İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Turkish Airlines Euroleague 2014-2015

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
217 replies to this topic

#41 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2014 - 01:20 ÖÖ

Ünal Başkanla konuştum hepsini açıklayacak kanka.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#42 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2014 - 01:56 ÖS

Ne kadar çöp adam varsa doldurmuslar.. en çok Arroyo ya üzüldüm o bile caresizlikten saçma sapan hatalar yaptı. Ya anlamıyorum 3 4 gereksiz herif yerine nokta 1 2 adam alinsa olmazdi ydi? Patrick Young da pek bi felaket gözüktü.. ama zaman tanıyalım uzun yoldan geldi, takimla ilk maçı, bambaşka bir atmosfer.. heyecanlı olduğu belliydi.
What can I do sometimes..

#43 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.664 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Aralık 2014 - 07:41 ÖS

Neptunes deplasmanında devreyi 40-37 geride kapadık.. Belkide sezonun en önemli maçı.. kazanırsak euroleague'de yola devam etme şansımız çok yükek, kaybedersek geçmiş ola..

#44 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 12:29 ÖÖ

Elendik mi şimdi?

#45 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 02:04 ÖÖ

Basketten anlamam ama takım ruhu ve sinerjiden anlarım..Hatta baktım da baya anlıyorum diyenden daha iyi anlıyorum sanırsam..Gidenlerin yeri bu adamlarla dolar,gayet iyi secimler diyorlardı..Cok iyi secimlermis,bravo..Yazın yazdık durduk yapmayın,bu adamları tutun diye..Basket futbol gibi degil dediler, evet degilmis..Keske bırakmasaymıs baskancık da ne is kardes diyebilseydik yuzune,sesi titreye titreye duygusal cevaplar verseydi kitlesine..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#46 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 08:55 ÖÖ

Haftaya olimpiakosu yenersek, nepthune kaybederse cikiyoruz. Olme esseeem olme..
10 HAGI

#47 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 09:55 ÖÖ

Gidenlerin gelenlerin maliyet farkını tam bilmiyorum ama parasal olarak yarı-yarıya küçülme olduğunu biliyorum. Satırı vurunca bir karşılığı olacaktır bunun elbet... Kimi alırsan al son 16 son 8 yapacak kadar basketbol ekolü bir camia değiliz ki TR de kimse değil zaten.. 

Bence bir an evvel şu Basketbol AŞ kurulsun ve futboldan ayrılsın bütçesi bilançosu... Bir yerde okumuştum, sportif aş'ye verdiği eksi yük 35M€ idi bu mali yıl bilançosunda (yuvarlana yuvarlana büyüyor yıllar içerisinde tabi).. Basketin kamburunu diğer zararlara ekleyip gidiyoruz UEFA FFP komisyonunun önüne.. Şu an silebilsek o 35'i ki 40 olmuştur herhalde sezon başında, en azından 2015-2016 avrupa sezonu için FFP kaygımız kalmaz...

Yok lem, bugün öyle bişi olsa koşa koşa 4 tane daha tellez alır, illa yeriz o cezayı biz :)

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#48 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 11:02 ÖÖ

Ciddi başarısızlık ama ilk gruplardan elenmek, kadın basket-erkek basket-futbol, Avrupa'da 2015'i göremedik.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#49 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 01:22 ÖS

Sedatçığım o rakamlar yalan. BAsketbolu kapatmak için uydurulan rakamlar. BAsjketbolun kamburu falan yok.. 3 milyona kurduğun takımın nesi kambur allehesen? Bir Hajrovic etmiyor..

10 HAGI

#50 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 03:04 ÖS

Sedatçığım o rakamlar yalan. BAsketbolu kapatmak için uydurulan rakamlar. BAsjketbolun kamburu falan yok.. 3 milyona kurduğun takımın nesi kambur allehesen? Bir Hajrovic etmiyor..

Fenerlier simdi gordunuz mu sike savascısı baskanınızı,biz size kuculme bahanesi demistik,dik durus diyordunuz demeye basladılar bile..17 Haziran kahramanları..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#51 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2014 - 05:33 ÖS

Yıllık falan olduğunu sanmıyorum da; sportif aş kuruluşundan bu yana yuvarlanarak gelmiş olabilir.. 3 milyon da değil sonuçta bu takımın bütçesi.. geçen yıl mıydı yoksa şampiyonluk senesi mi, 15 milyonluk takımdık.. Hoş, basket aş kuramazsın eksi sermaye ile, anca sportif kapsamından çıkartıp kulübe devredebilirsin, borçlarıyla birlikte.. Futbol bir değil birkaç hajrovic'i tolare edebilir tek başına.. hajrovic'ler olmasa basketi de diğerlerini de taşır.. ama hepsi birden olmuyor işte.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#52 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2014 - 11:50 ÖÖ

Butun oyuncular kacıyor..Buyuksun cakma sponsor Aysal

#53 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.664 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2014 - 01:06 ÖS

Çelişkili bilgiler geliyor jawai ve aradori hakkında.. kimi yerde paralarını alamadılar yazıyor, kiminde ilk 5 olamadıkları için, kiminde biz gönderiyoruz gibi haberler.. yerlerine transfer yapılacaksa isabetli bir durum bence, her 2sindende verim alamıyorduk çünkü.. özellikle jawai faciaydi..

#54 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 06:08 ÖS

Bu akşam Olympiakos maçı var, bir mucize olmazsa EL'den eleneceğiz..
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#55 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 08:49 ÖS

Mucize olabilir Valencia 21 sayi (52-31) farkla devreyi kapatti. Bizde devreye 36-38 basa bas giriyoruz.

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#56 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 09:38 ÖS

Young süper mi degil mi bilmiyorum, ama kesinlikle yararli.

#57 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 09:46 ÖS

Mucize gerceklesti :)

#58 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 09:51 ÖS

Eski ve yeni yönetim utansın bu takimdan.. futbolla ugrasana kadar biraz bu takıma Ergin Atamana sahip çıkın utanmaz herifler.. benim gözümde Arroyo nun Hagi den hiç bi farkı yok yeminle adamı izlerken büyük keyif alıyorum.. Hepinize helal olsun aslanlar.

#59 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 10:14 ÖS

B5KdVcdIgAAMKwd.jpg

#60 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2014 - 10:16 ÖS

Uzun zaman sonra G.Sarayli olmaktan tekrar gurur duydum.. gerçekten beni sevindirdiler.. bizim için her zmn hedef avrupa olmalı.