İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Balayı için otel önerılerı :)

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#41 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.681 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2014 - 04:00 ÖS

Arkadaslar Kasta nerede kaliyorsunuz var mi otel apart vs oneriniz ? 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#42 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2014 - 06:18 ÖS

Kas icin daha once de linkini vermistim hadrian otel tavsiye olunur..ama onceden rez. Yapmak lazim topu topu 11 odasi var ve mudavimleri bos birakmiyor genelde. Yas ortalamasi yuksek. Oyle rus goreyim falan beklentisi olan 60 lik alman teyze gorur ancak.. Ama otel muthis. Zaten gun icinde hemen hemen kimseyi gormuyorsun. O kocaman havuz cogu zaman sana ozel durumda..kafa dinleme yeri yani..manzara muthis, tam karsida meis adasi. Vize sorunu olmayan mutlaka gunubirlik meis yapsin. Dunyanin en guzel kalamar- ahtapotu burada yapiliyor..

http://www.hotel-hadrian.de/TR/
10 HAGI

#43 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2014 - 06:32 ÖS

Ben pansiyoncuyum, Defne Pansiyon'da kalacağım.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#44 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.652 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2014 - 08:35 ÖÖ

Biz kaş'ta cachet otelden yer ayırtmıştık.. daha önce kalmadık ama müşteri yorumlarına göre kalite/fiyat açısından o bölgenin en iyilerinden biri gibi görünüyor www.hotelcachet.com

Ben belki de yıllardır ilk defa bu kadar yorgunum tatile gitmeden önce.. o yüzden her departmanda en iyi yayılma seçeneği aradım burayı bulurken :) odadaki yatak ve manzarası, havuzbaşı şezlongu, kayalık üzeri kamelyası falan hep "al kitabını sabahtan akşama kadar kıpırdama" üzerine kurulu... yoksa zaten kaş'ta 6 gece değil 66 gece geçirsen eğlence bulamazsın kolay kolay
..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#45 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2014 - 08:43 ÖÖ

eğlence arayan rus arayan Kemere gidecek ..huzur arayan Kaş kalkan Datça ya gidecek..

köpek ile her yere giremediğimizden otel olayı artık uzak bana..yaşasın apart ..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#46 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2014 - 09:12 ÖÖ

Valla hem eglence hem huzur hem de lüks arayana da kemer tercihler sunabiliyor..Hatta bana gore Antalya'nın en iyi oteli Beldibi cıkısındaki Rixos Sungate Port Royal..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#47 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.652 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2014 - 09:23 ÖÖ

25 temmuz-30 temmuz ordayiz biz de. :)

Ben pansiyoncuyum, Defne Pansiyon'da kalacağım.

defne merkezdeydi değil mi? indiğimizde denk geliriz mutlak.. haberleşiriz zati bi şekilde.

• Giga bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#48 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.838 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 13 Temmuz 2014 - 01:26 ÖÖ

Ben Marmaris hastasıyım, orada Turunç da hayatımda girdiğim en güzel denizdi vallahi.

http://hotels.com 'a gir abi, mekanı yaz; kafana göre bir tanesini seç.

Uçak biletlerini de miles ile al, miles kullanmıosan artık kullan :) 

#49 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Temmuz 2014 - 09:35 ÖÖ

geç kalmışız ama öncelikle tebrikler kardeşim

antalya civarı harici 2 öneri

sessiz sakin doğa tatili arıyorsan

http://www.kizilbukahsapevleri.com/

arabayla gidiyorsan çevre koyları da gezersin, denizin ve huzurun dibine vurursun

diğeri de türkiyede cennetten bir köşe, kalem adası

http://www.olivieraresort.com/tr/

#50 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.439 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2014 - 10:17 ÖÖ

Mordoğan tarafına gideceksen otelden ziyade pansiyon tavsiye ederim.O bölge otel açısından kısır bir bölge. Ama güzel pansiyonlar var hem de fiyatlar uygun. İsim olarak bizzat bildiğim,tavsiye edebileceğim bir yer yok ama.. BAyram dönemi rezervasyonsuz gelmeni tavsie etmem. Yer bulamama ihtimali yüzde 100

Bugün baya bir pansiyon aradım hepsi dediğin gibi dolu,mecbur spontane takılacağız ve içimden bir his yerbulacan diyor.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#51 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2014 - 11:54 ÖÖ

Bodrum ve Antalya'daki fiyatlar nedir oyle. Gecen seneye gore en az %50 daha pahali. Ortak mi olacagiz. Isin kotusu turistlere bunun 1/3 ü fiyat çekiyorlar.

#52 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.439 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2014 - 08:13 ÖÖ

Evet bayram tatili bitti, Mordoğan Karaburun taraflarını gerçekten çok beğendim,hemen meraklısına özet geçeyim bir kere insanı insan ya gözünü sevdiğimin,yolda rastgele bir yerde durduk aynı filmlerdeki gibi çeşmenin başınad iki adam oturuyordu biri saçı uzun küpeli gözlüklü bir tip diğeri yöre insanı bir kaç yer sorduk o kadar yardım ettiler ki hal hatır sorma tanışma,kendi telefonlarında yarım saat boyunca bize yer araştırdılar,  vs vs. neyse gerek Mordoğan merkez gerek Karaburunda bilindik yerler fena değildi tamda hayal ettiğim gibi sessiz sakin huzurlu yerler, ama biz daha çılgınlık yapıp Kuyucak tarafında çadırda kalmaya karar verdik denizi taslık olması dışında aradığınız herşeyi bulabileceğiz güzel bir yerdi oğlan hararet yapmasa daha kalırdık ama bu kadarı şimdilik yetti,bekar arkadaşlar bu civarlarda kıyı kenarları kayalık diplerinde felan keşfedilmemiş mükemmel yerler var evli çoluk çocukla oralara gidemiyorsun haliyle balıkçılıktan hoşlananlar ve sakin bir tatil arayanlar için bence ideal bir yer bide elin oğlu olayı çözmüş ne gidip dünyanın parasını verecek otele motele alıyor 100-TL ye iki kişilik çadır, çekiyor böyle tenhaya alıyor rusu musu neyse bu kısım bizi ilgilendirmez.:)

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#53 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.652 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2014 - 11:11 ÖS

defne merkezdeydi değil mi? indiğimizde denk geliriz mutlak.. haberleşiriz zati bi şekilde.

demişim ama foruma değil, neredeyse nete bile girmedim bütün kaş tatili boyunca.. gündüzleri küçük-büyük çakıllar, limanağzı falan, geceleri de tzatziki çınarlar, bar olarak mavi ağırlıklı takıldık.. illa bir yerde omuz omuza geçmişizdir giga?

#54 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2014 - 07:39 ÖÖ

Sabah bi Lokma, oglen Kucukcakil-Nur Beach, Limanagzi-Bilal'in Yeri, Kaputas, Patara, Hidayet, aksamlari Deja vu-Mercan-Mavi-No:11 :) Illa denk gelmisizdir.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#55 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2016 - 09:49 ÖÖ

vizeli olan gemi turları da var, atıyorum iki gece mykonos iki gece santorini birer gece rodos pireaus girit hatta bazıları iyon denizine geçip bence en iyi yunan adası olan korfu gibi manyak bir yerde de geceliyor... 

Ramazan Bayramı'nda da ben Girit'e gidiyorum 1 hafta, hayırlısı. Tavsiyeleri merak ederim.

#56 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2016 - 12:21 ÖS

Sabah bi Lokma, oglen Kucukcakil-Nur Beach, Limanagzi-Bilal'in Yeri, Kaputas, Patara, Hidayet, aksamlari Deja vu-Mercan-Mavi-No:11 :) Illa denk gelmisizdir.

Bunu yazdıgımda evliydim 2 yıllık. :)

Şimdi bekarım 1,5 yıldır. :)

• frodo555 bunu beğendi

#57 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.299 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2016 - 02:59 ÖS

Benım konuyu kım zıplatmış :D

Bu yıl alaçatı çeşme yapmayı planlıyoruz...Hatta iptalli bir rezervasyon yaptım bıle bookıng den...

Osmangazi koprusu de açılırsa yaklaşık 3 saat (istanbul-izmir) yol kısalmıs olacak...Hayırlısı :)

Dean...

#58 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.591 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2016 - 10:27 ÖS

Ben gecen sene ilk defa gittim Cesme'ye ve direkt overrated diyorum, daha da gitmem. Pahali, asiri ruzgarli ve kalabalik. Merkezi aksamlari bakirkoy, taksim gibi. Adim atilacak yer yok.

Ben bu sene arabyala Yuananistan Halkidiki yapmayi palanliyorum. Cok daha ucuza cikiliyor yaptigim hesaplara gore.

#59 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2016 - 07:20 ÖÖ

Alaçatı bitik bi yer, Kaş ve Datça dışında bu ülkede deniz tatili yalan.

Bozcaada'dayım ben de bayramlarda.

Gelen olursa yardımcı olurum.

#60 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.652 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2016 - 03:02 ÖS

Bu yaz oğlanın da aramıza katılmasıyla "ısrarla küçük oteller ve illaki yunan adaları" gezilerimize ara vermek zorunda kaldık. Ramazan bayramında Nirvana Beldibi ile dönüş yapıyoruz 10# 5* tatile.. Kurban için de rixos tekirova ayırtıldı :huh: fabrikasyon tatil yani.. Bu sene böyle maalesef..

Ama seneye, seneye olmazsa 2018 yazı için planım, kızımı da yanımıza alarak 4 kişi şöyle afilli bir RV kiralayıp 3 hafta cost-to-cost (hatta 2x, northeast-west-southeast) Amerika yapmak... Kiralık karavan sitesini gezerken çat diye online yardımdan bir kız bulaştı; epey de laf yapıyor kaltağın ağzı :) bir aydır ara ara görüşüp detaylandırıyoruz. Aracı seçtik bile.. Ama şok olduğum birşey öğrendim.. son baktığımda -ki herhalde 10 yıl önce falandır- 1 galon benzin 1$ idi.. Şimdi 4,5$ olmuş.. neredeyse buradaki kadar yani USA benzin fiyatı.. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye