İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Turkish Airlines Euroleague 2014-2015

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
217 replies to this topic

#201 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2016 - 01:35 ÖS

02d7a56bc5f034177009752257dbca75.jpg

Herif maçta Kalinice salladı ortalık karıştı Ama tribünden atamadilar.. meğer herif Putinin kankasiymis.. yanındaki bayanda dikkat.cekiyor :P
What can I do sometimes..

#202 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2016 - 04:46 ÖS

fenerlilerin içinde gönlüm cskadan yana dedim diye küsenler oldu amk :) neymiş, türk takımını nasıl desteklemez mişim :) bu türk takımı goygoyu da sadece gs dışındaki takımlar için geçerli sanırım, konu biz olunca kimse bu kadar hassas davranmıyor.

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#203 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2016 - 05:42 ÖS

Biraz bütçe yapabilsek seneye parçalı da nasıl yakışır gri surat sırbıma!

Yıllardır beklerim, futbolda ronaldinho hayalim olmadı bari basketbolda bu olsun anasını satayım.

#204 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Mayıs 2016 - 10:04 ÖS

Fener'de sadece 2 Türk oyuncu var kadroda. onlar da maçta süre felan almıyor. Türk takımı demeye bin şahit ister. Bizde de Türk oyuncu fazla yok ama olanlar en azından hayli süre alıyor maçlarda.

Fener'de Türkler oynasa da fikrim değişmezdi gerçi. Kupayı alamamalarına zerre üzülmedim. 

#205 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2016 - 08:03 ÖÖ

Yıllardır beklerim, futbolda ronaldinho hayalim olmadı bari basketbolda bu olsun anasını satayım.

Ben de Printezisi gormek isterim bizim takimda. Galiba Aysal zamani adi gecmisti. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#206 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2016 - 08:17 ÖÖ

Vesely oküzü 10da1 yapmasaydı maçı alırdılar. Ki CSKA da bi halt yoktu bence. 

#207 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2016 - 08:45 ÖÖ

Vesely oküzü 10da1 yapmasaydı maçı alırdılar. Ki CSKA da bi halt yoktu bence.

2. Periyodta oynadıkları basketbol okullara ders olarak konulabilir, ancak bu kadar dogru oynanabilirdi bu mok...

#208 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2016 - 09:06 ÖÖ

Tek periyotluk bir oyun degil abi bu sonucta. Bizimkiler bu maci alirdi misal. Adanmislik farkli bisey. Bu berbat 3 periyotla eurolig kazanmakta berbat olurdu.

#209 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Mayıs 2016 - 09:35 ÖÖ

Abi ben cska nın oyunundan bahsettim, 1 periyot, 1 uzatma oynayıp aldilar kupayı...

#210 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.596 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mayıs 2016 - 10:33 ÖÖ

Maç bir yana , şu M.Murathanoğlu'nun anlatımını da konuşmak lazım . Bana sorsan Fenerbahçe'nin vucuda gelmiş hali ne diye ? Çavuşoğlu falan hak götüre . Kanlı canlı Murathanoğlu derim . Anlatımındaki manipülasyonlar, sesinin titremesi ,hakeme hakaretleri CSKA maçının da önüne geçmiştir . Millilik mi , klüpçülük mü diye arada kalanları ringin dışına atan , hakemi de yendik ve hakeme yenildik retoriğinin anasını belleyen tarzı ile Murathanoğlu'na rezili rüsvansın sen diyorum  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#211 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.660 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mayıs 2016 - 11:17 ÖÖ

geçen sene final fourda real madrid fenerbahce maçını m.murathanoğlu anlatımında izlemiştim.. real 30 sayı önde ezip geçerken hakem dışında birşey konuşmuyordu, şaşkınlık içinde izlemiştim.. aziz yıldırım anlatsa ondan daha objektif anlatır bencede..

#212 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mayıs 2016 - 02:07 ÖS

Geçen sene ismet badem ağlamanın mokunu çıkartmıştı, bu sene didin aşağı kalmadı. Hele herif kalinici itince sahaya girdi, hücumu kesti, teknik faul falan diye zırvaladı, ulan görüyoruz hayvan, radyodan anlatmiyorsun maçı...

#213 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.182 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Mayıs 2016 - 03:18 ÖS

Kalinici üstüne düşmesin diye tuttu, Kalinic olayı büyüttü.

Hep mağdur arkadaşlar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#214 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2016 - 04:18 ÖS

Fener bu kupayı da alacaktı sanırsam, o da olmadı..Hep bir Fener bunu da alır, sunu da alır ama hep sonunda babayı alıyor
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#215 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mayıs 2016 - 01:21 ÖS

Kalinici üstüne düşmesin diye tuttu, Kalinic olayı büyüttü.

Hep mağdur arkadaşlar.

Daha doğrusu Kaliniç herifin değil hatunun üstüne düşüyordu, eleman da kalinici (bu arada olaydaki oyuncu kalinic değil sulukas'tı sanki) koridora doğru itti.. O hatun benim yanımda otursun, ben direkt çeker vururdum yani :D 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#216 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Mayıs 2016 - 06:57 ÖS

Bende vururdum çok iyi hatun tipik slav :)
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#217 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.182 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2018 - 07:54 ÖS

Eski Efesli Tyler Honeycutt ABD'de polis tarafından vurularak öldürülmüş. :(

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#218 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.929 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2018 - 12:00 ÖÖ

Eski Efesli Tyler Honeycutt ABD'de polis tarafından vurularak öldürülmüş. :(

Polise ateş açtığı söyleniyor, ne hayatlar yaşıyor millet
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli