken Kaan Baysal 150000 euro aliyor.

Sinanin aldigi da cok, hayatinda profesyonel mac oynamamis Ontiveronun 350.000 400.000 almasi da.

Sinan Gumus demisken Yasinin yerine bu cocugu izlemeyi tercih ederdim.

#42 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2014 - 02:12 ÖS

Sabri dışında sayılan isimlerin Yasin' den daha az almaları doğal. Sonuçta arkalarında bir geçmiş var, performans var. A takımda süre alamamış Koray ile TSL de öyle veya böyle senelerdir oynayan arasında o kadarlık fark olur.

Benim söylediğim ne Koray senede 700 bin euro kazanacak topçu, ne Yasin 1 milyon euro, ne de burak 3 milyon euro. Tavan fiyat bu kadar yüksek olursa, alttan gelenin de fiyatı artar. Sırayla herkese iyileştirme yaparsınız. Aynı Selçuk ve Burak' a Sneijder tarifesi uyguladığınız gibi. Aradaki makası açamazsınız, zira sonra teker patlar bir yerde. Bahsi geçen arka koltuk dörtlenir falan.
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#43 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2014 - 03:42 ÖS

Sabri disindakiler niye Yasinden az almali anlamadım. Bir geçmişi deneyimi olan daha mi az alir diyorsunuz? Korayla Yasin arasinda Yasin lehine fark olsun da Yasin'le Zan, Aydin, Emre arasinda niye Yasin lehine fark olmali Orayi tam anlayamadım.

Ben de ikinci pparagraftakini soyluyorum zaten. Taban tavan diye bir sey yok. Carpik curpuk ne idugu belirsiz bir ucret skalasi var. Selcukla Burak'in ikiz kardeşler gibi ayni ucreti almasi yanlis. Burak'in Selçuk'a gore cok daha fazla katkisi  oldu takima. Kankasi Arda gibi Yoruldum, uf oldum, bunaldim demedi. Formayi yere atmadi. Agzindan Galatasarayla ilgili en ufak kotu soz cikmadi.

#44 ilker1905

ilker1905

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ağustos 2014 - 04:24 ÖS

Geçen sezon 8 gol 9 asistle oynayarak erciyesin küme düşmemesini sağladı.Dortmund altyapısından yetişmiş.Altyapısının ve yeteneğinin olduğu belli.İnşallah başarılı olur

#45 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ağustos 2014 - 11:24 ÖS

İlk mac falan anlamam. Senin icin Enginin kopyasi demistim. Engine buyuk haksizlik etmisim. Enginin hem Trabzonda hem biz de catir catir oynayip mac kazandirmisligi var sen ancak Yeni yalovaspora karsi mac kazandirirsin.

#46 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ağustos 2014 - 11:29 ÖS

Yigit Gokoglan'dan farklı birsey goren varsa not edebilir mi? İlk mac ile adam asılmaz fakat merak ediyorum kanat ozellikleriyle tam olarak ne is yaptı?

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#47 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.887 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ağustos 2014 - 11:32 ÖS

Tipik anadolu topcusu..fener adam olsa Kaptirdigi toplar kalemizde 3 gol olmustu..
10 HAGI

#48 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ağustos 2014 - 11:59 ÖS

Saçıyla çok ilgileniyor...
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#49 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.785 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 08:04 ÖÖ

bir daha formayı zor görür. hayatının şansını yakalamıştı ama bu forma ona 10 gömlek büyükmüş. dün sahada resmen sırıttı.

#50 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.756 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 08:42 ÖÖ

Biz burda Aydın dan faydalanilsin diyince kem kum. . Ondan sonra gidip cakma aydınları alıyoruz 3 er 5 er (yiğit, Yasin vs.) Milyon vererek "bunlarda ise yaramazmis be" diyip burun kiviriyoruz.

Kim hangi akla hizmet bunu almış çok merak ediyorum. Birde bu herif solda OYNAYAMAZ. Sağ ayaklı. Neymiş içe.kivrilipta sağ ayağına süt cekecekmis.. tabi tabi.
What can I do sometimes..

#51 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 08:44 ÖÖ

Başıma bir şey gelmeyecekse , ben Yasinin  o kadar kötü olduguna inanmıyorum ilerde işimize yarayacaktır. Dünkü maçta Muslera ve Chedjoudan başka adam yoktu. 

#52 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.460 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 09:14 ÖÖ

Erman Kılıç gibi bir Galatasaray kariyeri olması olası

#53 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.780 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 09:17 ÖÖ

Erman Kılıç gibi bir Galatasaray kariyeri olması olası

zaten her sene başında bu "yiğidin harman olduğu yerler" listesinden kur'ayla belirlediğimiz bir şehri nakitle takasla ihya etmezsek hatrımız kalır.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#54 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 09:20 ÖÖ

Biz burda Aydın dan faydalanilsin diyince kem kum. . Ondan sonra gidip cakma aydınları alıyoruz 3 er 5 er (yiğit, Yasin vs.) Milyon vererek "bunlarda ise yaramazmis be" diyip burun kiviriyoruz.

Kim hangi akla hizmet bunu almış çok merak ediyorum. Birde bu herif solda OYNAYAMAZ. Sağ ayaklı. Neymiş içe.kivrilipta sağ ayağına süt cekecekmis.. tabi tabi.

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür..Formayı giydirirsin tavuk olduğunu anlarsın..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#55 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.617 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 11:42 ÖÖ

Aydına yazık oluyor :)

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#56 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 11:54 ÖÖ

Son pas/şut tercihleri rezalet, mental olarak zayıf, savruk, topu önüne alıp sürme düşüncesinden başka oyuna çeşitlilik katamayan 44846. transferimiz...

''Galatasaray'ýn olduðu yerde her zaman umut vardýr" (Hagi)

#57 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.756 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 11:56 ÖÖ

Aydın'a yazık olmuyor.. sen Aydın'dan daha iyisini bir türlü alamiyorsun.. Aydın dan daha capsizina milyonları dokuyorsun. Sorun bu.
What can I do sometimes..

#58 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.723 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 12:44 ÖS

ilk izlenimim nike sokak futbolu tarzında bir arkadaş. (yine de ümitvârım)

#59 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.617 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 01:19 ÖS

aydın gibi adama 10 senedir tahammül edemezken bir de muadilini alıp dünyaları bayılıyoruz ona yanıyorum ben.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#60 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2014 - 03:40 ÖS

10 senedir süper ligde geçirmiş bu 10 yılın 4-5 ini büyük kulüplerde geçirmiş ağabeyleri 3 metreye pas atamıyorken bu adamın nesine kusur arıyorsunuz anlamıyorum..İyidir değildir  onu zaman gösterir..

2 senedir hangi futbolcunu çizgisi yukarı çıktı ki bizde?

2 senedir kim bize gelip, geldiği takımdan daha üst çizgiye çıkabildi?

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye