İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Balayı için otel önerılerı :)

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#81 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.396 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2018 - 01:18 ÖS

Anladım teşekkür ederim ilgine Duman hocam.

• duman bunu beğendi

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#82 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 12:07 ÖS

İstanbul-bursa icin
İDO, BUDO, otobus hangisi. Eger otobusse hangi sirket.

#83 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 04:37 ÖS

İstanbul-bursa icin
İDO, BUDO, otobus hangisi. Eger otobusse hangi sirket.

Her ikisi de avrupa yakasından ulaşım için ideal... bu taraftaki iskeleleri birbirine 2km mesafede ve her ikisinden de metro istasyonuna kadar otobüsler gidiyor.. Çıkış noktası anadolu yakası değilse ve/veya Bursa'daki nihai hedef DOSAB (Yalova yolu) değilse otobüs pek mantıklı değil.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#84 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 07:09 ÖÖ

Peki ya Bursa’ya deniz yolu mantikli mi?

#85 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 12:09 ÖS

İdo'nun Yenikapı - Bursa seferleri gayet rahat yolculuklar . Fakat bir süre sonra feribotun içi çocuk bahçesine dönüyor; dinlenmeye müsait değil .  Kantini pahalı , dışarıda börekçi falan var . Daha uyguna gelir . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#86 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 03:37 ÖS

Peki deniz otobusu Bursa merkeze yakin bir yerde mi duruyor?
Araba surmeye nazaran avantaj/dezavantaj sorguluyorum da

#87 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 06:05 ÖS

Peki deniz otobusu Bursa merkeze yakin bir yerde mi duruyor?
Araba surmeye nazaran avantaj/dezavantaj sorguluyorum da

Hocam hangi yakadan gideceksin bilmiyorum ama İstanbul içi trafiksiz bir saatte yola çıkacaksan Osmangazi Köprüsü en temiz yol.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#88 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2018 - 05:37 ÖÖ

Hocam hangi yakadan gideceksin bilmiyorum ama İstanbul içi trafiksiz bir saatte yola çıkacaksan Osmangazi Köprüsü en temiz yol.

Avrupa’dan gelecegim ama bir cumartesi trafiksiz saat sececegim Ekim basi, cok tesekkurler

#89 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 414 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2018 - 06:29 ÖS

Kendi arabanla Bursa'ya gitmek istersen Yenikapı'dan arabalı feribota binip Yalova dan tekrar karayoluna devam edebilirsin. Feribot kısmı 1,25 saat sürüyor sadece...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye