İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

Ünal Aysal İSTİFA!

• Please log in to reply
568 replies to this topic

#1 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 08:06 ÖS

Galatasaray tarihinde en rezil en rüsva olayların yaşandığı dönemin başkanı sensin...

Nereye gidersen git bizden uzak bir yere git Allanıseversen...

Sezon öncesi Burak'ı pazarlamaya git...Sonrasında inkar et!

Ligde çıkışa geçeceğin , puanlamada önündeki takıma karşı yapacağın maç öncesi Sneijder'ı İtalya'ya, İtalyan takımlarıyla kırıştırmaya gönder...

Kulübün efsanesini, ruhunu, itibarsızlaştırmaya çalış adamı kendinden bezdir, egolarında yok etmeye çalış...

Özel kalması gereken mesajları ciğeri 5 para etmez bir adama ver. Sakız gibi özeliniz çiğnensin...

Öyle yada böyle Galatasary'ın simgesi olmuş yöneticileri, yine ego ve kaprislerin uğruna harca ve yerlerine mezardan çıkma etkisiz eleman zombileri getir...

Rezil olunmuş bir maç sonrasında, futbolcuların onur mücadelesi vermesi gereken derbi öncesinde takım kaptanı olmayan bir adamla prim pazarlığı yap...

İdmana taraftar al, oyunculara ayar çeksin buna müsaade et...

Her ama her başarıdan sonra güvenlik kameralarına, laptopun web cam'ına konuş, durum kötü giderken ortalarda gözükme 1 kelam dahi etme...

Hocanın ayrılmasından sonra herkesin söylediği gibi çiftliğe dönen Florya için önlem alma...

Sahada Melo çıksın milyonların önünde Galatasaray kaptanına ayar versin elini kolunu indirsin, sövsün...

Eleman , çilek, seksi kulüp..Kurumsallaşma, sonrasında eşini alıp Şampiyonlar Ligi kurasına götür..

Bu ateş üfleyerek sönmez..Nasıl geldilerse öyle giderler..6 yabancı kuralı değişmezse onları değiştirirz bıdı bıdısı yap, üzerine hoop bir bardak su iç...

Yemin ediyorum Canaydın dönemi bile daha saygın daha şerefliydi...

Ben saha içi başarı falan o kısımda hiç değilim...Bugün 3 olur 5 olur , sonrasında şampiyonluk gelir umrumda değil..Bugün sahada Melonun takım kaptanı Sabri'ye ayar vermesinden sonra florya için söylenenelerin ne denli gerçek olduğunu anladığım için, isyanım saha dışında ki olaylara..

Bunun da baş sorumlusu kendisidir...Egosunu okşadığım...
  • Mid-life Crisis, Namelessonegs, electrogs34 ve 1 diğer kişi bunu beğendi

raki3mzeson.jpg

#2 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 08:36 ÖS

$100 Milyon borclanmadan gitmez!

#3 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:13 ÖS

Mirac o kadar yazmana gerek yoktu.. de hadi git bu yastan sonra artik kufur yemek istemiyorsan.
What can I do sometimes..

#4 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:14 ÖS

O kadar dolu ve guzel bir yazı ki ekleyemiyorum bile bir satır..Eline saglık hocam..Taklit motivasyonları da olmamıs tek adam zihniyetli sohret meraklısı ADAMın..Sayesinde ruhumuzu da kaybettik..Kına yaksınlar Terim'e arkadan is yapanlar, milli takımın kucagına atıp,bizi bırakması icin ortam verenler..Terim'in oynattıgı topu da begenmiyormus yanındaki Sukru bimnemneli kuklalar..Alın size futbol..Tez elden defolun gidin..

Hadi Adnanlar'ın kadrosu falan dalga gecilecek duzeydi,top oynayamıyorlardı..İnsan utanır be su kadroyla bu gelinen berbat seviyeye..

]https://fbcdn-sphoto..._97611021_n.jpg

• frodo41 bunu beğendi
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#5 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:36 ÖS

Mancini sacmalayip duruyor ama ona da kizamiyorum dogru düzgün. Eline verilen kadroya bakin! Kalecisinden tut, sol bek, sag bek, stoperler, oyun kurucu, kanat oyunculari komple eksik bir kadro.

Terim´i dinlemeyin siz. Adam kanat oyuncusu, stoper, sol bek isterken, bizim baskan her önüne gelen mikrofona cilek muhabbeti yapti. Sonrasinda Chedjou ve Bruma facialari... Terim mi istedi bu oyunculari öncelikle sanki? Danisman Bülent Tulun ya da baskanin kurumsal scoutlarinin kulübe gagaladigi adamlar bunlar. Isler kötü gidince, Madrid´den 6 yiyince suclu Terim oluyor.

Dogru düzgün bir transfer politikasi demek, cilek almadan Ujfalusi´den beri kangren olan bölgeye en az onun kalitesindeki bir adami getirmekti. Cris´i denediler ucuz diye tutmadi. Ondan sonra hata yapma lüksü yoktu. Isini garantiye almak icin John Terry ya da onun ayarinda bir adam gelmesi gerekirdi, adi sani duyulmamis Chedjou degil.

Kanat denildiginde, Nani ayarinda adam gelmeliydi, 10 milyona Bruma degil.

Herseyi gecti, sakatligi yenice gecmis Sneijder ne diye mactan 1 gün önce Italya´ya gider? Bu skandali kimsenin farketmeyecegini mi düsünüyorlardi?

Tecrübe diye birsey var. Basarili giden bir takima dokunmak bu denli facialara yol actigini 2 kere gördük. Lucescu, Gerets.. Bu olaylardan sonraki basarisizliklar seneler sürdü, borcumuzu katladi, belimiz dogrulana kadar sabrimiz tükendi. Simdi yine ayni kötü sürec basladi.

Tabii bizim baskandan bunlari bilmesini beklemiyorum. Futboldan anlamiyorum diyor. GS´yi de baskan oldugundan beri takip ediyor. En yakin danismanlari da Bülent Tulun, Sükrü Ergün müdür nedir olunca durumumuza fazla da söyleyecek birsey yok.

Bu gidisle bu camia Ünal Aysal´i postalamak icin Mart ayini bile beklemez.

• Namelessonegs bunu beğendi
# 10 - Felipe Melo

#6 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.324 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:40 ÖS

Özhan Canaydın 6 yıl başkanlık yaptıysa, bu adam kim bilir kaç sene kalır başımızda.

son günlerde gelen sorulara cevap: biz tribün grubu değiliz ulus semt pazarı`nda limon tüccarıyız!

#7 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:52 ÖS

Istifa etmemesi gerekir.

Yok cok begendigimden degil, ama öyle sezon ortasi kacip gitmek olmaz.

Sezon sonu yoruldum deyip istifa etsin ve yeniden secim yapilsin.

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#8 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 09:55 ÖS

Bence de istifa etememeli. Istifa onurlu insanlarin isidir. DEFolmali.
10 HAGI

#9 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 10:08 ÖS

Benim tevellütümün yettiği başkanlar arasında en sevmediğim başkanımızdı Canaydın. İyi yönetemedi, dolandırıcılara paralar kaptırdı, kulübü küçülttü, panikledi yanlış işler yapıp iyice batırdı. Liselilerin Özhan Abisi olması ve kongre katakullilerinin üstadı olması sebebiyle üç dönem seçildi tüm kötü performansına rağmen. Ama sezarın hakkı sezara, Ali Aydın o düdüğü asacak dedi ve astırdı. Proje kuşa dönse de bugün ayakta duruşumuzda taşıyıcı kolon görevi gören Arena'da büyük emekleri geçti. Rakipler üzerinde bir saygınlığı vardı. Ve ciddi bir adamdı. Sevmezdim ama sayardım.

Bütün bunlar ne yazık ki Ünal Aysal'da mevcut değil. Kendi eseri olarak ortaya somut birşey koymuş değil henüz. Ne mali ne idari ne tesis ne de sportif olarak direk kendisinin ortaya koyduğu birşey yok. Camiada, rakiplerde, futbol dünyasında başta varolan saygınlığını tutarsız, oynak ve tuhaf tarzıyla kendisi bitirdi. "Bizim Başkan bunu dediyse, bu böyledir." diyemiyoruz ne yazık ki. Hem dürüstlüğüne hem de iradesine güvenimiz olmadığı için. 

İş dünyasında ultra kapitalist anlayışla yaptığı kurnaz ayak oyunlarını, gözünü milyonların diktiği futbol arenasında yapabileceğini düşündü. Belli ki kendi işinde gözlerden ırak gösterebildiği kurallara uygun ama etiğe uymayan ve onu başarıya götüren bu tarzın futbol aleminde de onu başarılı kılacağını düşündü. Ama borsa oyunundan Terim itiş kakışına, ROK  gibi virüslerle el ense ilişkisinden dediklerinin arkasını bir türlü dolduramamasına futbol denen milyonlarca gözün teleskopla izlediği arena da hiçbir şeyi kendi iş dünyasındaki gibi saman altından yapamadı. En başarılı olduğu enstrüman böyle etkisiz olunca geriye sağlam bağlantıları sebebiyle yapabildiği çilek transferleri, görüşmeler kaldı.

Transfer cilası da ancak 3-4 ay götürüyor. İlk fırtınada kalyonda ne vernik kalıyor ne cila. İkinci kaptanı yolladı. Üçüncü kaptanı yolladı. Tayfabaşını yolladı. Geminin su üzerindeyken aldığı hasarları anında gideren marangozu yolladı. Hepsinin yerine  saraydan lüle saçlı aristokratlar getirdi. Deniz fırtınalı. Dalgalar devasalaştı. Tayfalar birbirine girmeye başladı. İsyan yakın. Bakalım usta kaptan olup gemiyi sakin sularda tamyol ileri yapacağı günlere mi götürecek yoksa su aldığında gemi batarken aristokrat ama vasıfsız tayfayla tek filikaya binerek kaçıp "gemisini terkeden kaptan" mı olacak?

• electrogs34 ve InSoMNiAsTaN bunu beğendi

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#10 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 10:23 ÖS

Kongre karari ile kendi kuyusunu kazdi konser verecek candan ercetin lazim degildi bize, terimin arkasinda duran onu daha da guclu yapan ali durust ve albayragi gonderdiginde takima dinamiti koymus zaten sahada basari kurumsallik ile degil takim olarak kavga ederek verilir
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#11 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.202 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 11:02 ÖS

Kabahat kendisinde değil yıllardır kendisinin başkan olmasını bekleyen, başkan olduğunda bir REal Madrid yaratacağını bekleyen taraftardadır. Yıllardır güneş gözlüklü fotoğrafı ile gizemli bir hava verilerek Galatasaray'ın kurtarıcısı moduna sokuldu kendisi. Allah var ilk seçildiği zaman ben de heyecanlıydım ancak Adnan Polat'ın çeyreği bile etmeyeceğini anlamam çok sürmedi. Bu yüzden yaşananlar benim için pek sürpriz sayılmaz. Muhtemelen yakın bir zamanda olağanüstü kongre kararı alınacaktır.

Başkanlık süreci boyunca en doğru kararı ise FT'yi göndermek oldu bence.

#12 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 11:22 ÖS

Yönetim Sneijder italyaya gitti diyor...resmi siteden açıklama yapıyor...
Manchini basın toplantısında nereye gitti bilmiyorum diyor...
Rezillik yahu...valla söyleyecek birşey bulamıyorum...

raki3mzeson.jpg

#13 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 01 Aralık 2013 - 11:31 ÖS

Yönetim açıklamasında ayrıca Sneijder'ın Mancini'nin tavsiyesiyle gittiğini söylemişti. Mancini Sneijder'ın nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Yani Mancini bir tavsiyede falan bulunmamış. Belli ki Aysal Mancini'ye "Sneijder gitmek istiyor. Devre arasında transfer olmak için ufak bir Avrupa turu yapacak. Biz de gitmesine sıcak bakıyoruz. İki gün izin isteyecek senden. Ver. Biz sakatlık, eksper falan birşeyler yediririz millete. Sen merak etme. Karışma." gibi birşeyler demiş. Adam rahatsız oldu zaten Sneijder konusunun sorulmasından.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#14 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 09:03 ÖÖ

Yönetim Sneijder italyaya gitti diyor...resmi siteden açıklama yapıyor...
Manchini basın toplantısında nereye gitti bilmiyorum diyor...
Rezillik yahu...valla söyleyecek birşey bulamıyorum...

Sneijder´i devre arasinda satacaklar. Paranin kokusu olmasa, böyle birsey yapmazlardi. Sezon sonu bu hurda ortaminda Drogba´nin da kalacak hali yok. 

Yönetim düzeyinde en basarili adamlar Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ve Adnan Öztürk devre disi birakildi.

Saha kenarinda Terim, Davala, Sas devre disi birakildi.

Saha icinde de en önemli yildizlarimiz ayrilmak üzere.

2 sene üst üste sampiyon olmus, CL ceyrek finali görmüs takimin bir kac ay icinde bu kadar ciddi bir cöküs yasayacagini söyleseler inanmazdim.

# 10 - Felipe Melo

#15 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 10:41 ÖÖ

ünal aysalın galatasaray başkanlığına devam etme niyeti varsa bugünden çok radikal bir karar alıp 2014 te seçim olacağını açıklamalı. çok ama çok yanlış bir liste kurdu ya da kurduruldu, o kadarını bilemeyeceğiz ama burada hepimiz bu listeden iş yapan adamın çıkmayacağını yazdık. adnan polat gibi yollanmak istemiyorsa seçimi açıklar ve bu sefer adam gibi bir listeyle seçime girer, bana göre öyle olmaması gerekse de bu şekilde bizim kongre yapımız içinde yine seçilebilir. ben bunu göremeyecek kadar kör olduğunu zannetmiyorum

Yasinin son paragrafının neredeyse aynısını geçen hafta yazdım. eger amacı kaçıp kurtulmak degilse tek yol bu yaz kongreye gitmesi

#16 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 01:23 ÖS

Kaçsın abi. KUrtarsın (bizi) kendisinden. 70 yaşındaki, mikrofon ve kamera düşkünü birisinden ne gibi bir beklentin kaldı? İlk senesi hariç tam bir fiyasko bence..

10 HAGI

#17 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 01:47 ÖS

Beklentim falan yok abi, o Galatasaray başkanı kalmak istiyorsa yapması gerekeni yazdım. Bu kulüp kongresi Canaydın da olduğu gibi bunu da tekrar seçecekse mustehak zaten bize her şey.

#18 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 02:33 ÖS

Ünal Aysal´in durumu kurtarabilme gibi bir imkani yok. Bunun icin yaptigi kritik hatalarin hepsini telafi etmesi gerekirdi, ki böyle birsey mümkün degil artik. Kaybedilen puanlarin, harcanan paralarin ve daha da önemlisi meydana gelen gönül kirikliklarin bir tamiri mümkün degil.

Koltugunu bosaltip, taze ve tükenmemis insanlara bu isi daha iyi yapma firsati tanimali. Kendisinin dönemi coktan bitti.

# 10 - Felipe Melo

#19 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 02:35 ÖS

Abi bizim kongrenin işi belli olmaz. Artık Ali Dürüst'ün Adnan Öztürk'ün falan sahaya inmesi lazım. Ben Ali Dürüst Başkan Adnan Öztürk 2. başkan modelini tercih ederim ama Öztürk egosu ypksek adam. Sanmıyorum ki kabul etsin. Ayrı ayrı seçime girerler büyük ihtimal.

10 HAGI

#20 mclark

mclark

Member

• Members
  • 130 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2013 - 02:51 ÖS

Geçen sezon 13. hafta sonu 7 g 4b 2m ile puan 25 ikinci fenerbahçenin 6g 5b 2m 23 puan 

bu sezon 13. hafta sonu Lider Fenerbahçe 10g 2 b 1m puan 32

dördüncü Galatasaray ın 6g 5b 2m puanı 23

Yani geçen seneden çokta farklı bir durum yok ortada. Farkı oluşturan faktör fenerbahçenin 4 tane maçı 90+4 te çevirmesi

Böle bir durumda başkan istifası topiği açmak ilginç geldi..Demekki fenerbahçenin durumunda biz olsaydık darmadağan olurduk.Mali anlamda başlattığımız operasyonların tamamlanmaması için türkiyedeki tüm kurum -grup ve kişiler mahkemeleri dahi kullanarak engelleme kampanyasında iken taraftarlarımızın Terim olayı ile kimyası iyice bozularak yeniçeri ayaklanması gibi faaliyetlere girmesi çok çok üzücü.

Kısaca ben şahsi fikrim olarak Ünal AYSAL'ın devam temesinden yanayım

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye