İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#18 Sinan Gümüş

• Please log in to reply
1106 replies to this topic

#41 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2015 - 09:09 ÖÖ

Bu çocuk ilk 11 oynar oynamaz zaman gösterecek ama hiç değilse Florya'da bir sezon A takımda şans bulmalı diye düşünüyorum. Bruma'dan daha hazır A takım için. Rotasyonda değerlendirebiliriz. Sinan Gümüş 20 yaşında. Avrupa'da örneklere baktığımızda 18 yaşında kadroda yer buluyor yetenekli çocuklar. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#42 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.861 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2015 - 02:48 ÖS

Bence kupa ve iç sahada skor üstünlüğü sağladığımız maçlarda kullansak 10 maçı bizde de rahat görür..

10 HAGI

#43 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Ocak 2015 - 08:37 ÖS

Bu cocuk gümüş degil, altın..

Umarım kiralanmaz ve hep 11'i zorlar..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#44 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:24 ÖS

Umarım morali bozulmaz bu maçtan dolayı.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#45 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:25 ÖS

bir daha bu formayı giyebileceğini zannetmiyorum. sahadaki duruşu bana hajrovic'i hatırlattı maalesef.

#46 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:25 ÖS

Daha olmadıgını soyluyordum..Keske oyuna bu kadar erken girmeseydi..Su an takıma koy Sinan'ı, yat asagı bir futbolcu gibi gelmiyor bana..

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#47 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.861 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:28 ÖS

Simdi herkes o atamadigi gole veryansin ediyor da sneijder gibi adamin cektigi 8 sut kaleyi bulmadi. Birakin da 19 luk adamin o kadar kredisi olsun. Benim icin gosterge olan 3 pozisyonu var. 1) sneijder ile yaptigi verkac 2) cizgide gotunu kullanarak top kazanmasi 3) kacirdigi pozisyonda sogukkanli sekilde topu cekip pozisyonu yaratmasi..bunlar basit ama guzel gostergeler. bu cocukta baya cevher var. ha kafa yapisi nasildir bilmem. Ama bu cevher islenirse muthis bir oyuncu geliyor. Fizik olarak ta gayet iyi. Hamza su macta oynatarak adami atese atti yalniz. Cok daha garanti maclarda oynatip hazirlamis olsa amenna..

Bu arkadas kanat oynuyormus anladigim kadariyla. Ben olsam sabah aksam calistirir forvete devsiririm. Forvet ozellikleri mevcut.
  • electrogs34 bunu beğendi
10 HAGI

#48 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.540 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:31 ÖS

Gobelek kum cuvali olcandan daha iyiydi.. iyi değildi belki ama yerin dibine sokulacak bişey de göremedim.
What can I do sometimes..

#49 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:36 ÖS

Simdi herkes o atamadigi gole veryansin ediyor da sneijder gibi adamin cektigi 8 sut kaleyi bulmadi. Birakin da 19 luk adamin o kadar kredisi olsun. Benim icin gosterge olan 3 pozisyonu var. 1) sneijder ile yaptigi verkac 2) cizgide gotunu kullanarak top kazanmasi 3) kacirdigi pozisyonda sogukkanli sekilde topu cekip pozisyonu yaratmasi..bunlar basit ama guzel gostergeler. bu cocukta baya cevher var. ha kafa yapisi nasildir bilmem. Ama bu cevher islenirse muthis bir oyuncu geliyor. Fizik olarak ta gayet iyi. Hamza su macta oynatarak adami atese atti yalniz. Cok daha garanti maclarda oynatip hazirlamis olsa amenna..

Bu arkadas kanat oynuyormus anladigim kadariyla. Ben olsam sabah aksam calistirir forvete devsiririm. Forvet ozellikleri mevcut.

Ben atese atildigini düsünmüyorum, hatta bu mac ona özgüven verecek.

Geri kalan yazdiklarina katiliyorum. Özelikle vücüdunu cok iyi kullaniyor ikili mücadelelerde.

Forvet olarak denemek lazim, yalniz tek forvet olmaz.

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#50 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Şubat 2015 - 10:51 ÖS

bir daha bu formayı giyebileceğini zannetmiyorum. sahadaki duruşu bana hajrovic'i hatırlattı maalesef.

Stilini Van persie ye tavrını da aynen Hajrovic e benzettim..

#51 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 08:34 ÖÖ

Sinan gerçek yerinde oynadı mı ?  Ben hangi mevkii oyuncusu olduğunu bilmiyorum açıkçası. Forvete daha çok benzetmiştim. 

#52 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.861 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 08:43 ÖÖ

Fatih Demireli ye sormustum ilk geldiginde... Kanatlarda ve forvet arkasi oynuyor demisti.
  • Yasin Karabulut bunu beğendi
10 HAGI

#53 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 09:30 ÖÖ

Ben Sinan'ı şu ana kadar görev aldığı tüm maçlarda beğendim. Her şeyden önce ayakta kalıyor adam. Darbe alınca kendisini bırakmıyor. Bu bizim ligimiz için çok önemli. Ayakta kalan oyuncular olmadık yerlerde pozisyonlar yaratabiliyor. Özgüveninin de yüksek olduğunu düşünüyorum.

Ancak beni rahatsız eden bazı tavırları var. Bir önceki maçta kendisini penaltı almak için yere bıraktı. Sonra kalktı hakeme itiraz etti. Dün yine hakemle defalarca diyaloğa girdi. Rakip oyuncularla da diyalog içerisinde sürekli olarak. Sanki 10 yıldır ligde forma giyiyormuş gibi bir havası var. Yaşının bizim topraklar için genç olduğunu, bu yaşta pozisyonlardan sonra hakemlerle ve rakip oyuncularla iletişim kuran oyuncuların medya tarafından alaşağı edildiğini birisinin bu arkadaşa söylemesi lazım. Bir gün gelir, saçma bir diyaloğa girer sonra uğraşır dururuz. Nur topu gibi bir polemik konumuz daha olur.

• Namelessonegs ve frodo555 bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#54 Ronin

Ronin

Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 02:31 ÖS

Ekonomik durumumuzun bu kadar kötü olmasının pozitif etkilerinden biri bu çocuk olacak. Destek olunması gerekiyor.

#55 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 09:41 ÖS

A.Demirspora kiralanan Umut Gündoğanla birlikte gelecekte çok daha iyi yerlere gelme potansiyelleri var..güvenini kaybetmez inşallah

#56 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2015 - 11:34 ÖS

Sinan'dan daha iyi bir oyuncu varsa oynamaz ama Olcan su an tek bacagı kadar topcu degil..

#57 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2015 - 03:34 ÖS

Ekonomik durumumuzun bu kadar kötü olmasının pozitif etkilerinden biri bu çocuk olacak. Destek olunması gerekiyor.

Harbiden, madem transfer yapamıyoruz, bir oyuncuda ısrarcı olup kazansak en az 5M€ demek. Bu çocuk da o rolün en büyük adayı..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#58 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2015 - 04:59 ÖS

bu hoca kalacaksa kaç kurtar kendini çocuk, bitirme kariyerini. takımın kaşarları varken bu adam seni sittin sene oynatamaz, sıra gelmez...

• LuisFigo bunu beğendi

#59 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.861 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2015 - 06:22 ÖS

Valla bu kadar puana rağmen Hamza yı çiğ çiğ yemek çin aportta bekleyen bu kadar adam varken Sinan Gümüş falan forma bulamaz kimse kusura bakmasın.. HAmzanın Sinan Gümüş ü oynatabilmesi için önce o krediyi kazanması gerekiyor. Bu kadar puana rağmen o krediyi kazanamadı. Anca bu sene şampiyon olur seneye de kalırsa ve hala Sinan Gümüş hiç fırsat bulamaz ise ben anca o zaman eleştiririm. Şu dönem Sinan ı kazanacağın bir dönem değil. Ama 4-0 lık kupa maçının rövanşında da oynatılsın bi zahmet

10 HAGI

#60 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Nisan 2015 - 07:33 ÖS

Üst üste birkaç maç 90 dakika oynamadan kendini nasıl ispat edecek? 5 haftada bir ziraat maçında 40 dk oynayarak (hiç oynamadığı da oldu) mı kredi kazanacak? Y dışındaki bazı ailelerin anlamsız milliyetçi duyguları yüzünden kaybolanlar listesine eklenecek büyük ihtimal. Farklı ve mantıklı düşünen hiçbir oyuncu bu ülkeye bu ortamda gelip top oynamak istemez. Aynı şey milli takımı seçen gurbetçiler için de geçerli. Dünya kupası fln görmeden emekli olacaklar...
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye