İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

Ünal Aysal İSTİFA!

• Please log in to reply
568 replies to this topic

#21 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 03:28 ÖS

mclark ;

Sen geçen seneye göre puanımız aynı neden başkan istifa topiği diye sormuşsun...

Konun ilk yazısını okursan, saha içi başarı yada başarısızlıkla ilgili tek bir kelam edilmedi...Olay saha dışında yaşanan rezilliklerin gün geçtikçe artması ve bu rezillikler için bir önlem alınmaması...Ve bu şekilde yönetilmeye devam edersek Saray'ın dingonun ahırına döneceğini öngördüğüm içindir...

İlk postumdada dediğim gibi saha içi başarının yada başarısızlığın konuyla hiç bir alakası yok..Lütfen konuyu bu şekilde değerlendirin...

Takım kötüye gidiyor hemen başkan istifa olmaz bizde...

raki3mzeson.jpg

#22 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 05:22 ÖS

Benim fikrim bisekilde Juventusu yenip CL de devam edersek, Aysalin tekrar piyasaya cikip hicbisey olmamis gibi devam etmesi.. bir cok sey Juventus macina bagli.
What can I do sometimes..

#23 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 05:53 ÖS

Abi bizim kongrenin işi belli olmaz. Artık Ali Dürüst'ün Adnan Öztürk'ün falan sahaya inmesi lazım. Ben Ali Dürüst Başkan Adnan Öztürk 2. başkan modelini tercih ederim ama Öztürk egosu ypksek adam. Sanmıyorum ki kabul etsin. Ayrı ayrı seçime girerler büyük ihtimal.

bence de bizim kongrenin işi belli olmaz, hatta doğru düzgün bir liste yaparsa aysalın tekrar seçilmesi büyük ihtimal olur. ama en azından bu yönetim kadrosundan kurtulmuş oluruz, ben galatasaray tarihinde bu kadar kifayetsiz adamın bir araya gelerek yönetim oluşturduğunu hatırlamıyorum. içlerinde şu adam çalışır iş yapar diyeceğim tek kişi yok.

öztürk dürüstün listesine girmez, hatta sürenin yanında çalışmaya bile sıcak bakmamış, artık tepeyi hedef almış belli, ama bir dönem daha süren gibi bir ismin yanında pişmesi kendisine çok şey katacaktır. eğer süren gibi bir isim altında birleşme olup aysalın karşısına çıkılacaksa öztürkün aday olup oyları bölmek istemeyeceğini ve son dakika da olsa o oluşuma dahil olacağını düşünüyorum.

#24 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 10:37 ÖS

basliga istifa yerine siktir git yazilsaymis daha iyiymis.

Admin edit: Arkadaşlar, rica ettik, kuralları güncelledik. Eski-yeni Galatasaraylılara, kullanıcılara, milli-dini-siyasi değer ve kişiliklere sevin sevmeyin küfür yasak dedik. Okumamış olan varsa güncellenmiş kurallar ve ceza yönetmeliğini dikkatle okumasını rica ediyorum. Tavizsiz bir şekilde uygulanacak o kurallar. 1 hafta no-post.

#25 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 11:02 ÖÖ

Aslında çok iyi anladığım ama cümleye "benim anlamadığım" diyerek başlamak daha şık durduğu için öyle yazayım; Benim anlamadığım, bu "ağız ishali" ağabeyin dişleri söküldü kalıp alındı yenileri yapılıyor falan mı da 2-3 haftadır kendisini ortada göremiyoruz. uçağın burnu en azından düzken yeni meşhur yetenek yarışmacısı gibi kamera kovalayan;  boqa sarınca da:  "aaa! evin anahtarı belçikada uçakta kalmış, du ben 1-2 hafta gidip alayım" diyen adamdan başkan olmaz.. Aysal'ın işlerin kötü gittiğinde liderlik konusunda sınıfta kaldığı açık. İşlerin iyi gittiği durumlarda liderlik etme konusundaki sınav ise zaten adını yazıp geçtiğin türden bir sınav. benim paramla bana artistlik yapmayı ben herkesten iyi bilirim zaten, kusur kalsın çilek vs. FT'nin bana göre eksileri artıları kadar büyük ve çoğu karakter özelliği olduğu için düzelemez olmasına rağmen liderlik gibi bir özelliği var. 

Kısası: Bize lider lazım, patron değil... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#26 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 11:38 ÖÖ

Evet özeti budur. Ama buradan tek adam modeli  çıkmamalıdır. Artık GS da işler tek adamın üstesinden gelemeyeceği kadar karmaşık. Güçlü ve uyumlu bir yönetim kurulu kurulması şart. Ayrıca TR de futbol kulübü=şirket değildir. Böyle yönetmeye kalkarsan yarın tribündeki adam "ben para veriyorum karşılığını alamıyorum" diye küfüre başladığında "taraftar her şartta destek olmalı" diye konuşmayacaksın. Ya da yatırım yapıp canı yanan yatırımcı seni mahkemeye verdiğinde "bunlar kulübe ihanet ediyor" geyiği döndürmeyeceksin. Kulübün kıblesi para olacaksa taraftar da buna ayak uydurur. Bu çok çok tehlikeli bir oyun.

10 HAGI

#27 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 03:58 ÖS

Aslında çok iyi anladığım ama cümleye "benim anlamadığım" diyerek başlamak daha şık durduğu için öyle yazayım; Benim anlamadığım, bu "ağız ishali" ağabeyin dişleri söküldü kalıp alındı yenileri yapılıyor falan mı da 2-3 haftadır kendisini ortada göremiyoruz. uçağın burnu en azından düzken yeni meşhur yetenek yarışmacısı gibi kamera kovalayan;  boqa sarınca da:  "aaa! evin anahtarı belçikada uçakta kalmış, du ben 1-2 hafta gidip alayım" diyen adamdan başkan olmaz.. Aysal'ın işlerin kötü gittiğinde liderlik konusunda sınıfta kaldığı açık. İşlerin iyi gittiği durumlarda liderlik etme konusundaki sınav ise zaten adını yazıp geçtiğin türden bir sınav. benim paramla bana artistlik yapmayı ben herkesten iyi bilirim zaten, kusur kalsın çilek vs. FT'nin bana göre eksileri artıları kadar büyük ve çoğu karakter özelliği olduğu için düzelemez olmasına rağmen liderlik gibi bir özelliği var. 

Sedat, fatih terim üzerinde Aysal çıkarımı nedir ? Bu mantığa göre bakarsan en baba lider Aziz yıldırımdır. Ne yani, uzayda yerçekimi yok diye birileri kendini ağır mı zannediyor. ciddi ahlaki defektleri olan adamlar "bizim futbol" mecrasında kabul görüyor diye, kıçımızdan bir Lider tanımımı yapalım.

Fatih Terimi liderse bende Sokullu Mehmet paşayım.

üslub-u beyan ayniyle insan.

#28 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 04:27 ÖS

Fatih Terimi liderse bende Sokullu Mehmet paşayım.

bana göre sen allezsin ama, buradaki bir çoğuna göre sen harbi harbi sokullu mehmet paşasın...dikkat et...

#29 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 05:43 ÖS

bana göre sen allezsin ama, buradaki bir çoğuna göre sen harbi harbi sokullu mehmet paşasın...dikkat et...

Haklısın. Sedat bile Aysalı karalamak uğruna Fatih terim liderdi falan diyorsa durum cidden vahim hakikaten.Herkesin bi dolu kriteri var ama büyük usta belgeselinde acun ılıcalı sonrası boy gösteren adamın neresi GS camiasına lider oluyor çok merak ediyorum. Liderlik derken; 24 tane az eğitimli, milyon avro kazanan, düşük zekalı futbolcuya söz geçirmek kast ediliyorsa, evet belki olabilir.

benim gözümde ise "gezi parkını destekliyorum" diyen "patron" 75 milyon içinde babalar gibi liderdir. fatih terimi, oktay mahmudiyi şak diye kovan adam liderdir. Kovulan adamların yerine şak diye (beğenirsin, beğenmezsin) piyasanın en iyisini getirebilen adam liderdir.

Ali dürüst gibi yancı yada Adnan öztürk gibi brütüs zihniyetleri yanında liderin babasıdır.

• LuisFigo bunu beğendi

#30 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 05:53 ÖS

benim gözümde ise "gezi parkını destekliyorum" diyen "patron" 75 milyon içinde babalar gibi liderdir. fatih terimi, oktay mahmudiyi şak diye kovan adam liderdir. Kovulan adamların yerine şak diye (beğenirsin, beğenmezsin) piyasanın en iyisini getirebilen adam liderdir.

Eskiden bende Ünal Aysal'a o gözle bakardım ama Rok'tan bile tırsan birinden lider olmaz Galatasaray'a.. Ne yazık ki böyle bir durumda var..

Ayrıca futbolculara gözdağı vermek için taraftarı idmana almasıda dünyanın hiçbiryerinde görülebilecek bir olay değildir herhalde.. Bu sene Fatih Terim'i kovması dışında attığı her adım skandal.. 

#31 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 06:19 ÖS

yahu adam için Cengiz han yahut büyük iskenderdir diyen yok. Yorumu ve değerlendirmeyi, hangi zemin üzerinden yaptığımızla alakalı bir durum var ortada onu ıskalamak gerekir.

Bu ülkede 20 milyon salak aziz yıldırım arkasından gidiyorken, kulüpler birliğini oluşturanların yarısı hırsız iken sen kendi kulübüne nasıl bir başkan planlarsın. Zaten kafası çalışan, dosdoğru, full ahkaklı birinin bu tür ortamlar içinde bu göreve talip olması mallık olur.

#32 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 06:20 ÖS

Kendi konken ekibinden baska kimsenin guven duymadigi( onlar da guvenmiyir da ayni kayiga binmisler elleri mecbur), camia disindan da hickimsenin bi tarafina takmadigi, takmadigi gibi saygi da duymadigi bir adamin lider olmasi esyanin tabiatina aykiri.Alp yalman, Suren, tanriyar, uras hatta canaydin gibi baskanlarin isimleri agiza alinirken salavat getirilirdi. Bir agirliklari vardi. Aysal ile celebrity baskan modeli peydah oldu.
10 HAGI

#33 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 06:24 ÖS

Fatih Terimi, Mahmudiyi kovmak liderlikmis, vah vah yazik.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#34 zoransimovic

zoransimovic

Senior Member

• Members
  • 1.560 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 07:50 ÖS

Tulunu ve Nas vb bozguncuları da  al git bi zahmet!!!

#35 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 07:55 ÖS

bugün fatih terim mi daha rezil ünal aysal mı daha rezil bir kişilik diye sorsan at ikisini de çöpe diye cevap verir birçok gerçek galatasaraylı. nasıl bu hale geldik ulan biz? bu rezil kişilerle başarıdan başarıya koşmamız da allah'ın bir lütfu ve galatasaray'ın büyüklüğü heralde. nerde metin gibi galatasaraylılar?

galatasaray ulan..

#36 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 08:50 ÖS

Allez'in mantığına göre en büyük lider Aziz Yıldırım olsa gerek. Şak diye kapının önüne koyup milyonları döktüğü onlarca adam var.

#37 Gokayy

Gokayy

Senior Member

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 09:23 ÖS

Terim olayindan sonra problemlemlerin buyumemesi icin fazla konusmama karari almisti. Gerci Sukru Bey konusacagina o konussun daha iyi.

Fatih Terim i gonderdikten sonra gerek resmi internet sitesinden gerek basina defalarca aciklamalar yapti. Ayrildigi sevgilisinin arkasindan sallayan liseli kiz gibi gunlerce atti tuttu arkasindan.

Hele bir Adnan Ozturk e sozde cevap yayini var ki resmi siteden, isimleri sansurle yazida, su forumda herkes o yaziyi aziz yildirim in yazdigina bahse girer.

En yakisiksiz islerin mimaridir.

#38 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.324 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 09:27 ÖS

Ben ne Adnan Öztürk'te, ne de Ali Dürüst'te başkanlık potansiyeli görüyorum. Bu isimler çok iyi 2. isimler, hatta bu işi onlardan daha iyi yapabilecek yoktur. Farklı meziyetleri olan farklı insanlar. Faruk Süren'e yetişemedim ben tabii ancak yazılanlardan öğrendiğimiz kadarıyla, Faruk Süren başkanlığında, Dürüst, Öztürk gibi adamların da işin içinde olduğu bir yönetim hiç fena olmazdı.

son günlerde gelen sorulara cevap: biz tribün grubu değiliz ulus semt pazarı`nda limon tüccarıyız!

#39 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 09:33 ÖS

galatasaray tarihinde faruk süren'den daha büyük bir başkan gelmedi. adam hem zekiydi, hem mütevaziydi, hem vizyonerdi, hem iş bitiriciydi, hem ayar vericiydi, hem alttan alıcıydı, hem karimatikti, hem düzgün bir kişilikti. yani beğendiğiniz ne kadar yönetici varsa hepsinin iyi özelliklerini toplamış ve hepsinden çok daha büyük bir liderdi. ama galatasaray o kadar rezil bir camiaydı ki ortada tek bir sebep dahi yokken adamcağızı çat diye gönderdi ve arkasından ne yaptık biz dahi demedi, pişman olmadı. bizim camiamız bu maalesef, kabul edelim. o yüzden daima rezil başkanlara mahkumuz.

galatasaray ulan..

#40 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2013 - 10:54 ÖS

Faruk Suren mutevazi degildi , oyle olan rahmetli Canaydindi
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye