İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Balayı için otel önerılerı :)

• Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.064 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 10:13 ÖÖ

Geldık zurnanın zırt dediği yere , agustos sonu ıtıbarıyle artık tek başıma değil ıkı kısılık yasamaya baslıyorum :)

Balayı tatıl planı konusunda sıkıntı yasıyorum...Kişi başı maks. 320tl/gün gıbı bır butçem var...

Ilk tercıh antalya bolgesı tavsıye edebılecegınız memnun kaldıgınız her sey dahıl şeklınde calısan oteller varsa onerılerınızı beklıyorum...

Dean...

#2 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.790 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 10:21 ÖÖ

Hayırlı olsun allah tamamına erdirsin.

http://www.etstur.com/Voyage-Sorgun

Önerebileceğim Voyage Sorgun var. Ultra herşey dahil seçeneğiyle kalmıştım. Hizmet güzel yemekler fena değil.

Her akşam bir resturanta rez yaparak gidebiliyorsun. Ayrıca genel resturantı var.

Çarşamba günü türk gecesi var. Türk mutfağından herşey var. Resturantlardan türk, italyan ve rum tavernası gayet güzel.

Sneak ikramlar bitip tükenmiyor. Hiçbir yemeğe aç oturamıyorsun.Akşamları küçük bir disko mevcut.

3 Adet havuzu var. Bir tanesi Adult olmak üzere.

Tek dezavantajı denizi diyebilirilm. Kendi kumsalı var ama denizi ege gibi temiz değil. Söyleyebileceklerim bunlar. Fiyatı sanırım isteğini karşılıyordur.

• Saunders bunu beğendi

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#3 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.064 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 10:28 ÖÖ

Marmara içimden gecenlerı yazmısın...Ben o otele bundan 3 sene once gıttım aılem ve arkadasımla...Dedıgın gıbı denızı guzel olsa dusunmeden tekrar oraya gıdıcem ama denız olayı kotu gercekten...

Dean...

#4 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 11:29 ÖÖ

Belconti bozdu biraz kardesim..

Belek bolgesinden :

Cornelia Diamond Golf n Sp

Su Sesi

Maxx Royale

Kaya Palazzo

-----
Beldibi - Kemer arasından

Rixos Sungate Port Royal

---

Kıbrıs : Acapulco,Kratos,Kaya Artemis,Nuh'un Gemisi

Antalya merkez: Limak Lara,Rixos
  • Saunders bunu beğendi
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#5 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 11:38 ÖÖ

Antalya-Lara´da Delphin Imperial hotelini önerebilirim. 2012´de gitmistk ve baya memnun kalmistik. O dönem daha yeni acilmisti.  2013 senesi icin ödüller almis cesitli Alman seyahat sitelerinden. Nuri Sahin de gitmisti oraya ailesiyle :)

• Saunders bunu beğendi
# 10 - Felipe Melo

#6 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.896 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 03:06 ÖS

Letonia ve Hillside / Fethiye bir bak Saunders.

Özellikle Hillside olağanüstü bir otel ama şu anda fiyatlar ne durumda bilmiyorum.

#7 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.939 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 04:22 ÖS

O parayı hiç buralarda harcamadan Yunan adaları ya da İspanya gibi bir alternatif düşünmeni tavsiye ederim Hocam.

Tebrikler bu arada, Allah tamamına erdirsin... de... bence balayından daha önemli konular var artık önünde düşünmen gereken. Kırmızı hapı yutmak üzeresin :) 

#8 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 04:30 ÖS

Allah kurtarsın, bu Dünya Kupasını sindire sindire izle önce 2016 sonra 2018'ne bu turnuva 1 ay mı sürüyor tepkisi alacaksın çünkü. :)

Tavsiyem tabi ki Roma. 

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#9 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 05:33 ÖS

Su anki fiyatlarini bilmiyorum ama Cornelia lari tavsiye ederim.. Golf u de digeri de super oteller..yurtdisini onermiyorum dugun dernekmile feci sekilde yoruluyor insan.. Balayinda yaban ellerde sicakta gezmek istemezsin emin ol. Atraksiyonu bol, yemekleri guzel bir otel bulup 1 haftayi orada gecirmek, kafa dinlemek osteyeceksiniz muhtemelen. O yuzden yurtdisi olayini onermiyorum balayi icin.
10 HAGI

#10 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 05:49 ÖS

Hala duruyorsa Mardan'ı tavsiye ederim.

#11 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 06:17 ÖS

Bu arada Limak lar Nihat. Ozdemir in.. Oraya para vermek GS lilara yakismaz :)
10 HAGI

#12 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 07:30 ÖS

Club Med leri oneririm. Hem bodrum hem antalya icin. Yeme icme anlaminda cok cok tatminkardir. Balayi indirimleri oluyor.
Antalya adam eve de onerecegim bir otel.
İyi yolculuklar.

#13 zaqqum

zaqqum

Junior Member

• SIT
  • PipPipPip
  • 58 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 09:32 ÖS

Bence Akdeniz sahilindeki en guzel yer Sarigerme. Cok az sayida hotel var, sahil yerli turiste acik degil.

Uygun fiyatta hotel bulabilirmisin bilemiyorum

http://www.tripadvis...ast-Hotels.html

Sayet olmazsa Gokova'yi (Akyaka) tavsiye ederim. Sessiz, sakin ve her yere yakin. Dalaman hava alanina yarim saat, Marmaris'e de 15 dakika mesafede.

Yucelen Hotel iyidir.

http://www.tripadvis...ast-Hotels.html

#14 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 09:38 ÖS

O bölgede birçok otelde kaldım, erken rezervasyonu kaçırmışsın ancak şartları biraz daha zorlayıp cornelia diamond veya susesi'ni ayarlayabilirsen çok memnun kalırsın.

#15 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2014 - 10:48 ÖS

Club Med'ler cok guzel fakat yabancının abazaları dolu oluyor oralarda da..Kemer'deki freestyler'ına gitmistim..18 yas altını almıyorlar otele,super hersey ama rahatsız edici bir sap toplulugu geliyor Fransa'dan..Ayrıca baya Fransa gibi,hersey Fransızca otelde :) Bekar bile zor tahamul ettik eglenceli otel oldugu halde..Oradaki barmen buraya balayına gelen herkes kavga ediyor demisti :)

En basarılı yerler Belek bolgesi..
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#16 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2014 - 01:34 ÖÖ

Kuzenim Voyage Belek'te kalmıştı gayet de memnundu.

Adam & Eve de düşünülebilir :) 

Bekarım bu arada :( 

• Saunders bunu beğendi
TT Arena Delisi

#17 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2014 - 07:12 ÖÖ

Ozgur abi katilmiyorum illa yorulmak zorunda degilsin, ama gec kalmis kendi ayarlamak icin tabi, tura mahkum.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#18 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2014 - 07:26 ÖÖ

Ozgur abi katilmiyorum illa yorulmak zorunda degilsin, ama gec kalmis kendi ayarlamak icin tabi, tura mahkum.

Aynen, tura katilacagini dusunerek soyledim.. Ama kendin gitsen de yurtdisinda hersey dahil, butun atraksiyonlar icinde olan otel yok. Ayrica roma ya gitsen gezmeden duramazsin. Valla ben zihinsel olarak o kadar yorgun hissediyordum ki 1 hafta otelin sinirlarindan disari cikmadik desem yeridir :) tabi tercih meselesi. Illa yurtdisi diyorsan gemi ile seyehati onerebilirim ( deniz tutmuyorsa).
10 HAGI

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2014 - 08:50 ÖÖ

Herkesin tarzı farklı tabi, ben herşey dahil-açık büfe olaylarını sevmiyorum, pansiyon ve kendim çıkıp akşam yemeğini bir yerde yemeyi, koy keşfetmeyi seviyorum.

Yurtdışı da kendin ayarlayınca keyifli, ama çok geç artık en güzeli uygun bir otel yurt içi.

#20 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2014 - 09:10 ÖÖ

Antalya demeseydin sana Dalyanı tavsiye ederdim. Düğün sonrası bütün yorgunluğunu atarsın. Gayet sessiz bir oteldir, havuz başında müziğin sesini duymazsın bile. Yemekleri de güzeldir. Otelin ismini yazmamışım. Dalyan Resort. 

• Saunders bunu beğendi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye